oskikungfu13
Dołączył/a: wrzesień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zapłacą potem 30 mln kary i tyle
0
Przecież może zrobić jak Barcelona
2
A każdy mówi że tylko Perez nie szanuje ludzi
11
Kolesia który czekał pół roku aby tylko być w Barcy chcesz po chwili sprzedać?! Poświęcił tyle czasy na trybunach by grać dla nas. Ją bym nie miał serca go sprzedać chyba że by prosił o transfer. Nie bądź jak Perez
0
Często jak w poprzednim meczu kogoś rozwala to następny mecz grają piach
0
Od kolegów z teamu to uzależniony teraz jest Ronaldo bo sam nic nie strzeli. Sorki karnego dał by radę
0
R9 to Ronaldo z Brazylii nie chodzi raczej i lewego
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Ronaldo
2
Gramy z espanyolem
https://www.google.pl/search?q=fcb+terminarz&oq=fcb+te&aqs=chrome.1.69i57j0l3j69i60.3122j0j4&client=ms-android-htc-rev&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#sie=m;/x/31vs30j149byg;nw;fp
0
Dzięki kolego.
0
Kiedy i o ktorej godzinie to będzie transmitowane?
2
A ja teraz odrabiam lekcje na pon, obejrzę sobie meczyk i wrócę do nauki na sprawdzian i kartkowke. Bo przecież w przedostatni dzień szkoły musi być jeszcze spr i kartkowka. Po co dać dzieciom wolny weekend :) ehh ciężkie zycie 14-latka
3
Aaaa dupa boli co Perez?
0
Myślę że jeszcze powinni nam dać karę pieniężną w wys 60k euro i bana na transfery ZNÓW
0
Dobrze powiedziane na końcu :)
0
Całkiem fajne te spodnie
0
Wiem, wiem
0
Jest kozak ale wiesz z nieudanego ataku Barcy wraca na piechotę (nie biegnie) więc trochę się mniej męczy ale i tak szacun
0
On gra na gitarze? Ma ktoś moze linka do filmiku jak gra?
0
dzieki wielkie
0
Złotą Piłkę kiedy Messi odbierze? W zime? Pytam serio
0
Mają ale wiesz jaki mocny jest w hotelu? 50 osób na jednym łączu przy recepcji a jak di pokoju chcesz to 13 dolarów dzień
0
Mam szczęscie bo z Turcji wracam 26 sierpnia więc będę mógł zobaczyć to na żywo :)
0
Ja aby uniknąć takiego incydentu jem płatki czekoladowe na sucho :) polecam
4
Hah
Twarz mówiąca : NO CHYBA NIE!?
Idealne zdjęcie do tego artykułu :)
0
Dzięki :)
15 znaków
0
Na czym polega ten puchar?
0
Te które zdobędzie Barca ?
0
http://sport.wp.pl/martykul.html?kat=1750&wid=17689326
Papa Pogba?
0
To skład mamy pełny
Czyli obronimy tryplet w nast sezonie?!
0
Manuel Neuer :)