paoramirez1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dordrecht
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alves mimo całej telenoweli z odejściem jednak nadal z nami jest, ale większość brazylijczyków częściej zmienia barwy klubowe.
0
Trochę w to wątpię. Brazylijczycy jakoś na długi nie potrafią przywiązać się do jednego klubu
1
A na wp.pl-"szykuje się bombowy transfer!! Mega gwiazda Barcelony w Realu Madryt??"
0
Perełki to ty "sadzisz". Nie wiesz, co wiem i co czytałem a odsyłasz mnie do książek. Widzę, że przy każdej okazji toczysz spory o politykę. Nie jesteś wyrocznią, nie wszystko wiesz najlepiej, więc nie zarzucaj komuś, kto ma inne zdanie, inną opinię, że nie ma racji. Dla mnie to ty jej nie masz w tej czy innej sprawie, ale nie będę w komentarzach wypisywał eseju na temat polityki, bo to nie miejsce na takie rzeczy. Przykłady i dowody pozbieraj z książek, bo jest tyle opinii, co ludzi na świecie, wiec dla Orwella coś może być białe, dla kogoś innego czarne i na odwrót.
Nie było moją intencją się kłócić, ale ty prawie każdy komentarz kończysz obelgą wobec innej osoby, próbując chyba popisać się wiedzą. Na forach internetowych. Gratuluję. Nie ma sensu z taką osobą prowadzić dyskusji.
0
Po pierwsze -nie "my". Jesteś Polakiem a nie Katalończykiem. A gen. Franco "prześladował" katalończyków za próbę wykorzystania wojny do uzyskania niepodległości i pomoc w przejęciu władzy komunistom. Dowiedz się, ile osób oni wymordowali w Całej Hiszpanii, w Katalonii tez. Proponuję nie powtarzać popularnych hasełek o wolności i niepodległości, jeśli nie zna się dobrze historii, kultury i relacji regionalnych.
0
Może mu obiecywali, może z nim negocjowali, nie wiemy tego. Zarząd dobrze wiedział, że ma zakaz, nie mate się o to. Moze po prostu z szacunku do Pedro za jego zasługi i wkład w sukcesy drużyny, nie zmusili go do pozostania tylko zgodzili się na jego odejście. W końcu nikt nie przewidywał, że aż takie problemy kadrowe będą, że Rafinha wypadnie, po Sandro i Munirze spodziewano się więcej. Nie lubiłem gry Pedro, cieszyłem się, że odchodzi, ale teraz jak na złość by się przydał.
0
Pedro chciał odejść. Na siłę nikogo nie zatrzymają.
0
Nie ma co mu tłumaczyć, to typowy fanboy, który kibicuje jak Barca wygrywa, a po meczach jak z Celtą, oddaje mistrzostwo Madrytowi. Łepek się na piłce nie zna, skoro uważa, że sam Messi i Neymar wygrywają mecze
0
Może tak jak dziś -Sergio z Mascherano. Niezbyt imponująco ich współpraca wyglądała, ale lepsze to, niż S.Roberto w pomocy lub Munir/Sandro w ataku.
0
Wątpię, by po dzisiejszym występie wszedł jeszcze w pierwszym składzie. Juz lepiej Sandro. No i najlepsza opcja-zawsze można wystawić Inieste w ataku
0
Co czyni ten komentarz całkowicie bezcelowym.
0
Tragedia, nic nie wychodziło, próba nie istniała, beznadziejne krycie, Celta miała masę miejsca i czasu, Barca grała powoli i niezdarnie, fatalnie Pique, Iniesta,Suarez
0
Bzdura, Barcelona w ogóle nie kryła, zawodnicy Celty mieli masę miejsca, fatalna gra Pique i reszty obrońców, Iniesta i Suarez stali jak słupki, Munir szkoda gadać. Celta zagrała świetnie, ale gdyby Barca lepiej kryła i grała szybciej, to na pewno nie dostaliby aż 4:1
0
To żeś się zapędził z tym bramkarzem z drugiej drużyny
2
Oczywiście, że stawiam Bravo wyżej, bo w tej chwili jest dużo lepszy i pewniejszy. Ter Stegen potrzebuje jeszcze trochę czasu i doświadczenia.
0
Tez oglądałeś transmisje na eleven? ;-)
2
U ciebie chyba mózg nie istnieje
1
To samo pomyślałem:-D
0
Nie jest to taki szalony pomysł. Moze zmuszony sytuacją Enrique podejmie takie kroki.zobaczymy.
0
Akurat przykład Suareza nietrafiony. Jak to nic nie zrobił Chielliniemu? Na takie chore zachowania jak gryzienia rywala nie ma miejsca w piłce nożnej. Dostał zasłużoną karę, odbył ją i miejmy nadzieję, że nie powtórzy tego nigdy. Ale za takie chamskie wślizgi od tyłu tez powinny być jakieś kary,tu się zgodzę, bo tacy zawodnicy mogą czuć się bezkarni i używać takich metod wobec rywali, których nie mogą powstrzymać. Strach pomyśleć, co by był, gdyby tak wślizgiwano w nogi Messiego czy Ronaldo.
0
Mamy Inieste!!! Jeszcze lepszy niż Modric
3
Tylko czekać, aż Batys doda komentarz ;-)
0
Tez jestem tego zdania, ale widzisz, sezonowcy kibicują w ten sposób -wywalić Rakiticia, bo Rafa lepszy, bo zagrał dobry mecz!! Wywalić Mascherano, a w jego miejsce Vermaelena, bo zagrał trzy dobre mecze!!
2
No widzisz, szkoda, że nie ty decydujesz.
0
Kolejny magister polonista? Co to za moda, żeby zamiast dyskutować o temacie, to szuka się błędów w pisowni innych?
0
To, co Javier daje Barcy, jest bezcenne. Właśnie ja uważam, że to on daje obronie spokój, nie tak jak nierówny Pique. Masche jst ostoją defensywy i nie bez powodu cieszy się zaufaniem Lucho i kolegów z drużyny, w końcu decyzja wszystkich został wybrany czwartym kapitanem. A od strzelania goli mamy chyba wystarczająco dobrych ludzi, nie?
0
Ty chyba inne mecze oglądasz skoro tak o Mascherano mówisz. Verma strzelił gola i juz jest lepszy tak?
0
Bzdury, dla mnie masche jest nie do zastąpienia, zwłaszcza na rzecz Vermy. On dopiero zaczął, a już połowa użytkowników chce go w pierwszym składzie zamiast Javiera, który tyle lat wypruwa sobie żyły dla Barcy. Ale ludzie są zmienni. Najpierw płacz z powodu chybione transferu, teraz chcą go w pierwszym składzie. Jeśli ma kogoś wygryźć ze składu, to musi się bardzo starać i dużo pracować.
0
Brak Iniesty, Rakitica, Mascherano? ty tak na serio? To nie jest gra, żeby poół składu wymieniać
0
Pique jest zawieszony wiec nie jest optymalna opcją. Dla mnie Masche jest nie do ruszenia.