0

Trudno winić zarząd za ten transfer, w Valencii prezentował się obiecująco, gość ma potencjał, ale może po prostu nie nadaje się do stylu Barcy. Wielu zawodników sobie w tym klubie nie poradzili, a potem w innym błyszczeli. Jestem ciekaw, czy Gomes dostanie szansę na kolejny sezon. Ja bym wolał, żeby dostał.

0

No widzisz, parę dni temu były zachwyty, a teraz trolle już wyłażą z nor, bo może Barca punkty straci

0

Witam, co sądzicie o stronie goldvod? Oglądałem przez tę stronę mecz Barca-PSG, mało mnie kurwica nie trafiła, bo zwiesiła się strona przez pierwsze 20minut, ale potem już ładnie szło. Dużo programów, niedrogo. Ktoś może dłużej używa tego serwisu i może polecić, czy warto wykupić dostęp na 90 dni?

0

A co powiedział Pique??

6

Co się przejmujesz? Ile razy Realowi sędziowie pomogli, teraz nikt o tym nie pamięta, a trofea zostały

0

Coś nie widzę, żeby hejterzy Barcy Luisa Enrique pisali komentarze... Nie mają nic do dodania?;-)

0

Panie realisto, coś do powiedzenia?;-)

0

Nie jedyny, już przestań pitolić. Chociaż po takim meczu przez parę dni siedzcie cicho, hejterzy

0

Szkoda, że nie możemy teraz zobaczyć min tych wszystkich fachowców, filozofów i mądrali, którzy już wywalali LE oraz pół składu i zapowiadali koniec epoki;-)

3

Koszulka-250 złotych
Czteropak piwa-12 złotych
Nadzieja i wiara w zespół-bezcenne

33

Brawo! Oto wspaniała postawa i wola zwycięscy!

0

Szkoda, że Rafinha tak to zje...ł

2

Nikt nie da Ci gwarancji, że auto z tego rocznika będzie wiernie i długo służyć. Choć te Audiczki są z reguły bardzo solidne

1

Teraz żegnany z kulturą przez użytkowników, a niemal przez cały ten sezon był mieszany z błotem. Mam wrażenie, że kibic Barcelony jest jak zły mąż-jak idzie dobrze, to jest dobrze, a jak żona coś popsuje, to ją bije, wyzywa i gnoi. Ostatnie 10 lat trochę za bardzo rozpieściło kibiców sukcesu

3

" Ta drużyna, która straci ich mniej, zdobędzie mistrza." No Ameryki to nie odkryłeś

2

Jeszcze screena z tym komentarzem wklej, żeby udowodnić, jak bardzo miałeś rację.

1

Od kiedy za styl daje się trofea? Kibicuj swojemu

23

Śmieszy mnie to, że rok temu każdy pisał po konferencji "Lucho jest twardy i umie się postawić dziennikarzom", "jego riposty są świetne" itp. A teraz każda jego wypowiedź jest krytykowana przez jego hejterów. Obawiam się, że nawet gdyby Barca wygrała tryplet w tym sezonie, to większość nienasyconych "kibiców" i tak chciałaby zwolnienia Lucho.

0

Niech jeszcze Arbeloa stanie po stronie Pique, to już będę w szoku

13

Chyba go z kimś pomyliłeś

18

Świetny mecz młodszego Alcantary. Oby można go było częściej widywać w pierwszej jedenastce;-)

0

I tak każdy wie, że ten mecz jest kluczowy, ale trener nie ma prawa panikować i nakładać dodatkową presję. Zrozumcie to wreszcie

0

Polowa ludzi, która pisze tu komentarze, czyta tylko tytuł i bluzga. Co za dziecinada

0

Wyjaśnij ostatnie zdanie proszę

0

Nie, nie czytałem. Nie warto czytać filozofii kogoś, kto o naszych piłkarzach pisze "stare wyliniałe kocóry".

0

Przestałem czytać te bzdury po słowach "Stare wyliniałe kocóry. "

7

Nie no, chyba już nie zagra, bez jaj

0

Ty popaprańcu;-)

2

Skrzydłowy? W czyje miejsce? Nikt z topu nie będzie chciał grzać ławy, a nie chce mi się wierzyć, że ktoś wygryzie MSN. Na Isco nikt nie będzie czekał do 2018, Veratti nie do wyjęcia, tak samo Laporte.

0

Nawet tak banalna informacja wywołała lawinę płaczu. Bo przecież mecz z Realem musi być tylko najwyższej rangi, nie mogą już zwyczajnego towarzyskiego meczu zagrać? Niektórzy to się chyba dopiero urodzili, skoro się dziwią, że piłka nożna to potężny biznes od wielu, wielu lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?