paoramirez1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dordrecht
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja też mam nadzieję, że będzie świetny, ale Bravo teraz jest fantastyczny, a poświęcenie czilijczyka dla niemca to ryzyko, bo nie wiadomo, czy będzie tak udanym bramkarzem. Na te chwilę Bravo jest silniejszy, pewniejszy, solidniejszy, sprawdzony i utytułowany. Jak dla mnie Ter Stegen nie ma startu do Bravo na te chwilę. Powinien się od niego uczyć, a nie walić focha, że mało gra. Oby był cierpliwy, to za parę lat zastąpi Claudio. Również życzę miłych i wspaniałych świąt:-) pozdrawiam
3
Ok, podyskutujmy. W jakiej kategorii jest lepszy? Bo błyszczał w Niemczech? Dostał szansę na początku sezonu, niespecjalnie ja wykorzystał. Bravo to utytułowany zawodnik, solidny, pewny, świetnie zgrany z zespołem, dający spokój z tylu. Ter Stegen jest czasami efektowny, ale jeszcze niedoświadczony, bardzo wyraźnie to widać. Twierdzenie, że będzie lepszy niż Bravo, to odważne marzenie. Tego jeszcze nie możemy być pewni.
3
Tak, ma się zmuszać.To sport zespołowy, jego ambicje są mniej ważne. Jeśli zależy mu na bardziej na swoich interesach niż na interesach klubu, to niech się focha. Dlatego gra mniej i jest gorszy od Bravo.
6
Jest dużo gorszy od Bravo
4
Kto wie, może tak będzie, jak z braćmi Alcantara
0
To dodatkowo się podpisuje kontrakty na bycie osobą publiczną? Pique reprezentuje nie tylko siebie, ale i klub, w którym gra. Jak mają na nas patrzeć inni kibice? Jak na klub, który się wywyższa, obraża i poniża rywali? Zamiast uszlachetniać ideę sportu, Pique ją upodla. Czy naprawdę tego chcesz, żeby piłka nożna była show-biznesem, jak program w TV, gdzie czekasz, co w następnym odcinku odwali kolejny piłkarz? ja cenie piłkarzy takich jak Iniesta i Messi, zajmują się graniem, a nie utarczkami słownymi. Ok, Pique niech mówi, co chce, ale prywatnie, on daje przykład innym, młodszym, którzy będą taki model piłkarza brać za właściwy, bo "walczy o wolność".
0
dobra, poniosło mnie, nie powinienem Cię obrażać. sorki. Ale ręce mi opadają, jak czytam komentarze ludzi, którzy bronią takich zachowań. W jaki sposób walczy o wolność? Jak walczy z hiszpańskim ustrojem? organizuje wiece, spotkania, płomienne przemowy, podaje argumenty , dlaczego Katalonia powinna być niezależna, daje przykłady, jak ma funkcjonować Katalonia bez Hiszpanii? nie, on tylko docina innym, obraża, prowokuje, atakuje w bezmyślny sposób. Ja chcę oglądać sport i tylko na tym się skupiać, a nie słuchać bezsensownych komentarzy z jego strony, które tak naprawdę nic nie wnoszą, może jemu dają satysfakcję. Ale mi jest wstyd, że taki krzykacz ubiera koszulkę Barcelony, koleś na takim poziomie rozgrywek powinien zachowywać się jak profesjonalista, a nie kłapać dziobem jak przeciętny polityk! Jak inni kibice mają spoglądać na Barcelonę? jak na klub, który się wywyższa, obraża i poniża rywali? Bo Pique reprezentuje swój klub, nie tylko siebie.
3
Tak, ale on jest sportowcem i ma mieć godność i honor sportowca. Daje przykład młodszym i nie podoba mi się, że swoimi wygłupami sprowadza ten sport do poziomu debaty wyborczej. Raul i Puyol dawali przykład szlachetności, Pique obnaża to, co najgorsze w sporcie. Chorą, chamską rywalizację, której celem jest upokorzenie i gnojenie rywala. A sam nieraz dał takie "popisy" swoich umiejętności, że żal było patrzeć
0
1
Ty sobie możesz mieć w dupie, ale Pique to osoba publiczna i powinien myśleć, co mówi. Jeśli tego nie rozumiesz, to taki sam z ciebie człowiek, jak z niego
7
Ja pinkole, taki foch i afera o zdjęcie zawodnika rezerw? Wyluzuj :-)
2
Zobaczymy, mieli niezwykłą szanse przez zakaz transferowy. Grają wiele minut, ale niedługo wchodzą do składu Vidal i Turan, raczej Sandro i Munir juz dużo nie będą grać.
0
No dobra, skoro tak ładnie prosisz;-)
2
Dla mnie oni obaj są za słabo na Barcelonę, dostali tyle szans i nigdy ich nie wykorzystali. Na tym poziomie rozrywek nie ma miejsca na tyle cierpliwości. Znacznie lepsi zawodnicy byli spisywani na straty po połowie sezonu. Tych dwóch ratuje tylko zakaz transferowy. Wiem, że wielu chciałoby widzieć narodziny nowego Messiego, ale Sandro i Munir to po prostu nie ten poziom
7
Zaraz Cie zaatakują jego obrońcy z krzykiem: "jest przyszłością, daj mu szansę!!! "
2
Aguero nie ta klasa? Ze niby gorszy od Lewego?
0
Wlaanie pod tym zdjęciem jest na ich fb opis "just married". Czy to po prostu dobrzy koledzy, czy rzeczywiście coś więcej ich łączy? ;-)
0
Tobie się dalej chce odpowiadać? Walisz teksty jak z przedszkola, postaraj się bardziej ;-) Ja sobie robie z ciebie jaja, a ty się spinasz jak dziecko. A poszło tylko o to, że się nie możesz zdecydować, czy w końcu oni są przyszłością, czy nie.
8
Właśnie usłyszałem w TV, że pewien dziennikarz oskarża CR o związek z marokańskim kickbokserem. Podobno to właśnie ten romans i związane z nim liczne przeloty do Maroko są powodem jego słabszej formy. Ciekawe, ile w tym prawdy
0
To chyba nie zależy od łączą internetowego, może coś z kompem masz nie tak
0
Hehe ale się dziecko popłakało
0
U mnie na player.pl gitara
0
A gdzie jesteś, o wielki panie? Gadanie, że się jest o poziom wyżej od innych i ze trzeba się zniżać do ich poziomu, to nie samouwielbienie?
0
Co ty mówisz? Ze niby bez różnicy czy jest trzech naszych super napastników czy dwóch?? Nie widzisz ile każdy z nich wnosi? Strata jednego to ogromna strata
2
To wielka zagadka, nie wiadomo, co potrafi. Z Guardioli tez się śmiali i pukali po głowie, a wiadomo, jak się skończyło :-)
0
No to najpierw piszesz, ze są oni przyszłością, a za chwilę, że nie chodzi ci o tych dwóch panów. Sam nie wiesz, o co ci chodzi. Moze sam zacznij trochę myśleć
0
"są oni przyszłością "
Co ty masz na myśli to nie wiem, widzę, co piszesz. Patrz co piszesz, bo sam sobie przeczysz
3
Ja nie wierzę w to. Dostali juz dość szans i udowodnili, że są za słabi. Mecz z ogórkiem nic nie znaczy. Trudno się dziwić, że strzeli gola półamatorom
0
Juz chorągiewki kochają Munira!!
0
To zapisz mój komentarz, w razie,gdybyś miał okazję mi go przytoczyć: Sandro i Munir są słabi, za słabi na Barcę.przez prawie pół sezonu udowodnili, że nie dają rady. Strzelili mieczakom kilka goli, a tu już zachwyt i nadzieja.