olik1234
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hehhehe fajne teraz te wasze komentarze !!!! żałośni sezonowcy. aha jeszcze by was sedzia uratował z tym czasem
0
kleko - masakra tego chyba ani kibic barcy nie może czytać.
0
wygracie wygracie bo jka nie to po lidze licz ąc oczywiscie porache w gd..Piqe scina goscia i jeszcze rekami macha
0
crujf tak jakby zazdro,ścił Pepowi i Mou .tak tego chłopa odbieram w jego wypowiedziach
0
bo z realem nie grał
0
ze skrutów Barca lepsza ale sędzia znowu zrobił swoje(karny) - fajny chyba mecz był co
0
oj jakie z was są dzieciaki !!! za dużo hip hopa łebonie
0
mati to nie jest konkurs na minusy i plusy !!! jak piszesz prawde taką co troche młodych boli to dostajesz minus
0
no tu jednych prawda strasznie boli - strasznie
0
no eryk no bo on ma nogi ze szkła tylko jakos ostatnio jak w reprezentacji w Pepe tak wlazł to nic nie zrobił
0
EEEEE to macie wygrane !!! znowu czerwone polecą , przypuszczam Ibra
0
ostatnie zdanie ma co niby znaczyć ??????? gra czysto i tyle !!!
0
prośba o bana dla Chaser - to o takich jak ty mówi się dzieci/kibice Barcelony
0
no jest już sporo po 24 i normalne wypowidzi - nikiedy mysle nad czym y sie tak nerwujjemy ??? co z tego mamy?? nara
0
tak troche poczytałem !!! za co Ozil czerwień ??????? za sumulacje przeciwnika ?????????? Panowie faul nie znaczy kartka !!!!!!!! a wejscie ciałem to nie jest ani faul - opanujcie sie!!!!
Jak już komentator z dźwiecznym rrrrrrrr mówi że sedzia dobrze sobie radzi to tak było bo on idzie za Barcą !!!! codokomentarza jeszcze - mówił ze odm pewnego czasu zawodnicy masowo protestują i wymuszają na arbitrze faule itd ----- zaczeła to Barca - patrz Valdes gdzie biegał jak coś sie działo a teraz dobranoc HALA MADRID
aha co niby była gadka że Real ma cieżkie mecze jeszcze ??? no ma ale je wygra !!!
0
cule a muerte poczytam twoje "wypociny " jutro bo dziś mam .... i Cię szanuje.
a do hip hopowców kiedyś wam PEJA się czkawką odbije - wspomnicie nasze słowa patrz Liroy itd kasiorki nabił , troszke prawdy pośpiewał w dziwnej wersji i tyle.. shanty sobie lepiej posłuchajcie tak dla rozluznienia pozdrowienia dla cule i HALA Madrid
0
samo to że słuchacie i macie pojęcie o hip hopie świadczy że z was małolaty .Spytaj kogoś po np 30 stce czy zna jakiś hip hop ??? A takich kibiców właśnie starszych , którzy są ze swoją drużyna na dobre i na złe się ceni.Pokibicujecie jeszczsze z 10 lat wtedy nazywaj sie prawdziwym cule.
0
aha santana fajne te dno Realu hehehe
0
culeson nie mam tylu lat jak większość na tej stronie kibiców Barcy więc i uczyć sie już nie musze.
nantana Gdyby Real miał zdobywać po 3/4 tytułow co rok było by to wszystko nudne , bez sensu i sportowej rywalizacji.Wy chyba dalej wierzycie że wasza barca bedzie wiecznie dobrze grała i dużo wygrywała !!!!! Teraz mają swoje 5 minut ale na przestrzeni całej laliga i innych rozgrywek pucharowych to Real został wybrany najlepszym klubem.Może sie to za naście lat zmieni ale obecnie tak jest. No prosze napisać coś o generale bo dawno tego nie było
0
Wybrał dla siebie lepiej i tyle !!!!To REAL Madryt jest najlepszą drużyną na świecie i każdy chce tam grać a jak jeszcze dobrze zapłacą to czemu nie.
0
Casillas powinien dostać żłotą piłke !!! Dużo więcej zdobył niż Messi , gra na bardzo dobrym poziomie przez lata.Kiedy jak nie teraz ????
0
mucha nie umie czytać
0
obawiam sie że tak !!! ratował was nie raz nie dwa
0
Santana 10 znowu bredzi !!!
0
tak z innej beczki do przykładu !!!! Wczorajszy mecz Portugalii z Bośnią i Hercegowiną poprowadził pan Wolfgang Stark, przez co spotkanie nabrało jeszcze większego koloytu. Niemiec spotkał się z piłkarzami Królewskich - Cristiano Ronaldo i Pepe - którym sędziował kontrowersyjny kwietniowy mecz z Barceloną. Arbiter miał decyzje lepsze i gorsze (gol ze spalonego dla Bośni; rzut karny za rękę Coentrão, a później brak karnego za ewidentną rękę Bośniaka w polu karnym; wyrzucenie Lulicia za pretensje o spalonego przy bramce Cristiano, którego mimo wszystko nie było). Jednak największą uwagę każdego, kto znał drugie dno tego spotkania, przykuła sytuacja z 19. minuty, kiedy Lulić zaatakował nakładką Pepego. Cała sytuacja mocno przypominała tą z kwietnia, kiedy portugalski obrońca starł się z Danim Alvesem. Chociaż Pepe nie dotknął Brazylijczyka, to otrzymał czerwoną kartkę i musiał opuścić plac gry. Wczoraj pan Stark po faulu, który miał już miejsce, nie pokazał Bośniakowi nawet żółtej kartki. Warto dodać, że na szczęście graczowi Królewskich nic się nie stało i bez pomocy lekarzy wrócił do gry. Być może ocaliło go słynne już włókno węglowe...
0
chłopca szukaj w domu !!!! Ja też im kibicuje i zapewne duzej niż ty !!! ale na tą gre nie idzie patrzeć !!!! wiem że to tylko sparing ale mistzrowi nieprzystoi
0
źle mnie rozumiecie - chodzi o to że nic z tej gry nie ma hiszpania ???? ile sytuacji bramkowych zrobili ostatnio z angolami i ile dziś ????? na 60 metrze sobie klepią i nic z tego niema
dzieciaki
0
a tak na powaznie to od kiedy hiszpanie zaczeli grac podobnie stylowo do barcy to o wynik im ciezko
0
CR7 już 2 strzelił
0
sposób na Messiego - dać sedzie twardego !!! Columbia gra twardo sedzia pozwala na męską gre i po Messim. Co zrobił Iker ???