paoramirez1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dordrecht
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jestem spokojny;-) po prostu się z Tobą nie zgadzam. Mathieu akurat jest bardzo udanym transferem, kilka sezonów gra solidne-tyle mi wystarcza jak na rezerwowego. Verma to od początku było ryzyko, bo miał kontuzje. Nie zawsze kupuje się zawodnika na 10 lat, czasami trzeba odświeżyć zespół. Kupienie świetnego, solidnego obrońcy na trzy albo i więcej lat to świetna inwestycja. Pamiętaj, że młody zawodnik potrzebuje czasu, by nagrać doświadczenia i umiejętności. A szczególne na obronie nie można sobie pozwolić na błędy. Ja nie jestem zwolennikiem kupowania np. Marquiniosa i wrzucania go od razu do pierwszego składu.
0
Hm z parametrów wygląda bardzo ciekawie.aż sam się zastanawiam, czy go nie kupić, bo Huawei P8Lite mi się znudził. Zwłaszcza, że 130 dolarów to niedużo
0
A ja mam 28 lat i lubię czasami pograć czy to w fabularkę czy z bratem w PESa;-) zrób przerwę, może znów odnajdziesz w tym radość:-)
2
Ma już 28 lat? No i?? To najlepszy wiek dla piłkarza. Doświadczony, świetny obrońca. Na najwyższym poziomie może grać nawet i do 35 roku życia.a choćby i z trzy sezony zagrał, to mało? Niektórzy to by chcieli samych Neymarów, młodych i już zajebistych
1
I tak jak w rodzinie, nieraz ostre kłótnie i wyzwiska;-)
0
Dlaczego oceniacie go tak surowo? Nie każdy musi być wielkim fanem jednego klubu,a nienawidzić innych, bo tak trzeba.
0
Gość dobrze argumentował, dlaczego zmienił klub. Nie bądź ignorantem, nie oceniaj, póki całości nie przeczytasz
1
No cóż, dla nas, jako kibiców, najlepiej by było, jakby eksplodował talentem. Trochę w to nie wierzę, tak jak w przypadku Bartry, ale kto wie? Zobaczymy;-)
2
No właśnie, jeśli ja lub ty mielibyśmy taką szansę, to inaczej na to byśmy patrzyli. Ale młody zawodnik, który gra dla Barcy, w moim mniemaniu powinien wnosić dużo więcej do zespołu. Można dyskutować, czy grał tyko dlatego, że nie było nikogo innego w czasie. Dużo lepsi od Munira nie dostawali tylu szans, mimo tak kiepskich występów. A jego statystyki Ci imponują? Również kwestia gustu. Jak dla mnie to zawodnik absolutnie za słaby na Barcę
0
Hm czy ja wiem? Moim zdaniem problemem Arsenalu jest to, że mimo, iż mają wspaniałych piłkarzy, to ich menedżer nie potrafi z tego zespołu wycisnąć najlepszej wersji. To nie jest tak, że co roku sprzedają najlepsze gwiazdy, czasami nawet kupują świetnych zawodników, jak Özil czy Sanchez.
Podejrzewam, że marketingowo Real nie musi się czuć zagrożony. Perez dba o finanse klubu, zawsze sprowadzi jakąś gwiazdę, która przyniesie zyski. Jego problemem są sukcesy sportowe, bo ich brak powoduje coraz większą frustrację kibiców, którzy tracą cierpliwość i chcą zmian.
0
A to Munir jest jakimś wzorem wartym do naśladowania?
2
Tu chodzi o pieniądze. Real od lat prawie nic nie wygrywa,a jednak jest ciągle jednym z najbogatszych klubów. Kasa klubowa jest pełna. Taka sama sytuacja jest w Arsenalu. Zero trofeów, dużo kasy, więc nie zmieniają Wengera, który nic już nie umie wycisnąć z drużyny i nic nowego wprowadzić, bo i po co? Pieniądze płyną. Na tym tracą tylko kibice
3
Dokładnie, na taki mecz każdy zawodnik z osobna, jak i cała drużyna dodatkowo się motywują. Każdy zagra na 200%. Widowisko będzie przednie, to pewne
0
W wyraźny sposób odniósł się do słów CR? Można się domyślać, że chodziło o słowa Portugalczyka, ale być może po prostu powiedział o jedności w drużynie. Nie widzę związku z Cristiano. Media chyba na siłę próbują odnieść słowa Daniego do popularnego dziś tematu
1
Ogólnie słabo znam postać Deadpoola, dobrze usłyszeć opinię kogoś, kto jest w temacie;-) to chyba w ogóle nie jest raczej dobry bohater, racja? W komiksach był takim cynikiem i cwaniaczkiem jak w zwiastunach? Jak porównasz go do tej postaci z "Wolverine-geneza"? Sorry za ten potok pytań, ale lubię słuchać znawców;-)
2
Tak, oczywiście są dobre polskie filmy, te które wymieniłeś oczywiście większości widzów się nie podobały, bo nie było tam szpary między zębami Karolaka. Lubię polskie dramaty i filmy akcji, wesele czy dom zły były rewelacyjne. Masz rację, bolączką są komedie-już nawet nie bezpłciowe, ale żenujące i drażniące.
Skoro kolejna osoba poleca Deadpoola, to z pewnością zobaczę:-)
PS. Racja, to nie lektorzy tłumaczą, chodziło mi ogólnie o efekt końcowy ich pracy, który słyszymy w filmach:-)
9
Ja też. Jak dla mnie Pogba jest dobrym zawodnikiem, ale mocno przereklamowanym i na siłę promowanym. Również jego cena jest zawrotna. Ma wielki talent i mogą być z niego ludzie, ale nie za ta cenę. Jeszcze dużo mu doświadczenia brakuje i trochę za bardzo gwiazdorzy, zresztą w meczach z mocniejszym rywalami jakoś nie powala. Nie rozumiem zachwytów nad nim, tak jak nie rozumiem zachwytów nad Ramseyem
1
Rzeczywiście dubbing polski ostatnio kuleje. Winę za to producentów i reżyserów, którzy wypromowali Adamczyka, Karolaka, Szyca i jeszcze kilku "gwiazdorów", pchanych na siłę wszędzie, gdzie się da, czy to do dubbingu bajek, filmów Marvela czy tych nieszczęsnych polskich ""komedii". Spodziewałem się po Deadpoolu, że to będzie kicha i kolejny marny, hollywoodzki filmik. Ale skoro mówisz, że warto obejrzeć, to obejrzę;-)
2
Też nie cierpię ogladać filmów z lektorem, nie wiem czemu tak często polscy lektorzy zmieniają sens dyskusji i tłumaczą niedokładnie, bądź pomijają niektóre ważne słowa bądź całe zdania, przez co widz nie rozumie czasami, co się tak naprawdę stało i o co chodzi. Dopiero odsłuchanie angielskiej wersji wyjaśniło mi nieraz, o co tak naprawdę chodziło bohaterowi.
Lektor tłumaczy niedbale, poza tym zagłusza aktorów, którzy swoim tonem dodają wartości filmowi.
1
dokładnie się zgadzam co do długości, zupełnie nie przeszkadzało mi, że to aż trzy godziny, bo ogladało się niezwykle przyjemnie, a każda postać wnosiła coś nowego i była interesująca. Pasjonujący climax był wynikiem doskonale rozwiniętego scenariusza i wielu konftrontacji bohaterów, można było aż wyczuć, jak wielką niechęcią się darzyli.
0
Racja, pomyłka, chodziło mi o drugi mecz z nimi
7
Widzę, że dominuje dziś temat filmów;-) to też się wypowiem-obejrzałem dziś "Nienawistną Ósemkę". Dla mnie bomba, typowy film w stylu Tarantino, z ogromną przyjemnością oglądało się potyczki słowne bohaterów. Ktoś zauważył wcześniej brak nominacji dla roli Jacksona.słusznie, bo jedno dla była rewelacyjna. Ale mnie jeszcze bardziej zachwycił Russell. Gość wymiatał i rządził w każdej scenie, w której się pojawiał. Jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji zobaczenia tego filmu, to bardzo polecam. I ostrzegam-krwawy;-)
2
http://natemat.pl/168903,bojkot-bialych-oscarow-srodowisko-filmowe-jest-podzielone-rasizm-czy-hiporyzja
1
Może, ale chyba lepiej, żebyśmy uciekli obu drużynom z Madrytu. Wtedy, gdyby nieszczęśliwie na Bernabeu Barca nie wygrała, mielibyśmy wciąż więcej przewagi nad Atletico, niż w wypadku ich wygranej z Realem.
0
Lepiej dla nas by było, jakby w derbach Madrytu padł remis
1
Mam nadzieję, że Niemiec wykaże się cierpliwością, bo jak na drugiego bramkarza i tak bardzo dużo grą i to w ważnych meczach. Jest inwestycja na przyszłość, tylko musi ciężko pracować i mieć więcej pokory,a kiedyś zajmie miejsce Bravo. Ale jak na razie uwielbiam Chilijczyka i cieszę się, że a wygrywa rywalizację. Najważniejsze dobro klubu:-)
0
Tylko na taką ripostę Cię stać? To nie ja przeżywam załamania po zwykłym artykule
4
Kolejny frustrat. Jak widzisz, źródło to Sport, które też zajmuje się takimi pierdołkami. Ot, zwykła informacja, naprawdę tak cię to boli, że musisz wylewać żale i przeżywać "załamania"? Innych zmartwień nie masz?
10
Proponuję w takim razie usunąć konto i przenieść się na inną stronę, skoro ta ci już nie odpowiada. O co w ogóle ten ból tyłka??Taki "niusik"-ciekawostka, przez myśl mi nie przeszło, że się rzucać i wkurzać o takie rzeczy.
"Mam wrażenie, że tworzy ją banda dyslektyków ściągnięta z jakiegoś podwórka, gdzie grali w piłkę. Cała Wasza praca nie jest warta choćby dwudziestu groszy. "-tu to pojechałeś po całości, bo redaktorzy są fajni, robią dobre artykuły, strona jest zadbana. Reklamy są po to, żeby utrzymać stronę. Jeśli tego nie wiesz, to może będziesz wpłacał co miesiąc jakąś kwotę i wtedy im narzucał, jak mają prowadzić stronę?
2
Zgadzam się, ale kibic to kapryśne stworzenie. MATS zagrał dziś świetnie, to wielu wywaliłoby Bravo z bramki, Busquets i Rakitic wg niektórych zagrali słabe lub najwyżej przeciętne zawody itp. Itd...