ogor4000
Dołączył/a: wrzesień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Można to odbierać jako ironię, ale jednak widzimy, że żadna z naszych formacji nie pracuje tak jak powinna, klub jest też niszczony wręcz..
6
Potrzebujemy wzmocnień wszędzie. Czy to atak, obrona, pomoc, zarząd..
1
A ja bym się nie zdziwił
0
To teraz kupować napadziora ciule:D Byle nie jakiegoś Thomalle za 50 mln
0
No tego to już nie mówiła, bo mówić to sobie może. Jak ustalili tak śmieszna sumę odstępnego.. Spójrzmy jak jest chociaż w Realu, mają kwoty po pół miliarda. Tylko że obecny rząd myśli, że jak sprzeda Neymara za 222 to kupi sobie 4 klasowych zawodników za 50 każdy ...
0
Czemu pazerne? Każdy kto wie, ile Barcelona ma pieniążków, każdy kto wie ile Barcelona dała za drewnianego Paulinho chce wydębić jak najwięcej. Tym bardziej, że Borussii wcale nie zależy na sprzedaży Francuza. Więc na zasadzie - albo mocno przeplacisz, albo zegnasz się z piłkarzem i zostaje w BvB, które nawet się tym nie przejmie, że uciekła taka "okazja"
1
Klasycznie. Zarząd cofa klub w rozwoju, ale oczywiście wszystko idzie zgodnie z "planem". Obudzimy się z ręką w nocniku, zresztą już to zrobiliśmy.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.