olik1234
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
do tej drużyna nadawał by sie buskets - też gra jak baba
0
Jako kibic realu - może do was przyjść - on chyba tylko źle namieszać może
0
geble dobrze piszesz z Angolami też to widziłem - każda gra ciałem i on zaraz leży - jest to masakra - a najgorsze jest to że bywa on często naśladowany przez innych graczy na świecie
0
och santana 10 Ciebie czytać nie idzie!!!
0
Pep nic nie zrobi poza Barceloną - dostał drużyne która eksplodowała formą i mu wszystko wyszło. Do przykładu popatrzcie na Mou - co o nim sądzą byli jego gracze !!!!
0
no to może messi za bardzo chce ???? skupił by sie na rozgrywaniu piłki i asystowaniu i było by oki .Może chce za dużo i nie wychodzi nic
0
ale jak napisałem ze połowa sukcesu messiego to jest xavi i niesta to taki santana sie buntował .
0
no i gdzie ten kompletny zawodnik ???
0
może tak ale dobrze się wypowiedział !!!
0
Pele, brazylijska legenda piłki nożnej, podczas pobytu w Londynie udzielił wywiadu brytyjskim mediom, w którym skrytykował kilka obecnych gwiazd futbolu.
W powszechnej opinii największym obecnie piłkarzem jest Lionel Messi z Barcelony. Pele nie zgadza się z tym twierdzeniem.
- Moim zdaniem swoją wielkość piłkarz powinien pokazać podczas mistrzostw świata - mówi Pele. - Przykładem jest Messi. W Barcelonie gra bardzo dobrze, ale w reprezentacji Argentyny jest już zupełnie inaczej.
- Porównajcie go z Zinedine Zidanem. Został mistrzem świata i przez 15 lat był na absolutnym szczycie. Był zdecydowanie bardziej kompletnym zawodnikiem niż Messi. Wcześniej takimi zawodnikami byli Johan Cruyff,
0
Ja tam nic do waszego Messiego nie mam , nie napisałem też że jest gorszy od CR7 .Napisałem tylko że KAKA ma rację w tej wypowiedzi o "kompletności" na co paru jak sądze łebków sie zbuntowało - chciałem aby dali na to jakieś przykłady , dowody.Wypociny santany 10 były marne i tylko tak to można nazwać .np: że to Messi zagrał lepiej w GD od CR7 i że niby przejechał sobie koło 4 zawodników Realu - co to ma do "kompletnego zawodnika"???????? technika , gra zespołowa , kondycja , warunki fizyczne , strzał i gra prawą nogą , strzał i gra lewą nogą , gra głową , szybkość , dynamika itd gdyby oceniać ich wedle tego to Cr7 bedzie miał więcej pkt i jest bardziej kompletny niż Messi.
Sądze też że Messi grający np w lidze angielskiej (najlepsza liga chyba) nie dał by sobie tak dobrze rady jak torobi w Barcie .Chodzi w tytule o KOMPLETNEGO ZAWODNIKA nie o kto ile zdobył pucharów itd.
pozdrawiam
0
wrzućmy Messiego i Cr7 do przecietnej drużyny - kto by sie bardziej wyróżniał ????? piłkarsko oczywiście o wyglądzie nie gadamy bo wiemy kto by przegrał heheh. dla mnie Cr7 jest bardziej kompletnym piłkarzem ale jak ktoś tu napisał nie muszę mieć racji .Dobra pora na imprezkę pozdrawiam prawdziwych kibiców a nie ślepo zapatrzonych - nara
0
to nie pisz pierdoł - bo są tu kibice Barcy jak i Realu i chyba to nie jest zabronione - nara
0
dzunis owszem jak tak dalej grał bedzie np w innej drużynie bez Zajebistych zawodników jakimi są Xavi czy Niesta.To oni są połową sukcesu Messiego !!!Teraz dobrze gra z Fabregasem.
0
oki ale to nie jest dowód !!!! a to że Messiemu wpadła piłka pod nogi w 91 min nie świadczy o jego dobrej grze w tym meczu bo to to chyba byś nawet ty strzelił !!!
0
aha dalej nikt nie napisał normalnej opinii iż Cr7 jest mniej kompletny niż Messi
0
santana 10 pierdoły piszesz !!!! po 1 Pepe nie faulował na czerwoną kartke , owszem nakładka mogła być odgwizdana ale nie było to na czerwień - jakbyś kiedyś grał byś wiedział !!! aha "piekne" aktorstwo niszczy piłke nożnbą która jest grą KONTAKTOWĄ i dla facetów. Po 2 o Mou tu nikt nie pisze w tym temacie .Po 3 do sędziego całą drużyną to biegnie przeważnie Barca z Valdesem na czele.
0
santana 10 napisał Mam jeden dowod i argument. Dowod - kompletny pilkarz prowadzi druzyne do SUKCESOW
jeżeli takim jest Messi to gdzie jest reprezentacja Argentyny gościu ??? to też jego drużyna !!! Dawno nie widziałeś chyba gry Reali i Cr7 . To że zagrał słabiej w meczach z Barcą nie jest dowodem na to że jest mniej kompletny.To ja bym Ci musiał napisać jak zagrał Messi w Bilbao !!!! też był słabiutki co mu nie ujmuje talentu itd. taki dowód to nie dowód !!!!!
0
bo taka prawda Cr7 jest bardziej kompletnym graczem niż Messi !!! co wcale nie znaczy że jest lepszym i wy tego dzieci nie rozumiecie i zaraz wielkie jeban.... Kaki i całego Realu . Jeżeli tak nie jest prosze o dowody !!!
0
Co sie stało że nie piszecie obrona pucharu tylko wyścig ??? tak jak zawsze lubicie sie przechwalać !!! 0 2 bedzie
0
więcej szczęścia ??????????