oskikungfu13
Dołączył/a: wrzesień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Według ciebie Neymar strzelił w 7 minucie doliczonego czasu i napisałeś że gdyby nie strzelił to by mieli nerwówkę do końca meczu.Sędzia dał dodatkowe 5 minut bo były faule a doszło do 97 min bo Suárez był sfaulowany i długo z boiska schodził dlatego dał jeszcze 2 minuty. Z tego wynika że to było normalne i sędzia nie pomagał Barcy a nawet bym powiedział że niektórych piłkarzy Juve oszczędził kartkami. A tak btw nawet komentatorzy powiedzieli że Barca była lepsza od 1-szej min a Juve tylko kilkanaście minut po zdobytym golu na 1:1
2
Sorki za to ale nie moge się powstrzymać. Super nuta!!!!!
0
Faktycznie ciężko jest być Messim za dużo stresu i presji ale jego pensje chętnie wezme :)
0
W pełni się z Tobą zgadzam. Jeżeli nie ma pewnego miejsca w składzie a kocha grać w nogę to czemu ma u nas ławę grzać skoro może sobie jeszcze popykać troszkę w jakimś katarskim klubie :)
0
Przecierz Barca już go sprzedała za nie chodzenie na treningi więc o czym ty mówisz?
0
Komentarz usunięty
0
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,meksykanie-maja-dosc-ronaldinho-chca-sie-go-jak-najszybciej-pozbyc,artykul,552093,1,293.html
0
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,meksykanie-maja-dosc-ronaldinho-chca-sie-go-jak-najszybciej-pozbyc,artykul,552093,1,293.html
Jemu już niestety nie chce sie chodzić na treningi więc chyba nie przydałby nam sie :(
0
Komentarz usunięty
0
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=liga_hiszpanska
0
często Messi gdy kogoś fauluje od razy podchodzi i przeprasza :)
0
Do tej pory za 30 patyków Barca dawała jakoś radę więc lepiej zerwać z nimi umowę.
0
I wiele lepiej się teraz czyta na telefonie :)
0
Historia lubi się powtarzać :) http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Luis_Su%C3%A1rez_Miramontes
3
Dobrej formy i najlepszego Xavi!
0
Wesołych świąt!!!Dla lubiących muzykę :https://www.youtube.com/channel/UCS2hLWIVDwq7vZFIY3FheJg
0
chyba za wymuszenie faulu
0
http://www.typertv.com.pl/61-tv-sport-46
niestety po ang