oskikungfu13
Dołączył/a: wrzesień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy Pogba nie mówił kiedyś że woli Barce niż Real?
0
Wie ktoś gdzie taką koszulkę jak ma Pique można kupić?
0
Jakby Barca go ściągnęła to w środku pola kurz będzie od jego j Alby rajdów
0
Alves za free odszedł?
0
Czemu w 2 giej połowie wszedł Busi ? Bez sensowne męczenie zawodnika
0
Mogą go przekonywać że będzie dostawał więcej czasu na ŚPD w meczach wygranych i łatwych mozna dać mu odpocząć i niech Javier na Spd
0
To nie można w takich sprawach np dać karę zapłacenia 5 razy większej kwoty niz ta o którą oszukali? Zapłacili by i raczej by się nauczyli.
0
W sumie na spd mógłby być Mascherano
0
W sumie to na spd mógłby grać Mashe
0
Już ogarnalem politykę transferową Barcy! Oni kupują drogo sprzedają tanio bo jakby kupowali tanio i sprzedawali drogo stawiali na wychowanków to ten klub mialby kasy jak Real i nikt by go nie pokonał (chociaz teraz jest ciężko wygrać). Poprostu Barca nie chce wprowadzać hegemonii bo to byloby nudne
0
Moim zdaniem Marc powinien bronic w lidze a za parę lat nawet na każdym froncie jak Bravo nie pasuje to go sprzedać i kupić jakiegoś który zgodzi się na sporadyczna grę (czyt w czasie kontuzji i w meczach o nic) albo postawić na wychowanków
0
Baranina w kababach ma tylko ok 15-20% baraniny reszta to wołowina i przyprawy. http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,w-polsce-nie-zjesz-kebabu-z-samej-baraniny,108575.html
0
Nie ważne nie odczytałem że kariera
0
A z jakiej ligi będziesz robił skład i na pc PS czy xbox
0
Bardzo dobry tekst fajnie się czytało
0
Gdyby to było takie łatwe do każdy miałby takie coś :P i nie byłoby takie wyjątkowe
0
Słaby z ciebie matematyk :P
0
Ok sory ale to raczej plotki
2
Tak sprzedać kolesia po 3 miesiącach gry w klubie dla którego poświęcił pół roku kariery
0
Ma ktoś link do filmiku bi nie mogę znaleźć??
0
Czy tylko ja byłem trochę wkurzony na Suareza do jego 1 gola???
0
Real wygrał 2-1
0
Trochę drogie te pieluchy ;)
0
Gdyby nie to że ostatnio (LM w tamtym sezonie) prowadził ich Guardiola to by dostali lanie w obu meczach
0
A ty wolalbys siedzieć w pracy czy iść na imprezke do rodziny???
0
Ale Barca jutro gra a Atletico grało dziś albo wczoraj nie jestem pewien
0
Dzisiaj Ter Stegen jak ściana był ;)
0
Teraz są, nie mowie że są tylko gimbusy ale np jak Barca niszczyła a Real grał piach to było ich więcej. Teraz może zrozumieli że to my narazie jesteśmy lepsi i się tak nie spinają
3
Uwielbiam po takim meczu czytać komentarze na stronie Realu
boli ich tyłek xD
0
Komentarz usunięty