7

Co wy z tym Mascherano,czemu chcecie go na ławę dać? Gość jest niesamowicie skuteczny i waleczny, w moim mniemaniu lepszy niż nierówny Pique

0

A dlaczego nie Pique? Chyba za pewny siebie jest,więc bardzo dobrze by mi zrobiła walka o miejsce q składzie i kilka meczów na ławce kosztem Vermy.

0

Nerwy nie są usprawiedliwieniem, nie zgodzę się, ze w co drugim meczu zdarzają się takie sytuacje. Bywa, że piłkarze są niezadowoleni,ale mają szacunek do rywala i sędziego i nie skaczą do arbitrów,bo zwyczajnie wiedzą, że nie wolno,bo mogą wylecieć i narobić sobie problemów. A Pique czasem odcina dopływ krwi do mózgu. Zwłaszcza na tym poziomie rozrywek piłkarz powinien być profesjonalista, a nie jak łepek czy zbir z trzeciej ligi dać upust złości i wyładować ją na innych. Takie rzeczy są niedopuszczalne, widziałeś, żeby Puyol, Maldini czy inni wielcy obrońcy tak się zachowywali? Nie, bo to nie ten poziom, co Pique udowodnił. I w ten sposób odebrał nam szanse na odrobienie strat do Athletic i osłabił zespół na cztery mecze. Piłkarz na takim poziomie powinien znać granice. Nie rozumiem, czemu go bronisz.

0

Jak to nie jest?? Nie moze być tak, że piłkarz pdbiega do sędziego i wydziera na niego ryja,bo mi się coś nie spodobało. To nie jest zachowanie na miarę zawodnika Barcelony i jest niedopuszczalne w sporcie. Pique musi się nauczyć przegrywać i nabyć dużo pokory. Takie zachowania niszczą ducha sportu i dają fatalny przykład młodszym.

13

Wypowiada się depresyjne jak Enke.oby nie skończył jak on.

2

No to gratulacje

2

zapytał i sam sobie odpowiedział

0

Dobra spoko pomyłka i tyle, bez stresu :-)

6

To Llorente grał w Sevilli?

1

tez tak mam niestety

0

Bardzo mądrze powiedziane, w końcu na Eto'o czy Enrique też nikt nie psioczy, a wkład w drużynę mieli ogromny.

0

hehe Douglas bedzie gral rownie czesto, co Masip;-)

2

ja tam lubie Adriano, na lewej stanowi dobra alternatywe dla Alby. Jeszcze niedawno byla bieda w obronie, waska kadra, a teraz bogactwo graczy?;-)

0

Gdyby u nas został to bravo nawet by pewnie nie grał

0

Naprawdę warto tam pojechać i zobaczyć ich na żywo:-)

0

To jest propozycja, chyba jeszcze nie zapadła ostateczna decyzja na temat wzoru koszulek. Bez paniki, może unikniemy tych brzydkich koszulek :-)

0

Dlaczego nie? Ty zainwestujesz pieniądze?

1

wszystkim naokoło wciskasz, że chodzą do gimnazjum? masz jakieś złe skojarzenia czy skrzywienie?

0

parę razy czytałem i nie mogę dojść o co chodzi

1

Bale musi doskonale wiedziec, co robi jego agent. W koncu to on go reprezentuje.

1

@Mmessi87 co ty taki spięty? rzucasz się, jakbyś miał jakis wpływ na to, czy Barca go kupi, czy nie. Ileż takich fachowców w internecie! I faktycznie zacznij pisać poprawnie, bo aż oczy bolą od czytania twoich wypocin.

1

okazanie szacunku rywalowi, uznanie udanego meczu-prawdziwa sportowa postawa:-)

0

nie maja jaj przyznac kto byl lepszy, tylko wieczny placz, jak na realowcow przystalo

0

czyzby kibic realu?

0

Komentarz usunięty

0

jutro siec bedzie pelna memow o boatengu i jego paralizu

2

NO TO MESSI MU ODPOWIEDZIAL;-)

0

dlaczego nudne? Komus sprawia przyjemnosc spedzenie 4 godzin przed xboxem, jemu ogladanie i analiza meczow. Kwestia gustu. Ja podziwiam zapal i wiedze, ktora z pewnoscia dzieki temu ma.

4

to twierdzisz, ze Pogba sie nie nadaje, a za chwile piszesz, ze idealnym rozwiazaniem bedzie Isco i Pogba... nie nadazam

0

szkoda slow, on/ona probuje doslownie interpretowac Biblie, zamiast sprobowac zrozumiec, o co chodzi. W szkole na jezyku polskim zamiast interpretowania lektur, maluje paznokcie albo pisze na fb. To jak rozmowa z dzieckiem, szkoda slow. Sa na swiecie puste skorupy i nic na to nie poradzimy. pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?