0

Według ciebie Neymar strzelił w 7 minucie doliczonego czasu i napisałeś że gdyby nie strzelił to by mieli nerwówkę do końca meczu.Sędzia dał dodatkowe 5 minut bo były faule a doszło do 97 min bo Suárez był sfaulowany i długo z boiska schodził dlatego dał jeszcze 2 minuty. Z tego wynika że to było normalne i sędzia nie pomagał Barcy a nawet bym powiedział że niektórych piłkarzy Juve oszczędził kartkami. A tak btw nawet komentatorzy powiedzieli że Barca była lepsza od 1-szej min a Juve tylko kilkanaście minut po zdobytym golu na 1:1

2


Sorki za to ale nie moge się powstrzymać. Super nuta!!!!!

0

Faktycznie ciężko jest być Messim za dużo stresu i presji ale jego pensje chętnie wezme :)

0

W pełni się z Tobą zgadzam. Jeżeli nie ma pewnego miejsca w składzie a kocha grać w nogę to czemu ma u nas ławę grzać skoro może sobie jeszcze popykać troszkę w jakimś katarskim klubie :)

0

Przecierz Barca już go sprzedała za nie chodzenie na treningi więc o czym ty mówisz?

0

Komentarz usunięty

0

0

Komentarz usunięty

0

często Messi gdy kogoś fauluje od razy podchodzi i przeprasza :)

0

Do tej pory za 30 patyków Barca dawała jakoś radę więc lepiej zerwać z nimi umowę.

0

I wiele lepiej się teraz czyta na telefonie :)

0

3

Dobrej formy i najlepszego Xavi!

0

Wesołych świąt!!!Dla lubiących muzykę :https://www.youtube.com/channel/UCS2hLWIVDwq7vZFIY3FheJg

0

chyba za wymuszenie faulu

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?