1

No i jakie wnioski po obejrzeniu powtórki rzekomej kłótni Messiego z sędzią? Messi dyskutował, ale żadnego machania łapami czy darcia w twarz nie było. Sam sędzia mówił, że nic obraźliwego nie usłyszał. Wielu zawodników zachowuje się dużo gorzej i nie ma kary

0

No ale co mówi wprost? Tutaj nie wiem po co wypowiedział się o Realu, jaki w tym sens? Poza wbiciem szpilki rywalowi?

1

Ech Pique, Pique, kiedy Ty się nauczysz trzymać język za zębami...

0

Wytłumaczy mi ktoś, skąd fenomen tego El Jarka?? Co jakiś czas na tej stronie natykam się na wzmianki o nim. Co takiego ten gościu zrobił i kim jest? Bo to, że fanem Realu to już wiem

2

Utarła się opinia o szejkach szastających kasą, a w Barcelonie czy Juventusie gra się za sławę i chwałę

5

Wytłumacz mi, dlaczego ludzie bardziej cenią Munira niż Alcacera. Kompletnie nie rozumiem, czemu ludzie wierzą w Munira. Jak dla mnie to mocno przeciętny zawodnik i nie przekonuje mnie niezły okres przygotowawczy w jego wykonaniu. Zanim napiszesz, że Paco ma gorsze statystyki, to pragnę zauważyć, że Munir wprawdzie ma kilka goli i asyst więcej, ale zagrał o wiele więcej meczów i minut.
PS. Nie chcę spiny, tylko normalnie dyskutować:-)

5

Arda to kompletny, wartościowy zawodnik. Liczby mówią same za siebie. Denerwuje mnie takie gadanie, że Turka trzeba sprzedać

2

Fajna i ciekawa, choć troszkę nie w stylu Barcelony

0

Zawsze mnie śmieszy, jak Polak swoim mądrym głosem mówi, że Polska to ciemnogród, a tylko on i kilku nielicznych jest taki nowoczesny i rozsądny

0

A ja jestem smutny, gdy kolejny raz sobie przypominam, że Javier Saviola, złote argentyńskie dziecko, przeszedł do obozu rywala po niezbyt udanej przygodzie w Barcelonie. Uwielbiałem tego gościa

4

No i niestety nie został w Barcelonie na wiele lat

4

Rany, Ty naprawdę masz jakąś traumę, że tak stajesz w obronie wąsa?

8

Chłopie, zluzuj trochę. Czasami widzę twoje komentarze na tej stronie i często wdajesz się w takie kłótnie. Po co ci to? Nie doszukuj sie problemów tam, gdzie ich nie ma. Rzuciłem głupim żartem, a ty się spinasz. I Ty mi mówisz, że trzeba używać mózgu? Widocznie naprawdę nie masz w życiu problemów, że takie rzeczy Cię ruszają. Zakończymy tą dyskusję, nie miałem zamiaru zrobić nikomu krzywdy tym zdaniem.

0

Można mieć mózg i trochę dystansu do siebie, a można też walić focha o każdy żart. Czy ja każę się komuś golić? Masz jakieś kompleksy kolego?

16

Zgól ten koper synu

0

Poczytaj te komentarze niżej. Parę osób pisało o najemniku

1

Piłkarz musi myśleć dokładnie, co mówi, bo potem głupie masy ludków nadinterpretują jego słowa. Przykładem są poniższe komentarze typu "idź gdzie chcesz najemniku" itp.

1

Wpisz w google "sciaganie z youtube". Wyskoczą ci strony, które działają w ten sam sposob: mianowicie link z youtube wklejasz na tej stronie w odpowiednie okno. Ja używam tej strony:
http://www.youtube-mp3.org/pl

0

Marzenie, ale dwóch takich grajków raczej Barca nie kupi. No i gdzie Alba? Dla mnie ten gość musi być obowiązkowo w pierwszej jedenastce

24

Prowokacja? Czy serio twierdzisz, że Roberto to słaby piłkarz?

1

Mniej więcej tez od tego czasu oglądam Barcę, więc dziwię się, że tak krytycznie oceniasz Barcelonę. Cóż, kwestia gustu

0

Dobra, załóżmy, że teraz Barca gra mega kupę (choć się z tym nie zgadzam). Ale żeby twierdzić, że w finale z Juventusem graliśmy jako tako? Poważnie? To był wielki mecz wielkiej drużyny. Oglądasz mecze Barcelony, więc jak możesz tak twierdzić?

0

W finale graliśmy jako tako? Co ty, bierzesz coś? Skąd takie głupoty Ci do głowy przychodzą? Teraz też Barca nie gra "mega kupy". Niektórym to się coś poprzewracało

3

Haha wiedziałem że zaraz trafi się jakiś baran, który napisze, że wygrana z PSG to był fart i brak taktyki. Po jednym przegranym meczu wróciły trolle ze swoimi narzekaniami. Barca wciąż walczy na wszystkim frontach i takie pier... , jakoby Barca nie miała żadnej filozofii, doprowadza mnie do szewskiej pasji

1

Zrób aferę. Jeśli to oryginał, to niech to udowodnią i będziesz miał pewność. A jeśli to jakaś nieudolność produkcji, to niech zwracają koszta. Po to płacisz duże pieniądze, żeby mieć najwyższą jakość

0

Dlaczego bez sensu? Ma to pokazać, jak wartościowym zawodnikiem dla Realu jest Sergio Ramos. Warto czasem takie statystyki poczytać, pomaga to zobrazować, ile zawodnik wnosi do drużyny. Jak będziesz tak do tego podchodził, to żaden artykuł nie ma sensu

0

Mi się wydaje, że skoro zarząd dał mu nowy kontrakt, to nowemu trenerowi nie pozwolą na pozbycie się jednego z filarów drużyny. Okaże się w następnym sezonie.

0

Przecież Rakitic dopiero podpisał kontrakt, na pewno nie odejdzie

0

Nie wiem, kto to jest niestety. Ja go oglądałem i dla mnie wyglądał na dobrego zawodnika. Może coś jeszcze z niego będzie

4

Lucho to ty szanuj, bo po nim może przyjść trener pokroju Martino lub Beniteza i dopiero będziesz tęsknił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?