2

Benzeme Arsenal chciał jakiś czas temu. Kto wie?

4

Hehe dobry koleś jesteś, uwielbiam twoje komentarze czytać :-D nie daj się jakby coś tam próbowali!
Dzięki za info na temat meczu ja niestety w pracy to nic nie obejrzę trzym się i dobranoc!

1

E to ty stary wpływowy recydywista;-)

1

Na dołku ci pozwolili telefon mieć? ;-) i jesczze mecz oglądać? ;-)

1

Mam nadzieje, ze wygramy, z Messim lub bez :-)

0

No tak, menager, trenerzy, fizjoterapeuci, działacze i komentatorzy twierdzą, że Messi się nie musi spieszyć, ryzykować i wracać bez przygotowania w 100%, ale napaleni kibice chcą, by zagrał za wszelką cenę, bo rozumieją znaczenie tego jednego spośród 38 meczów w sezonie! Przecież tym jednym meczem wygrywa się sezon, potem Messi znów może sobie wypaść na kilka meczy, to nie problem!

0

Messi będzie jeszcze miał okazję zagrać przeciwko Realowi, a jeśli nie będzie w pełni zdrów, to nie zaryzykuje ani on, ani szkoleniowcy. Jeśli miałbym wybierać między odpoczynkiem Argentyńczyka, a graniem nie do końca wyleczonego, to wolę, żeby nie grał. Sezon jest długi i trzeba wybrać mniejsze zło,nawet jeśli miałoby to znaczyć, że Leo nie zagra.

1

No i to jest duch walki i rywalizacji! :-) a nie płakanie,że Real odpoczywa, a nasi nie

0

Ok. Grają w rezerwach albo w początkowej fazie pucharów. Chyba nie sądzisz, że jakiś trener wystawi rezerwowego bramkarza w ważniejszym meczu. Valdes tez sam bronił większość meczy. Przecież podział Bravo i Ter Stegena to raczej wyjątek, nikt nie dzieli bramkarzy na LM i ligę. Jak jest dobry podstawowy bramkarz, to gra wszystkie mecze, oprócz tych o pietruszkę. Czy widziałeś, żeby Bayern, Chelsea albo MU wystawiali innego bramkarza na Ligę Mistrzów? Bramkarze, których wymieniłeś, raczej nie nadają się na rezerwę,nie uważasz?

2

A kto ci powiedział,że drugi bramkarz musi grać w CdR i Lidze mistrzów? Nie byłoby Ter Stegena, to Bravo broniłby w każdym meczu.

0

Dlaczego nie? Masio tez conieco potrafi, na te parę meczy w sezonie byłby ok. I przynajmniej akceptuje swoją rolę w klubie. Szkoda Matsa na ławę

0

Oczywiście, że broni lepiej. Jak widać opinie są różne.

0

Dokładnie. Ale czy cierpliwie będzie trenował i czekał na swoją szansę, nie wiemy

2

Ter Stegen jest dobrym bramkarzem, ale nie takim skarbem, żeby wywalić ze składu świetnego Bravo. Dla kariery Ter Stegena może lepiej byłoby odejść. Czy starczy mu cierpliwości, żeby zostać w Barcy i czekać na swoją szansę, przekonamy się.

15

Co ty pieprzysz? Bravo gorszy od Ter Stegena? Chyba żadnego meczu nie oglądałeś

0

Co za problem? Pij sam!!! ;-)

1

Suarez to by gryzł;-)

1

Mnie też to dziwi. Jakby nie patrzeć, przez tyle lat CR dal tyle Realowi, że powinni go na rękach nosić. Jak widać łaska pańska na pstrym koniu jeździ.

0

Pomarzyć można ;-)

0

Wspaniale było to oglądać, pamiętam smutne miny kolegów, którzy kibicowania realowi ;-)

0

Może z sentymentu grasz ;-)ach diablo 2 było zajebiste, mój paladyn wymiatał;-) dobra idę spać, bo jutro znów na druga zmianę. Adios!

0

A tak btw, podoba co się diablo 3?? Mi wybitnie się nie spodobala ta gra. Moze dlatego, że przez wiele wiele długich godzin kosiłem w diablo 2, dla mnie to świętość i legenda, kocham ta grę, a w trzeciej części wszystko spaprali, od fabuły, przez system walki i rozwoju postaci, po grywalność.

0

Grasz w diablo 3 i piszesz posty? Ty to masz podzielność uwagi;-)

1

Ej zostaw T-Doga! To męczennik ;-)

2

Bardzo mądrze powiedziane, można nie lubić Realu i CR, ale nie można nie mieć szacunku do umiejętności i przebiegu kariery tak wybitnego piłkarza jak Ronaldo.

2

Ile płaczu pod tym niusem... To tylko prowokacja gazety

0

Według transfermarket -11mln. Cena dla Barcy pewnie dużo wyższa

5

Może właśnie Enrique szuka alternatywnego stylu, który zaskoczyłby rywali gotowych na klasyczną Barcę? Załóżmy, że naszym nie idzie gra, rywal się muruje, w takiej sytuacji dobrze mieć dryblasa i snajpera pokroju RvP. Gość ma niesamowity instynkt. Za marne 3mln? Tyle, co lewe jądro Pogby

2

No to takie daleko idące marzenie ;-)cóż, fajnie by było mieć znów taką trójkę pomocników jak Busi-Xavi-Iniesta;-)

0

Troszkę się zagalopowałeś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?