paoramirez1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dordrecht
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Popadasz w skrajność. Nikt tu się nie zachwyca nad Portugalczykiem ani nie podnieca jego rosnącą formą, po prostu zagrał dobry mecz i tyle. Po co dalej na niego jechać
0
Czasami nie wiem, czy dobrze widzę-to był słaby mecz drużynowo? To już nie wiem, jak Barca powinna zagrać, żeby niektórzy było zadowoleni.
2
Ale tu niektórzy przeżywają słowa o "kompletnej kadrze". A chip miał powiedzieć? Wiadomo, że dla dobrego myślę będzie tak gadał. Niektórzy to we wszystko uwierza, co się powie
7
Tak, tak, muzeum II wojny światowej nie podoba sie władzy. Ja wiem, że TVN na każdym kroku ryje banie, ale już dajcie spokój z tą teoria spiskową
1
Ilość wyświetleń się zgadza, koleś dobrze wiedział, po Ci pisał te bzdury.
To musi być celowy sarkazm i szydera z hala dzieci
0
Ogląda ktoś Espanyol? Jak wygląda ich gra?
1
U nas nie ma mocniejszych charakterów? Noire widzisz, jak się zawodnicy Barcy kłócą i walczą? To, że u nas nie ma chamów, jak Ramos, Pepe czy Carvajal, to tylko się cieszyć trzeba
3
Osasuny? Daj spokój;-)
0
Tak, tak samo, jak Marca
5
Co za bzdurna teoria. To już nie można kupować ukształtowanych, dojrzałych piłkarzy, bo trzeba mieć piłkarza na 10 lat? W takim razie Suarez, Deco czy Keita nigdy nie powinni zawitać do klubu
0
Haha nie ma mowy:-) jest bezcenna;-)
0
Tak, dokładnie
0
Mam taką, jest ekstra:-) sa takie fajne, bo nawiązują do tych:
https://www.google.pl/search?q=barcelona+shirt+98%2F99&oq=barcelona+kit+98%2F99&aqs=chrome.1.69i57j0.11220j0j4&client=ms-android-huawei&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#imgrc=jSITxyDPEGuvQM:
Te były najlepsze jak dotąd
0
Trudno, było minęło. Teraz wylosowali Atletico, trzeba trzymać kciuki za Griezmanna i spółkę!
0
To byłby najlepszy test. Jeśli Real pokona Juve, bo to zasłuży na tą edycję LM. Ale bardzo liczę na Juve;-)
0
Nieobliczalni? Są młodym, ambitnym, bardzo silnym zespołem. Nie uważam, żeby około 60 minuty brakowało im sił. Monaco bałbym się dużo bardziej niż Atletico, na które Real ma patent
0
I kolejnej osobie się wydaje, że Monaco to taki słabiak, że Real chciałby ich w półfinale. Jak dla mnie oni mogą wygrać LM
13
Wam się chyba błędnie wydaje, że Monaco jest tu najsłabszą drużyną.
0
Akurat teraz nie ma już słabych drużyn. A Monaco to dla mnie czarny koń zawodów. Wcale się nie zdziwię, jeśli zwyciężą.
6
To nie jest na siłę, bo akurat wczoraj wszyscy walczyli ostro. To ty uszanuj ich pracę
26
Jeden z nielicznych? Akurat wczoraj cały zespół walczył i zostawił serducho na boisku. Już przestańcie tak narzekać z przyzwyczajenia
0
W którym miejscu mecz jest rozgrywany na stojąco? Ten sam mecz oglądamy?
0
A nie, oglądam na kupionym koncie premium i chodzi miodzio
1
No to masz szczęście. Mi to zawsze się streamy zacinają lub w ogóle się wyłączają. No to pochwal się, gdzie znajdujesz streamy?
1
Ja dziś wykupiłem weeb.tv. jak na razie chodzi fajnie. Wieczorem mecz to ocenię;-)
0
Witam, ktoś może polecić jakąś wartą uwagi.stronę, gdzie można obejrzeć mecz (wykupić pakiet)? Strony typu meczyki, reddit itp. To marnowanie nerwów, goldvod to chłam, a może ktoś ma jakieś pewne zródło?
0
Spoko, przynajmniej było wesoło;-)
1
Przez ostatnie kilka lat Barca osiągnęła wszystko, zachwycała, biła rekordy. Rozpieściła kibiców. Trzeba wreszcie zrozumieć, że każdy klub zalicza spadki formy, kryzysy, każdy klub da się pokonać. Dlatego nie rozumiem kibiców, którzy już postawili krzyżyk na Barcy, wieszczą totalny upadek sportowy czy ekonomiczny, obrzucają swój (rzekomo) ulubiony klub i piłkarzy najgorszymi obelgami. Jak napisał autor tekstu-klub wychodzi na szczyt, potem spada, by znów się wspinać na szczyt. Jeśli ktoś oczekuje, że Barca będzie zawsze grała wybitny futbol, biła rekordy i wszystkich rywali, to jest po prostu głupi.
1
Uwielbiam artykuły Challengera. Zawsze w pełni odpowiada moim przekonaniom i zupełnie popieram jego punkt widzenia
7
"Juventus w przeciwieństwie do Juve"- i domyśl się, o co biega;-)