0

Wybacz, musiałem zapytać, bo już niejeden na tej stronie mnie zaskoczył sposobem myślenia:-)

0

To nie jest odpowiedź na moje pytanie. Co ma do tego chodzenie do kościoła?

0

Ty tak na poważnie?

37

A co ma do tego chodzenie do kościoła?

2

A ty byłeś piłkarzem światowego formatu i wiesz lepiej, co jest lepsze dla drużyny. Chce się mieć pieniądze dla klubu to czasem trzeba iść na takie ustępstwa dla sponsora. Piłkarze Barcy to faceci a nie dzieci, nic im się nie stanie od podróży i lekkiego meczu na poziomie treningu

1

A na tej stronie Masz mało niedorozwojów? Połowa użytkowników psioczy na Barce jak kibice realu

0

Haha jak się pizdeczka przestraszyła i uniosła:-)

0

Z parówą nie muszę ładnie rozmawiać. Jak czytam takie głupoty, to nóż się otwiera w kieszeni.twoi rodzice to widocznie wychowali ciotę

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Komentarz usunięty

7

Był jednym z najlepszych na boisku, więc skończ pierdolić głupoty

1

To ty chyba meczu nie oglądałeś. Całą drugą połowę Barca była lepsza. Ale oczywiście teraz znów zgraja pseudoekspertów będzie pierdoliła głupoty, jak to Barca się kończy

4

Ćwiąkała to jeszcze bardziej stronniczy niż Mirosławski

1

"Nie ma spiny, są drugie terminy";-)

2

Halo, było już 10, można przestać wklejać

0

Nie wiedziałeś?? Na barca.com jest teraz klub ekspertów od analizy meczów, sztab szkoleniowy Barcy to przy nich amatorzy. Czekam, który z nich zostanie trenerem Barcy

1

Sezonowce, którzy teraz zwalniają LE i sprzedają pół składu, na koniec sezonu najgłośniej będą piać z zachwytu i deklarować bezwzględną wierność i zaufanie klubowi. Zobaczysz. A mówią, że to Real ma najbardziej kapryśnych kibiców.

2

Wiemy, wiemy. Wystarczy oglądać mecze drużyny rezerw. To nie są zawodnicy na miarę pierwszego zespołu i szkoleniowcy to widzą. Przestańcie narzekać, że LE nie daje szans młodym. Oni lepiej niż wy wiedzą, kto ile jest wart.

0

Mów za siebie. Skoro jesteś tylko "sympatykiem", nie wierzysz w klub, to skończ płakać na forum jak mała dziewczynka, bo co ci ten lament daje? Zmienisz coś? Chyba, że musisz sobie ulżyć. To pisz o tym i miliard razy

5

Fajnie się czyta, jak kibice wspierają Paco i Vidala:-) tak trzymać! Powodzenia!

0

Tak, może teoretycznie zagrać. Teoretycznie;-)

0

Dlatego mówię Ci-daj spokój, lepiej ochłonąć i wstrzymać się od skrajnych emocji do końca sezonu. Wtedy będziemy podsumowywać. Nie jestem oderwany od rzeczywistości. Po prostu w Barcy grają ludzie i też mogą popełniać błędy i mieć słabsze okresy. Teraz jest za wcześnie na panikowanie. Ja swoją drużynę wspieram i nie będę na każdym kroku krytykował. Mam nadzieję, że na koniec sezonu będziesz się wstydził tego, co teraz piszesz.

0

Gdzie oglądacie mecze pucharowe?

0

Już się chyba nie łudzisz, że zagra?;-) tyle już było okazji, a Vidal wciąż siedział. Niestety chyba już nie zagra dla Barcy

0

Co za ignorancja... olać wynik, to tylko Herkules...

0

Pełna zgoda. Szczególnie ostatni akapit mi się podobał. Nie każe kibicom być optymistami-namawiam ich do schłodzenia gorących głów i większej cierpliwości oraz wiary w nasz zespół. Po prostu męczy mnie już ta wszechobecna krytyka, jak wielu kibiców miesza z błotem zasłużonych piłkarzy i trenera.

0

Tak samo było dwa sezony temu, tak samo dzieje się co jakiś czas. My, jako kibice, nic nie zrobimy, więc darujmy sobie proroctwa i poczekajmy na koniec sezonu, bo wszystko się może jeszcze zmienić. Czasem sytuacja, gdy poziom gry spada na dno, jest dobrą motywacją do poprawy i rozwoju. Pogardą jest mówienie o "wyssaniu magii", gdy w ciągu ostatnich dwóch lat Barca Luisa Enrique miażdżyła rywali w pięknym stylu.

1

Już Ci kiedyś pisałem-zmień klub, skoro czujesz się zdradzony i to nie jest Barca, jaką pamiętasz i byś chciał. Mam dość czytania komentarzy proroków wieszczących upadek, zgnicie stylu i zatracenie dawnej Barcelony. Powtarzam-na takie skrajne opinie i żale będzie czas po sezonie, wtedy będziemy podsumowywać. Nie skreśla się drużyny w połowie sezonu, to jest piłka nożna, tu jeszcze wiele się może zmienić i wydarzyć. Nie wiem, czy pamiętasz sezon 03/04, gdy zimą przyszedł do nas Edgar Davids i to on odmienił grę Barcy, a nie jak wielu sądzi, Ronaldinho. Wtedy też był lament, a potem pasmo sukcesów.

1

Przez dwa przednie sezony Barcelona zachwycała,a teraz ludzie wypisują, że Luis Enrique wyssał magię. Jak łatwo kibic od zachwytu przechodzi do pogardy, tracąc wiarę w zespół.

0

Płeć ma tu dużo do rzeczy;-) jacy faceci polecili twój komentarz, to nie wiem:-) o gustach się nie dyskutuje, nie podoba ci się ta babka to nie, nic mi do tego;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?