8

Dokładnie. Gość odszedł i tyle, a że jest to spektakularny transfer jednego z najlepszych na świecie graczy, to i media o tym piszą. Frustraci nie mogą się pogodzić z odejściem Neymara i wylewają żale w Internecie. Trochę klasy, proszę państwa

0

Griezmann oświadczył, że nigdzie się teraz nie wybiera

0

Woli w ten sposób się pożegnać, jego strata. Nawet jakby został w klubie, to pozostałby wielki niesmak i wielu kibiców nie wybaczyłoby mu tych kilku ostatnich tygodni.

0

Najwyraźniej zależy to od punktu widzenia. Dla mnie zrobił bardzo dużo-strzelał, asystował, dryblował, wygrywał, walczył w obronie. Niewielu może pochwalić się takimi liczbami i sukcesami w tym wieku, co Neymar. Też Mnie boli, że pewnie odejdzie i to w kiepskim stylu, ale taka jest piłka, piłkarze zmieniają kluby i nie mam zamiaru nad tym zbyt długo ubolewać.

4

Wiesz co, to głupie pytanie. Akurat wkładu w sukcesy zespołu na przestrzeni kilku lat nie można mu odmówić. Jak chce odejść to wypada podziękować za te cztery lata i tyle

0

No to zazdroszczę:-) ja od jutra twój plan będę realizował;-)

0

Chyba nie o sądownictwo mu chodzi;-)

0

Spekulacje, ploty... Już się rzygać chce. trzeba czekać na oficjalne informacje i tyle

5

Ale gangsta na zdjęciu! Brawo Bartomeu!

1

No to twardo stoisz w negocjacjach

0

Messi nie gra i nigdy nie grał w pomocy. Co to za pomysł, ludzie powtarzają jak mantrę, że Messi może grać w pomocy. Ja go w pomocy nie widzę.

0

Dlatego jesteś matoł, bo gadanie, że "teoretycznie nie mogą zabrać, ale wiesz jak działa ta mafia, jak traktory kradli to różnie bywa."- świadczy o tym, że gówno się znasz tylko powtarzasz hasełka z tvnu o jakichś skrajnych przypadkach. W myśl zasady-nie znam się, ale się wypowiem

1

Kolejna odpowiedź matoła, który nie zna się na prawie. Ktoś narobił długów, ale komornicy to "mafia", bo te długi muszą zgodnie z prawem ściągnąć? Jak zwykle najlepiej wejść w bagno i winić cały świat dookoła.

6

Bo dodaje im to +10 do zajebistości

0

Kontrowersyjne uważam, że nie potrzebujemy światowej klasy pomocnika, bo już takiego mamy. Jak dla mnie Sergi Roberto to materiał na doskonałego pomocnika. Do tego Veratti kosztowały dużo i dużo zarabiał. Wielu ludzi pisze, że trzeba stawiać na wychowanków, oszczędzać itp., a tu nagle wszyscy chcą mega transferu.

0

Witam, ktoś może polecić stronę, na której można wylicytować wycieczki bądź atrakcje? Korzystałem z takiej strony za granicą i wiem, że jest też polski odpowiednik. Z góry dzięki:-)

3

"Przeraża mnie wizja tego, że za kilka lat możemy być w połowie tabeli LL i bić się o LE."
Ten cytat najlepiej świadczy o tym, jak Barca przez ostatnie 10 lat rozpieściła kibiców, skoro po jednym sezonie bez znaczących trofeów, ktoś może mieć takie obawy jak Ty. W tym sezonie do końca walczyliśmy o ligę z najlepszym Realem od lat, w lidze mistrzów przegraliśmy z rewelacyjnym Juventusem. Mamy puchar kraju. Naprawdę niektórzy to już tak dramatyzują, jakby Barca miała spaść z ligi. Mamy bardzo silny zespół, tylko w tym sezonie już formuła LE się wyczerpała. Od nowego sezonu kolejny raz walczymy o najwyższe cele. Ile klubów ma szansę co roku walczyć o wszystkie trofea? Naprawdę przestańcie panikować, bo za pół roku znów Katalończycy będą postrachem Europy.

0

Gdzie polecacie wykupić telewizję w internecie?

0

A nie rozmawiali? Jesteś tego pewien?

0

Nie nazwałem go frustratem dlatego, że dał inne oceny. Po prostu za każdym razem, gdy chcę poczytać komentarze do artykułu o ocenach, to wiele z nich jest o tym, jak to redakcja nie umie oceniać, nie ogląda meczów i się nie zna. Doskonale rozumiem, że ocena to sprawa subiektywna, dlatego ja nie wytykam komuś, że dał taką ocenę, a nie inną. Mam dość takich pieniaczy, którzy cały sezon narzekają na drużynę i trenera, bo "oni wiedzą lepiej, jaka taktyka powinna być", a nawet pojezdżają redakcji, bo "nie myślą jak oceniają". I kto tu jest nieuprzejmy?
Inaczej zinterpretowałeś moje słowa, bo mi nie chodzi o to, jakie oceny dał midast.

0

"administratorzy albo oceniają piłkarzy nie oglądając meczu względnie nie potrafią analizować gry poszczególnych piłkarzy, ich udziału w meczu oraz wpływu na grę zespołu"-powiedział jakiś anonimowy fachowiec zza monitora. A może to Ty nie potrafisz analizować i oceniasz bez oglądania? Bardziej ufam ludziom, którzy stworzyli i prowadzą największy serwis o FC Barcelonie, niż jakiemuś nieznanemu frustratowi.
Jesteś jednym z tych, co po każdym meczu z precyzją opisują błędy Lucho i co należałoby zrobić, aby było lepiej, prawda?

0

Mi też się wydaje, że mechanika gry jest dużo lepsza w PESie. Co tu dużo mówić, zaraz, to będziesz wiedział.ściągnij demo obu gier i się przekonasz

2

W pełni popieram. Mimo narzekania na transfery, ja uważam, że sprowadzono naprawdę świetnych, przyszłościowych graczy. Jedynym błędem było, że nie sprowadzono prawego obrońcy oraz nikogo, kto z miejsca mógłby stać się podstawowym zawodnikiem w pomocy. Pięciu młodych, zdolnych chłopaków, którzy za dwa-trzy lata się ukształtują i będą stanowić o sile Barcy. Mocno wierzę w Denisa i pozostałych, ale oni potrzebują czasu

3

Rafinha to przeciętny piłkarz, w dodatku rezerwowy. Jak możesz go porównywać z Pogbą? Jakby wzięli za niego 40 mln to będzie zajebisty interes

4

Proponuje najpierw poczytać o historii ONR, jak ginęli w obozach, broniąc wszystkich nacji. Dużym uproszczeniem jest pisać "propagują rasizm, antysemityzm, ksenofobię i homofobię" i wyciągać wniosek, że "taka kompilacja to czysty nazizm". No ale wiele osób daje się nabierać na hasła zepsutych, pozbawionych wartości mediów. To temat bardzo głęboki i bardzo mnie boli, że marsze narodowe, propagujące przywiązanie do kraju i dumę z dziedzictwa narodowego są nazywana nazizmem lub faszyzmem. Poczytajcie dużo o tym, bo nie bez powodu Prezydent miasta Warszawy wydał zezwolenie na przemarsz ONR. Ich przemarsz przebiegł spokojnie i z kulturą, czego nie można powiedzieć o chamskiej kontrmanifestacji. Byłem tam i widziałem, co się działo. Wyszło już wiele artykułów, bardzo stronniczych. Oczywiście nie chce wybielać ONR, bo tam też nie wszystko gra jak należy, ale kłamstw w Internecie jest już za dużo na ten temat. Nie dajcie się manipulować tylko sami conieco się podowiadujcie.

0

No to mało pamiętasz, bo za Laporty też sporo "przekrętów" i wałków było. I co dają te wpisy Pique?

1

Powtarzasz jakieś popularne hasełka bez argumentów. Zarząd nic nie robi? Wystosowali komunikat i złożyli skargę, sprawa będzie w sądzie. Co mają jeszcze zrobić, pisać głupie tweety jak Pique, wtedy będziesz zadowolony? Barcelona działa w granicach prawa i nie zniża się do burackich, chamskich zaczepek. I bardzo dobrze, bo to klub z wartościami. Widzę, że jest moda na narzekanie na zarząd, a połowa tych narzekaczy nawet nie wie, co zarzucić Bartomeu, tylko powtarzają "przekręty, przejęty"

3

90% komentujących przeczytało wyłącznie tytuł artykułu i jedyne o tym mówi

0

A chorągiewki już się napaliły i chętnie oddadzą Rakitica, Gomesa, Ardę i Alcacera za Mbappe

4

"w żadnym momencie swojej kariery w Barcelonie nie należał do piłkarzy kluczowych czy niezastąpionych"-cytat dnia. Zastanawiam się, jak skomentować tak głupie stwierdzenie, bo skoro nie doceniasz tego, co Rakitic dał Barcy w pierwszych dwóch sezonach, to czy jest sens cię przekonywać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?