0

Wszystko się zgadza, ale może nie o to chodzi, że się trenerowi nie chce, tylko może nie ma w rezerwach zbyt dobrych zawodników?

0

Tylko czekać, aż zlecą się marudy, żeby ponarzekać, jak to było kiedyś idealnie z Ronaldinho w składzie, a jak teraz jest fatalnie pod każdym względem.

1

Czy ja wiem, czy takich nam potrzeba. Akurat jak dla mnie, Alves był raczej egoistą, w życiu osobistym trochę dziwak, lecz na boisku kocur

3

No takie życie;-) Barca w tym sezonie nie gra rewelacji, a Real mimo serii meczów bez porażki tez nie zachwycał. Trudno, trzeba liczyć na potknięcia rywali. Jeśli w ten sposób Barca zdobędzie mistrza, to jakoś to przeżyję;-)

2

No właśnie, jak drużyna wygrywa to milczysz, a jak coś jest nie tak to wylewasz wiadro pomyj. Prawie każdy twój komentarz taki jest. Zrozumiałym to, gdybyś był kibicem Realu czy innego rywala, ale jesteś chyba za Barceloną tak?
Jak masz taką moc, to daj mi bana. Chyba, że to groźba w stylu "spadaj, bo powiem mamie"?

12

Tak to jest, jak wszystko gra, to pieją z zachwytu, a jak coś się psuje, to wyłażą z nor tacy fachowcy i specjaliści jak ten rosjaninbuc. On tak ma zawsze. Nie przejmuj się.

63

Gość podłożył się pod rozpędzonego Neymara i jeszcze bezczelnie się zarzeka, że Brazylijczyk aktorzył. Zero klasy.

1

Najlepsze: 3 pkt

Najgorsze: pomoc, a konkretnie Gomes i Rakitic. Już mi się kończy kredyt zaufania i cierpliwości do nich. Nie ma pomocy, to obrona ma przez to mnóstwo roboty więcej. MSN muszą tak naprawdę sami atakować i walczyć, przez co już brak im sił na powrót do obrony. Bez Iniesty środek wygląda naprawdę słabo. Chciałbym, żeby Denis i Rafa dostawali tyle szans i minut, co Portugalczyk.

0

Ciężko ci się pisze to nie pisz, skoro masz z tym problem. Czasem się zastanawiam, czy tacy fachowcy jak ty oglądają jeden mecz w sezonie, że takie głupie wnioski wyciągają. Zresztą, nie zamierzam dyskutować z tutejszymi mistrzami taktyki, którzy z nor wyłażą, jak trzeba wszystko krytykować

0

MSN truchta? A Neymar to nie robi rajdów i nie walczy w obronie? Suarez też lata po boisku. Jedyne Messi mniej już biega, ale to jest mózg zespołu, on wie, kiedy ma się urwać. Zgodzę się, że Ozil to straszny len i do tego przereklamowany

5

"Utrata zaufania do Luisa Enrique:
– Nic z tych rzeczy. Cieszyliśmy się dzięki niemu i teraz też cierpimy wszyscy razem. I wszyscy powinniśmy wyjść z tej sytuacji."
Bardzo mądre i odpowiedzialne zdanie. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego

0

No tak, przecież my mamy tak duży wpływ na funkcjonowanie drużyny, że już teraz musimy analizować i wprowadzać zmiany, bo się w maju obudzimy z ręką w nocniku. My możemy najwyżej kibicować i wierzyć w zespół

0

I widzisz Eleri, Ty jako dziewczyna masz większe jaja i większą wiarę w zespół niż większość tych pseudokibiców na tej stronie, którzy tylko narzekać i płakać potrafią

2

Miesiąc luty-a na La Rambli podsumowania sezonu, porażek, osiągnięć, plany, kogo kupić, sprzedać, jaki będzie nowy trener. Po co czekać do maja?

0

Fanboy Ronaldinho? Wygląda na to, że widziałeś go w trzech meczach, a resztę z kompilacji, skoro uważasz, że był lepszy od Messiego i nie dało się go powstrzymać. Zresztą, ściah ci to dobrze wyjaśnił. Nie ma sensu dyskusja z gościem, który twierdzi, że Ronaldinho sam wygrywał mecze

0

Nie biorę takiej opcji pod uwagę przyjacielu;-) od maluszka lubi się bawić piłką Barcelony, a jak go kiedyś zabiorę na mecz, to się zakocha w tej drużynie tak jak ja:-)

1

To musi Cię kochać, skoro nie lubi piłki, ale z Tobą ogląda:,-) szczęścia życzę:-) a synek już ma krew bordowo-granatową;-)

3

Dlaczego zamazałeś siebie, a dziewczyny nie?;-) a tak na poważnie gratuluję:-) moja niestety nie lubi piłki nożnej. Ale synka już szkolę;-)

0

Oleguer jak pudełko czekoladek-nigdy nie wiedziałeś, na co trafisz;-)

0

Nie spodziewałem się, że docenisz pracę Davidsa, tak jak niewielu rozumie, jak ważna rolę pełni Busquets. Poziom nieosiągalny dla nikogo przed i po? Skoro tak myślisz to niech tak będzie. Nie mam zamiaru Cię do niczego przekonywać

4

Może osobiście z nim rozmawiali? Dzieci facebooka i Twittera dopuszczają taką możliwość?

2

Hehe dobry gigant z ciebie

0

Taka jest piła nożna. Chyba nie sądzisz, że trzeba czekać, aż Vidal wróci do zdrowia?

0

Wielu się wzburzy na moje słowa, ale uważam, że mocno się przereklamowuje Ronniego. Był świetny, ale nigdy do poziomu Messiego się nie zbliżył. Zagrał w Barcelonie stosunkowo krótko, koniec miał słaby, a opinie, że w pojedynkę podniósł Barcelonę, to bzdury, większa zasługa w tym Davidsa, który przyszedł pół roku po nim. Nie twierdzę, że Ronaldinho nie był wirtuozem, ale niektórzy robią z niego bożka i po prostu go przeceniają

0

Dokładnie tak samo miałem;)

0

Heh na początku sezonu były zachwyty nad wychowaniem, który godnie zastępuje Daniego. Teraz Roberto ma słabszą formę i dzieciaki już piszą "trzeba się będzie męczyć do końca sezonu". Dziecinada

0

Ocalony z 2013r

1

Czasami tak jest, że człowiek czuje się samotny w tym wielkim, zatłoczonym świecie. A zimowa chandra nie pomaga;-)

1

La Rambla-szalone miejsce.. teraz toczy się debata o Milionerów;-)

2

Na pewno nie pomyślałem, że jesteś fanem Neymara. A kto tak naprawdę może dać więcej? Wszyscy piszą o Coutinho albo Verattim. Ale nie wiemy, czy przyjęliby się w Barcelonie. Transfer to też w pewnym sensie ryzyko, że piłkarz może zwyczajnie sobie nie dać rady w nowym klubie i otoczeniu. Zwłaszcza, jeśli ma na sobie presję zastąpienia Iniesty. Zgadzam się, że zastępcy trzeba szukać, ale nie kosztem zawodników, którzy grają fajnie w klubie. Faceci od finansów w Barcelonie na pewno umieją znaleźć kasę na różne sposoby, nie tylko poprzez sprzedaż zawodników

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?