0

Czy Pogba nie mówił kiedyś że woli Barce niż Real?

0

Wie ktoś gdzie taką koszulkę jak ma Pique można kupić?

0

Jakby Barca go ściągnęła to w środku pola kurz będzie od jego j Alby rajdów

0

Alves za free odszedł?

0

Czemu w 2 giej połowie wszedł Busi ? Bez sensowne męczenie zawodnika

0

Mogą go przekonywać że będzie dostawał więcej czasu na ŚPD w meczach wygranych i łatwych mozna dać mu odpocząć i niech Javier na Spd

0

To nie można w takich sprawach np dać karę zapłacenia 5 razy większej kwoty niz ta o którą oszukali? Zapłacili by i raczej by się nauczyli.

0

W sumie na spd mógłby być Mascherano

0

W sumie to na spd mógłby grać Mashe

0

Już ogarnalem politykę transferową Barcy! Oni kupują drogo sprzedają tanio bo jakby kupowali tanio i sprzedawali drogo stawiali na wychowanków to ten klub mialby kasy jak Real i nikt by go nie pokonał (chociaz teraz jest ciężko wygrać). Poprostu Barca nie chce wprowadzać hegemonii bo to byloby nudne

0

Moim zdaniem Marc powinien bronic w lidze a za parę lat nawet na każdym froncie jak Bravo nie pasuje to go sprzedać i kupić jakiegoś który zgodzi się na sporadyczna grę (czyt w czasie kontuzji i w meczach o nic) albo postawić na wychowanków

0

Baranina w kababach ma tylko ok 15-20% baraniny reszta to wołowina i przyprawy. http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,w-polsce-nie-zjesz-kebabu-z-samej-baraniny,108575.html

0

Nie ważne nie odczytałem że kariera

0

A z jakiej ligi będziesz robił skład i na pc PS czy xbox

0

Bardzo dobry tekst fajnie się czytało

0

Gdyby to było takie łatwe do każdy miałby takie coś :P i nie byłoby takie wyjątkowe

0

Słaby z ciebie matematyk :P

0

Ok sory ale to raczej plotki

2

Tak sprzedać kolesia po 3 miesiącach gry w klubie dla którego poświęcił pół roku kariery

0

Ma ktoś link do filmiku bi nie mogę znaleźć??

0

Czy tylko ja byłem trochę wkurzony na Suareza do jego 1 gola???

0

Real wygrał 2-1

0

Trochę drogie te pieluchy ;)

0

Gdyby nie to że ostatnio (LM w tamtym sezonie) prowadził ich Guardiola to by dostali lanie w obu meczach

0

A ty wolalbys siedzieć w pracy czy iść na imprezke do rodziny???

0

Ale Barca jutro gra a Atletico grało dziś albo wczoraj nie jestem pewien

0

Dzisiaj Ter Stegen jak ściana był ;)

0

Teraz są, nie mowie że są tylko gimbusy ale np jak Barca niszczyła a Real grał piach to było ich więcej. Teraz może zrozumieli że to my narazie jesteśmy lepsi i się tak nie spinają

3

Uwielbiam po takim meczu czytać komentarze na stronie Realu
boli ich tyłek xD

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?