paoramirez1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dordrecht
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak na razie to ty powtarzasz hasła bez argumentów, mądry chłopie z miasta. No ale skoro sam piszesz, że nie znasz się na polityce, a promujesz PO, to tylko o tobie świadczy. I dalej nie doczytałeś, że nie jestem zwolennikiem PISu. Z fanatykiem i głąbem nie warto dyskutować. Żegnam
0
No widzisz buraku, jesteś takim fanatykiem, że nawet nie zwróciłeś uwagi, że też nie cenię PISu, tylko z góry założyłeś, że jestem ich wyborcą. No ale tak jest jak się ma gówno zamiast mózgu. Tak się manipuluje głupią tłuszczą. Dorośli synku, może za parę lat przejrzysz na oczy. A skoro nie znasz się na polityce, a swoje wywody popierasz tym, że lepiej ci się żyło za PO, to po co w ogóle się odzywasz? W takim razie ja znam ludzi, którym o wiele lepiej żyje się teraz. Twój argument jest z dupy. Reforma szkolnictwa jest konieczna że względu na przyszłe pokolenia, mam gdzieś, że leniwi nauczyciele żądają gwarancji zatrudnienia.
1
To lepiej już uciekaj z tego kraju, jak Tusk. Jak słyszę, że ktoś twierdzi, że PO jest nieszkodliwe i trzeba na nich głosować, to nóż mi się otwiera w kieszeni... Są jeszcze mniej warci niż PIS, a fanatyków mają równie poje...nych. Przez 8 lat ich złodziejskich rządów doszedłeś do wniosku, że są nieszkodliwi?
0
Rozumiem, że takie zdjęcia może wrzucać ktoś, kto nie lubi Barcelony, ale żeby robił to kibic Barcy... Brak słów
0
Przez moment nawet chciałem z tobą dyskutować, ale potem poczytałem twoje komentarze i doszedłem do wniosku, że albo jesteś idiotą i żyjesz w innym świecie, albo po prostu kibicem Realu. Tych śmieci, które wypisujesz, nie da się inaczej wytłumaczyć
1
Większych bzdur niż te dwa komentarze powyżej dawno nie czytałem. Znaleźliście siebie nawzajem na śmietniku i stąd ta burza mózgów? Jak można nie doceniać wpływu i jakości Neymara i Suareza.
1
Pisałem o różnych aferach, nie tylko o Neymargate. Skoro czytasz wybiórczo i za wszelką cenę chcesz biadolić, jak to strasznie źle jest, to faktycznie nie ma sensu rozmawiać
9
1.Nie kupują super gwiazd, bo takie jest raczej życzenie trenera, a nie widzimisię zarządu. Co rok idzie dużo kasy na transfery, raczej nie to jest problemem. Inną rzeczą jest również dostępność na rynku wartościowych piłkarzy.
2.Przeczysz sam sobie-nie ma pieniędzy, a piłkarze są przepłacani? Zarabiają tyle, ile w innych klubach najważniejsi piłkarze.
3.Newsy o sprzedaży Neymara i Alby to wymysły mediów, a nie argument.
4. Oszustwa podatkowe lub afery typu Neymargate zaczęły się dużo wcześniej, nim obecny zarząd zaczął pracować. Też w tym wina szlachetnego Laporty.
5. Trener się wypalił-rzecz normalna, po tylu sukcesach aż głupio narzekać. Przyjdzie nowy, to zobaczymy, co będzie. Jakbyś był kibicem Arsenalu, to byś mógł ponarzekać na trenera, który nie wie, co robić.
6. Jak Nike nami kręci? Koszulki to kwestia gustu, wielu ludziom się podobała.
7. Brak prawo obrońcy to też wybór trenera, nie zarządu.
Ogólnie z twoich "argumentów" nie wynika nic, a na pewno nie to, że Barca stoi na krawędzi przepaści sportowej czy ekonomicznej
14
Uzasadnisz swoją wypowiedź? Ja rozumiem, że nie lubisz Bartomeu, ale pisanie bzdur, że sprowadził nas na drogę klęski ekonomicznej i sportowej, to już gruba przesada
0
I kto tu jest internetowej kozakiem? Już dwie osoby pytają, co takiego Wałęsa zrobił, że masz "szacun" dla niego. Nie umiesz odpowiedzieć, to kręcisz coś o wiedzy z gimnazjum, a potem wysyłasz do google, na końcu walisz focha. Rozmowa jak z babą.
0
"Bo w gimnazjum CI wciskali kity"
Jak chcesz cytować, to chociaż dokładnie cytuj, bo kompletnie nie zrozumiałeś, o czym pisałem.
0
No to skoro wiedza na poziomie gimnazjum to tam wracaj. Bo to, że w gimnazjum ci wciskali kity, nie znaczy, że "ogarniasz historię". Jak nie jesteś od tego to się nie udzielaj.
0
No ale co zrobił? W czym lepszy od tych, których wymieniłeś?
18
Haha tak oczywiście, to wina Kaczyńskiego i PISu, że Wałęsa wszedł w układy, pomógł komunistom uniknąć kary i dogadał się przy okrągłym stole, jak podzielić kraj między ziomków, przy okazji kapując i przypisując sobie cały sukces Solidarności. Brawo za myślenie
0
Neymar ubiera się u Alvesa;-)
0
Yyy jeden z najlepszych bramkarzy w historii?
1
Nie bądź dzieckiem, to nie jest takie proste, że ktoś ma potencjał i trzeba go wydobyć. Na sukces składa się wiele czynników. Bartra był za słaby w Barcy, a teraz gra w innej lidze, z innymi piłkarzami, w innych warunkach. Miał w Barcy wiele szans przez kilka lat i nigdy nic specjalnego nie pokazał. Sprzedany i koniec tematu
0
Pewnie, że się da, ale jeszcze sporo czasu to zajmie
29
W Barcy był mocno przeciętny, żeby nie powiedzieć za słaby. Dlatego nie osiągnął tu sukcesu, jak wielu innych. Taka oto smutna prawda
0
Zgrabnie i mądrze powiedziane. Łączy nas piłka;-) a jeśli chodzi o politykę, to szczerze powiedziawszy, lepiej być apolitycznym
0
Po ostatnim słowie mniemam, że jesteś fanem PO?;-)
1
Dla nas tak, ale chyba nie dla tego chłopaka. Ja bym się raczej nie śmiał, gdyby moja dziewczyna mnie zostawiła 8 km od domu, żeby mieć ze mnie bekę. No ale co kto lubi
1
Teraz mówisz "zobaczymy"? Jeszcze niedawno mieszałeś Paco z błotem, a teraz sam widzisz, że każdy zawodnik potrzebuje szans i czasu. Czasem lepiej wstrzymać się od skrajnych opinii niż potem bić się w pierś
5
Teraz co drugi kibic pisze, że Paco nie jest taki zły. Gość potrzebował czasu i szans, a wielu tu po nim jechało i go gnoiło. Ja zawsze lubiłem Alcacera i myślę, że jeszcze dużo pociechy z niego będzie.
0
Niezła suka z tej dziewczyny;-) podejrzewam, że po tej akcji się rozstali;-)
16
Turan to akurat dużo wniósł do drużyny, bardzo wartościowy zawodnik, jak dostaje szansę, to gra fajnie. O Gomesie już się nie wypowiadam. nie ma co gdybać, jest jak jest, zobaczymy, co będzie w przyszłym sezonie
0
Nie wiem, czemu niektórzy mają nadzieję, że Barca kupi Isco. On jest nie do wyjęcia z Realu, choćby i nic nie grał, to na pewno do Barcy go nie sprzedadzą
2
Dobra, nie pier... gość może jeszcze odpali i jakiś tam poziom będzie trzymał. Wkurza mnie takie gadanie, że ktoś jest spalony i koniec. Wielu zawodników w drugim sezonie gra o wiele lepiej i tacy krzykacze jak ty najgłośniej się zachwycają
0
Skąd wiesz, ile mam lat? Czy tylko z głupa strzelasz? A co ma do tej rozmowy Neymar i jego sposób gry? Kto mówi o łamaniu nóg? Zakręciłeś się w swoich wypowiedziach. Jak dla mnie nie powinno być żadnego zawieszenia dla Messiego, skoro sędzia nie miał obiekcji. tylko Real i jego kibice mogą twierdzić, że piłka nożna to gra dla mężczyzn? Rozumiem, że teraz w modzie są rurki i gender, ale na szczęście piłka nożna to jeszcze nie takie gejostwo, żeby piłkarze nie ulegali emocjom i nie przeklinali. Ty pewnie nie przeklinasz, jesteś szlachetny i wzorowy? Brawo. Ja się cieszę, gdy widzę, jak piłkarz angażuje się w grę i okazuje emocje. Nie do przesady oczywiście, ale twierdzenie, że Messi zasłużył na zawieszenie, bo poprzeklinał w powietrze, to czysta głupota
0
Ile ty masz lat chłopaku? To, że piłkarze klną i się kłócą to norma, to jest sport dla mężczyzn i takie rzeczy są normalnością. A fałszywa poprawność, grzeczność jest dla ludzi, którzy o piłce tylko czytają, a nigdy nie grali. Tymbardziej, że sędzia nie miał obiekcji do Messiego i nic nie wpisał do protokołu, to nie rozumiem, skąd to zawieszenie