0

0

0

ale gra już nie ta co kiedys widac nawet po reakcji pepa

0

0

tak tak to wam pozostanie !!! tylko to !!! teraz czas na innych tak jak to w piłce bywa

0

mininiesta a pomyslałeś czy barca wytrzyma napór Realu ????? real wcalke nie musi grac presingiem w tym meczu - remis bedzie oki.Kontry realu są zabujcze ale i gra barcy też.Tam może być wszystko oby sedzia dał normalnie grac i nie spier.. tego meczu jak ostatnimi czasy.

0

gabik tak tak takich kibiców jak ty jej najbardziej potrzeba

0

Barca dobrze podejdzie do meczu , bedzie chciała udowodnic że to lekki kryzys a nawet pech.obawiam sie tego meczu wszystko w rekach losblankos

0

Barcelona Guardioli nie przegrywa na Bernabéu - czym wy żyjecie ????? statystyką ???

0

aha jako kibic Realu boje sie tych 2 meczy teraz bo mamy dużo do stracenia .A pisanie że barca tyle razy wygrałą na bernabeu to troche bez sensu.

0

do kogoś tam co pisze o Ronaldo
to co ma gadać taki zawodnik przed GD ?????????
powie że ma obawy - to go kibice zaj...
powie że jest pewny zwyciestwa - to go wy opierda....

0

kapet nabijam sie , nie jestem jego fanem

0

a ile razy barca grała z przewagą zawodnika a ile real ???? takie pierdd...

0

fałszywy Pep ??????? niemozliwe tam jest wszystko czyste i cacy

0

culeson idz słuchaj hip hopa i spac jutro szkoła

0

aveiro napisał "wystarczą 2 potknięcia Realu... 2 mecze z Barcą..." heheh a co jak barca sie jeszcze 2 razy potknie ???

0

widze ze wolą pisać niż grać

0

suowiq a czy ja napisałem że Barca jest bez formy ??? nie ma napewno tego polotu co kiedyś ale wszystko sie kiedyś kończy.Brak ławki ma i bedzie miał duży wpływ na wyniki ale wy macie tych swoich wychowanków tylko gdzie oni teraz są.

0

culeson byłem po 5 0 i nawet wam gratulowałem dobrej gry i wyniku (2000 wpis na forum) więc prosze Cie .Miałem inny nick bo dostałem bana za pisanie prawdy bo tu tak jest niestety.

0

culeson byłem po 5 0 i nawet wam gratulowałem dobrej gry i wyniku (2000 wpis na forum) więc prosze Cie .Miałem inny nick bo dostałem bana za pisanie prawdy bo tu tak jest niestety.

0

culeson bede sobie pisał co mi sie podoba a jak Cie to boli - nie czytaj.Prawda czest boli co ????????

0

byle sedzia pozwoli na normalną gre i nie bedzie gwizdał każdej pierdoły i psuł mecz

0

real z kontry rozd.... Barce bo nie bedzie musial atakowac

0

tak tylko co jeżeli przegra Barca ??????????

0

miny Messiego ,Busiego i parującego Xaviego po straconej bramce - bezcenne

0

spalony jak na tacy - patrz linia 16

0

Narescie piszecie że nie wygrywa sie grając na 60 metrze boiska i długo utrzymując sie przy piłce !!!!

0

fabregas też co chwilke coś ma

0

busi robi obciach Barcie !!!! za takie coś kary meczowe powinny być

0

dużo 6 pkt dużo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?