olik1234
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
0
ale gra już nie ta co kiedys widac nawet po reakcji pepa
0
0
tak tak to wam pozostanie !!! tylko to !!! teraz czas na innych tak jak to w piłce bywa
0
mininiesta a pomyslałeś czy barca wytrzyma napór Realu ????? real wcalke nie musi grac presingiem w tym meczu - remis bedzie oki.Kontry realu są zabujcze ale i gra barcy też.Tam może być wszystko oby sedzia dał normalnie grac i nie spier.. tego meczu jak ostatnimi czasy.
0
gabik tak tak takich kibiców jak ty jej najbardziej potrzeba
0
Barca dobrze podejdzie do meczu , bedzie chciała udowodnic że to lekki kryzys a nawet pech.obawiam sie tego meczu wszystko w rekach losblankos
0
Barcelona Guardioli nie przegrywa na Bernabéu - czym wy żyjecie ????? statystyką ???
0
aha jako kibic Realu boje sie tych 2 meczy teraz bo mamy dużo do stracenia .A pisanie że barca tyle razy wygrałą na bernabeu to troche bez sensu.
0
do kogoś tam co pisze o Ronaldo
to co ma gadać taki zawodnik przed GD ?????????
powie że ma obawy - to go kibice zaj...
powie że jest pewny zwyciestwa - to go wy opierda....
0
kapet nabijam sie , nie jestem jego fanem
0
a ile razy barca grała z przewagą zawodnika a ile real ???? takie pierdd...
0
fałszywy Pep ??????? niemozliwe tam jest wszystko czyste i cacy
0
culeson idz słuchaj hip hopa i spac jutro szkoła
0
aveiro napisał "wystarczą 2 potknięcia Realu... 2 mecze z Barcą..." heheh a co jak barca sie jeszcze 2 razy potknie ???
0
widze ze wolą pisać niż grać
0
suowiq a czy ja napisałem że Barca jest bez formy ??? nie ma napewno tego polotu co kiedyś ale wszystko sie kiedyś kończy.Brak ławki ma i bedzie miał duży wpływ na wyniki ale wy macie tych swoich wychowanków tylko gdzie oni teraz są.
0
culeson byłem po 5 0 i nawet wam gratulowałem dobrej gry i wyniku (2000 wpis na forum) więc prosze Cie .Miałem inny nick bo dostałem bana za pisanie prawdy bo tu tak jest niestety.
0
culeson byłem po 5 0 i nawet wam gratulowałem dobrej gry i wyniku (2000 wpis na forum) więc prosze Cie .Miałem inny nick bo dostałem bana za pisanie prawdy bo tu tak jest niestety.
0
culeson bede sobie pisał co mi sie podoba a jak Cie to boli - nie czytaj.Prawda czest boli co ????????
0
byle sedzia pozwoli na normalną gre i nie bedzie gwizdał każdej pierdoły i psuł mecz
0
real z kontry rozd.... Barce bo nie bedzie musial atakowac
0
tak tylko co jeżeli przegra Barca ??????????
0
miny Messiego ,Busiego i parującego Xaviego po straconej bramce - bezcenne
0
spalony jak na tacy - patrz linia 16
0
Narescie piszecie że nie wygrywa sie grając na 60 metrze boiska i długo utrzymując sie przy piłce !!!!
0
fabregas też co chwilke coś ma
0
busi robi obciach Barcie !!!! za takie coś kary meczowe powinny być
0
dużo 6 pkt dużo