0

Szybko ogarną sprawę i znajdą nowy talent. Tak już jest z Borussią.

0

Problem jest taki, że my musimy wygrywać swoją ligę, musimy daleko zajść w LM, musimy wygrać PK. Borussia nie musi wygrać ligi, tym bardziej nie musi wygrać LM. Dlatego oni mogą sobie na spokojnie budować skład, a my właściwie chcemy opierać się tylko na tych najlepszych niestety. My (szczególnie teraz) mamy nóż na gardle. Nasz zarząd nie troszczy się o juniorkę jak za choćby Laporty. Teraz więcej juniorów się sprzedaje, czy wiecznie wypożycza niż z nich korzystać ..

0

On zna przyszłość, niesamowite :D A później skończy się tak samo komicznie jak wywiad z obrońcą Legii przed meczem rewanżowym:D

0

Byłby i nie wiem dlaczego zrezygnowali. Też myślałem nad Martialem.. Taka kasa za i dla mlodzika to sporo.

0

Możliwe, że dogadali to już wcześniej i wcześniej wiedzieli, że puszczą Dembele, jednak chcieli wydębić pieniążki:)

0

Akt desperacji.. Nie bardzo. Wszyscy wiedzą jakim budżetem teraz może dysponować Barcelona, a patrząc na finansowe fair play każdy chce otrzymać jak najwięcej, żeby dochody zostały zwiększone. Akt desperacji i głupoty to kupienie Paulinho za kwotę odstępnego, bo na mniej się chińczyki nie zgodziły

0

Także szykować Nowe Audi:D

2

No to może jakiegoś swojaka walnie:D

0

Myślałem, że na odejście...... xD

0

A ja znam powód: idiotyczny zarząd :D

0

Feyennord... :d

5

Hakerzy zrobili lepszy transfer jak nasz zarząd

0

Tu nie masz nic o ZP

0

I tak zapewne odrzucą

0

Szybciej da się napisać, co nie przeszkadza, jak co przeszkadza

2

No i w punkt, brawo.

0

Ale tu już nie chodzi o kartkę, bo mogli się odwoływać tylko od niej. Oni pewnie chcieli zmniejszyć karę odepchniecia, a przecież ona jest minimalna (4). Uciekając trochę od Ronaldo, powinni opamietac swoich zawodników, bo zachowanie np Ramosa (kapitana w dodatku) było, jest i będzie tragiczne..

0

Naprawdę myślą, że im zmniejszą karę, która jest karą minimalną? Jeszcze mają tupet robić coś takiego, wbrew przepisom, chyba że ostro wszystko mają w dupie i chcą wskórać coś pod $to£€m.

0

Się chce x mln i nie umie negocjować to jest się w dupie, proste:)

0

130 i nie? Mówilo się, że na tyle wyceniany jest Dybala, wraz z Gomesem dałoby się kasę i mogłoby coś pyknąć. Teraz na wszystko za późno..

0

Jakie kolejne wzmocnienia? :D

0

Nie wyciagniesz dwóch kluczowych zawodnikow z jednego klubu.

0

Ale to nie jest zawodnik, który gra z klubem pół roku, a wnosi i tak więcej niż poprzedni prawi obrońcy, bo jest wytrzymały, pokazuje się zarówno z tylu jak i z przodu. A zagrania do przodu w Benfice mial i tutaj tez sie odblokuje;)

0

Jedynie? Miał przecież zagrania w pole karne, choćby to po sprincie, gdzie wybil obrońca wslizgiem. Wolę tak jak tysiąc wrzutek Alvesa

3

6 miał wtedy. Ale to norma, bo zawodnicy robią tak 9-11 km na mecz. Semedo dziś pozytywnie przesadził;)

0

Przecież w eleven jakiś szrot siedzi, a nie komentatorzy :D

17

Szybkość Paco xD

0

Obejrzyj skrót Totki z Chelsea, ja jestem wielkim zwolennikiem Eriksena.. Raz tylko się o nim słyszało i temat zgasł jak papieros a szkoda..

11

Z 14 pewnie wyszło pod koniec. Dzik. I ten sprint 33 km/h w 75 minucie.. Walecznosc, gra do przodu, z tylu również. Chwalę, chwalę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?