paoramirez1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dordrecht
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Benzeme Arsenal chciał jakiś czas temu. Kto wie?
4
Hehe dobry koleś jesteś, uwielbiam twoje komentarze czytać :-D nie daj się jakby coś tam próbowali!
Dzięki za info na temat meczu ja niestety w pracy to nic nie obejrzę trzym się i dobranoc!
1
E to ty stary wpływowy recydywista;-)
1
Na dołku ci pozwolili telefon mieć? ;-) i jesczze mecz oglądać? ;-)
1
Mam nadzieje, ze wygramy, z Messim lub bez :-)
0
No tak, menager, trenerzy, fizjoterapeuci, działacze i komentatorzy twierdzą, że Messi się nie musi spieszyć, ryzykować i wracać bez przygotowania w 100%, ale napaleni kibice chcą, by zagrał za wszelką cenę, bo rozumieją znaczenie tego jednego spośród 38 meczów w sezonie! Przecież tym jednym meczem wygrywa się sezon, potem Messi znów może sobie wypaść na kilka meczy, to nie problem!
0
Messi będzie jeszcze miał okazję zagrać przeciwko Realowi, a jeśli nie będzie w pełni zdrów, to nie zaryzykuje ani on, ani szkoleniowcy. Jeśli miałbym wybierać między odpoczynkiem Argentyńczyka, a graniem nie do końca wyleczonego, to wolę, żeby nie grał. Sezon jest długi i trzeba wybrać mniejsze zło,nawet jeśli miałoby to znaczyć, że Leo nie zagra.
1
No i to jest duch walki i rywalizacji! :-) a nie płakanie,że Real odpoczywa, a nasi nie
0
Ok. Grają w rezerwach albo w początkowej fazie pucharów. Chyba nie sądzisz, że jakiś trener wystawi rezerwowego bramkarza w ważniejszym meczu. Valdes tez sam bronił większość meczy. Przecież podział Bravo i Ter Stegena to raczej wyjątek, nikt nie dzieli bramkarzy na LM i ligę. Jak jest dobry podstawowy bramkarz, to gra wszystkie mecze, oprócz tych o pietruszkę. Czy widziałeś, żeby Bayern, Chelsea albo MU wystawiali innego bramkarza na Ligę Mistrzów? Bramkarze, których wymieniłeś, raczej nie nadają się na rezerwę,nie uważasz?
2
A kto ci powiedział,że drugi bramkarz musi grać w CdR i Lidze mistrzów? Nie byłoby Ter Stegena, to Bravo broniłby w każdym meczu.
0
Dlaczego nie? Masio tez conieco potrafi, na te parę meczy w sezonie byłby ok. I przynajmniej akceptuje swoją rolę w klubie. Szkoda Matsa na ławę
0
Oczywiście, że broni lepiej. Jak widać opinie są różne.
0
Dokładnie. Ale czy cierpliwie będzie trenował i czekał na swoją szansę, nie wiemy
2
Ter Stegen jest dobrym bramkarzem, ale nie takim skarbem, żeby wywalić ze składu świetnego Bravo. Dla kariery Ter Stegena może lepiej byłoby odejść. Czy starczy mu cierpliwości, żeby zostać w Barcy i czekać na swoją szansę, przekonamy się.
15
Co ty pieprzysz? Bravo gorszy od Ter Stegena? Chyba żadnego meczu nie oglądałeś
0
Co za problem? Pij sam!!! ;-)
1
Suarez to by gryzł;-)
1
Mnie też to dziwi. Jakby nie patrzeć, przez tyle lat CR dal tyle Realowi, że powinni go na rękach nosić. Jak widać łaska pańska na pstrym koniu jeździ.
0
Pomarzyć można ;-)
0
Wspaniale było to oglądać, pamiętam smutne miny kolegów, którzy kibicowania realowi ;-)
0
Może z sentymentu grasz ;-)ach diablo 2 było zajebiste, mój paladyn wymiatał;-) dobra idę spać, bo jutro znów na druga zmianę. Adios!
0
A tak btw, podoba co się diablo 3?? Mi wybitnie się nie spodobala ta gra. Moze dlatego, że przez wiele wiele długich godzin kosiłem w diablo 2, dla mnie to świętość i legenda, kocham ta grę, a w trzeciej części wszystko spaprali, od fabuły, przez system walki i rozwoju postaci, po grywalność.
0
Grasz w diablo 3 i piszesz posty? Ty to masz podzielność uwagi;-)
1
Ej zostaw T-Doga! To męczennik ;-)
2
Bardzo mądrze powiedziane, można nie lubić Realu i CR, ale nie można nie mieć szacunku do umiejętności i przebiegu kariery tak wybitnego piłkarza jak Ronaldo.
2
Ile płaczu pod tym niusem... To tylko prowokacja gazety
0
Według transfermarket -11mln. Cena dla Barcy pewnie dużo wyższa
5
Może właśnie Enrique szuka alternatywnego stylu, który zaskoczyłby rywali gotowych na klasyczną Barcę? Załóżmy, że naszym nie idzie gra, rywal się muruje, w takiej sytuacji dobrze mieć dryblasa i snajpera pokroju RvP. Gość ma niesamowity instynkt. Za marne 3mln? Tyle, co lewe jądro Pogby
2
No to takie daleko idące marzenie ;-)cóż, fajnie by było mieć znów taką trójkę pomocników jak Busi-Xavi-Iniesta;-)
0
Troszkę się zagalopowałeś