ogor4000
Dołączył/a: wrzesień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szybko ogarną sprawę i znajdą nowy talent. Tak już jest z Borussią.
0
Problem jest taki, że my musimy wygrywać swoją ligę, musimy daleko zajść w LM, musimy wygrać PK. Borussia nie musi wygrać ligi, tym bardziej nie musi wygrać LM. Dlatego oni mogą sobie na spokojnie budować skład, a my właściwie chcemy opierać się tylko na tych najlepszych niestety. My (szczególnie teraz) mamy nóż na gardle. Nasz zarząd nie troszczy się o juniorkę jak za choćby Laporty. Teraz więcej juniorów się sprzedaje, czy wiecznie wypożycza niż z nich korzystać ..
0
On zna przyszłość, niesamowite :D A później skończy się tak samo komicznie jak wywiad z obrońcą Legii przed meczem rewanżowym:D
0
Byłby i nie wiem dlaczego zrezygnowali. Też myślałem nad Martialem.. Taka kasa za i dla mlodzika to sporo.
0
Możliwe, że dogadali to już wcześniej i wcześniej wiedzieli, że puszczą Dembele, jednak chcieli wydębić pieniążki:)
0
Akt desperacji.. Nie bardzo. Wszyscy wiedzą jakim budżetem teraz może dysponować Barcelona, a patrząc na finansowe fair play każdy chce otrzymać jak najwięcej, żeby dochody zostały zwiększone. Akt desperacji i głupoty to kupienie Paulinho za kwotę odstępnego, bo na mniej się chińczyki nie zgodziły
0
Także szykować Nowe Audi:D
2
No to może jakiegoś swojaka walnie:D
0
Myślałem, że na odejście...... xD
0
A ja znam powód: idiotyczny zarząd :D
0
Feyennord... :d
5
Hakerzy zrobili lepszy transfer jak nasz zarząd
0
Tu nie masz nic o ZP
0
I tak zapewne odrzucą
0
Szybciej da się napisać, co nie przeszkadza, jak co przeszkadza
2
No i w punkt, brawo.
0
Ale tu już nie chodzi o kartkę, bo mogli się odwoływać tylko od niej. Oni pewnie chcieli zmniejszyć karę odepchniecia, a przecież ona jest minimalna (4). Uciekając trochę od Ronaldo, powinni opamietac swoich zawodników, bo zachowanie np Ramosa (kapitana w dodatku) było, jest i będzie tragiczne..
0
Naprawdę myślą, że im zmniejszą karę, która jest karą minimalną? Jeszcze mają tupet robić coś takiego, wbrew przepisom, chyba że ostro wszystko mają w dupie i chcą wskórać coś pod $to£€m.
0
Się chce x mln i nie umie negocjować to jest się w dupie, proste:)
0
130 i nie? Mówilo się, że na tyle wyceniany jest Dybala, wraz z Gomesem dałoby się kasę i mogłoby coś pyknąć. Teraz na wszystko za późno..
0
Jakie kolejne wzmocnienia? :D
0
Nie wyciagniesz dwóch kluczowych zawodnikow z jednego klubu.
0
Ale to nie jest zawodnik, który gra z klubem pół roku, a wnosi i tak więcej niż poprzedni prawi obrońcy, bo jest wytrzymały, pokazuje się zarówno z tylu jak i z przodu. A zagrania do przodu w Benfice mial i tutaj tez sie odblokuje;)
0
Jedynie? Miał przecież zagrania w pole karne, choćby to po sprincie, gdzie wybil obrońca wslizgiem. Wolę tak jak tysiąc wrzutek Alvesa
3
6 miał wtedy. Ale to norma, bo zawodnicy robią tak 9-11 km na mecz. Semedo dziś pozytywnie przesadził;)
0
Przecież w eleven jakiś szrot siedzi, a nie komentatorzy :D
17
Szybkość Paco xD
0
Obejrzyj skrót Totki z Chelsea, ja jestem wielkim zwolennikiem Eriksena.. Raz tylko się o nim słyszało i temat zgasł jak papieros a szkoda..
11
Z 14 pewnie wyszło pod koniec. Dzik. I ten sprint 33 km/h w 75 minucie.. Walecznosc, gra do przodu, z tylu również. Chwalę, chwalę.
0
Nie wiem jak Wy. Ja nie widzę sensu
http://metro.co.uk/2017/03/08/ex-real-madrid-ace-angel-di-maria-seen-baiting-the-barcelona-crowd-before-epic-comeback-6497675/