0

Co masz na myśli mówiąc o biało-czarnych barwach?

0

Myślę, że Sergi Roberto już nie spadnie z formą na tyle, aby szukać kogoś w jego miejsce (tymbardziej, że jest ulubieńcem Luisa Enrique). Czuję, że mamy prawego obrońcę na lata:-)

8

Już jest zbędny. Po co mam Bellerin, jeśli Sergi gra w taki sposób? Któryś z nich musiałby grzać ławę, a obaj sa na to za dobrzy

0

Siema mam pytanie-jak w ManU radzi sobie Pogba? Nie mam możliwości śledzenia ligi angielskiej, a niektórych opinii wnioskuję, że radzi sobie całej przeciętnie, jak na najdroższego kopacza świata

0

Na szczęście na koniec meczu ma asystę i gola. Dla mnie to dobry mecz Turka

0

Daj spokój, Mirosławski to bez względu na wszystko widziałby winę Barcelony

1

Mascherano był przez wiele lat ostoją defensywy Barcy, kilka sezonów grał lepiej niż Pique. A teraz przychodzi jakiś mądrala na stronę i wypisuje takie mądrości.niektórzy kibice to mają krótką pamięć i lekko wartościowych piłkarzy by wyrzucali, kiedy Ci mają niższą formę

1

Nie dramatyzuj... Munir jest zwykłym przeciętniakiem, pokazał to w całym zeszłym sezonie. Nie rozumiem tego zachwytu nad nim. Alcacer nawet jeszcze porządnie nie pograł w Barcy, a już go nazywasz drewniakiem. Uspokój się

2

Ja tam uważam, że Roberto godnie go zastąpił, choć gra trochę w innym stylu

0

E tam nie może;-) a tak na serio to masz rację, czasem będą rotacje. Ale mi chodzi jednak o to, że Vidal raczej przegrał z Sergim rywalizacjet

1

Nie przejmuj się tym, na początku mi też czasami gasło auto, jeździłem w pełnym napięciu;-) wszystko jest kwestią wprawy, po pewnym czasie wyczujesz auto i będziesz mógł jeździć z zamkniętymi oczami

0

Vidal już chyba nie ma szans na grę w pierwszym składzie, Sergi jest na tej pozycji rewelacyjny i chyba tylko jego kontuzja byłaby szansą dla Aleixa

1

Jakiś gatunek konkretnie? Czy wszystko jedno?

5

To ty chyba inną Barcelonę oglądasz, skoro uważasz, że Rakitic nie zagrał wcześniej dobrego meczu z dobrym rywalem

0

Dziwne, że teraz komentatorzy nie mówią nic o świetnym dryblingu piłkarza Villareal

3

Pieprzy głupoty, stronniczy frajerzyna. Gość jest kompletnie nieobiektywny

8

Mirosławski się do końca meczu spuści na myśl o CR7 i Realu. Źle się słucha stronniczego komentatora

0

Witam kibiców! Bardzo ważne pytanie-czy ktoś ma jakiś serwis warty polecenia, gdzie mogę wykupić konto premium i oglądać mecze? Tyle już stron przewertowałem i wciąż są problemy. Kiedyś kupowałem na futbolhd ale wiadomo, że już z tym koniec. Z góry dziękuję:-)

0

Nie widzę chłopie! Pokaż palcem

13

To gdzie to pytanko?

5

Piłka uciekała podczas prezentacji... faktycznie słaby technicznie

0

Mam nadzieję, że nie będziesz miał racji i mile się zaskoczysz

1

Nie wierzę, że jakiś kibic Barcy myśli o odejściu LE, zwłaszcza po to, by jakiś drewniak mógł walczyć o miejsce w składzie

2

Widziałeś go tylko w jednym meczu. Więc chyba jeszcze za wcześnie na ocenianie?

4

A w domu wszyscy zdrowi?:-) debilizmem jest, że już kolejnym komentarzem nic nie wnosisz do dyskusji. Koleś, który swoją ocenę piłkarzy opiera na suchych statystykach, zarzuca mi, że mecze znam z livescore. Idź spać i się już nie produkuj

0

Oczywiście, że nie. Zależy mi, żeby żaden wychowanek nie zrobił kariery w Barcelonie, a mecze znam tylko z livescore. A ty masz zapewne rację

0

A ja wierzę, że Munir jest za słaby na Barce. Po sezonie się o tym przekonasz

0

Nie, z pewnością nie ma to absolutnie nic wspólnego z transferem Alcacera

0

No i co z tego? Patrz z jakimi piłkarzami grał Paco, a z jakimi Munir. Większość tych goli to dołożenie nogi po świetnym zagraniu Messiego czy innych. Ile zmarnował to już nawet nie chce mi się mówić, a tym bardziej o tym pamiętać. Paco jest trzy razy lepszy od Munira

0

Czy odpalił to jeszcze za wcześniej na takie stwierdzenie. Mecze presezonu to tylko sparingi. W Valencii pogra i zobaczymy, czy coś z niego będzie.Ale zapewniam Cię, że w Barcy pracują fachowcy, np Luis Enrique, wiedza, co robią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?