paoramirez1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dordrecht
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Witam, polecicie jakieś fajne strony z darmowymi ebookami?
1
Lubić i oceniać to jedno, a fanatczne uwielbienie i słowa "rzuciłabym się dla niego z mostu" to już co innego. Ja rozumiem, że to Twój idol, ale nigdy nie zrozumiem, jak ludzie telewizji potrafią tak zaczarować zwykłego człowieka
3
Co za miłość i uwielbienie. Znasz gościa osobiście, że wszystkie jego cechy Ci pasują? Kobietom to jednak niewiele trzeba, wystarczy wyobraźnia
1
Nie wierzę, ile żalu i pomyj się tu wylewa pod adresem Luisa Enrique. Gość już tyle wygrał dla Barcy, a wciąż zbiera taką krytykę, zwłaszcza jeśli chodzi o Aleixa. Fajny piłkarz, ale ja w pełni ufam trenerowi. Co z niektórych za kibice, to trudno uwierzyć
0
A czy kibice Barcelony nie narzekają, że LE wygrał w zeszłym sezonie "tylko" dwa trofea? Apetyt wzrasta w miarę jedzenia
0
Ale jemu nie wystarczało być rezerwowym, a na pierwszy skład był za słaby. Dlatego odszedł
1
Żeby ocenić, czy zagrał słabo, to musiałbyś cały mecz obejrzeć, a nie skróty. Ale rzeczywiście grał słabo i popełniał masę błędów
0
Na tyle dobrze, że nawet Andre Gomes mógł się podobać
0
Ale łebki i tak powiedzą, że LE jest słaby
0
Podłączam się do pytania;-)
2
Od Iniesty wara
0
Wg nich Barca już odpadła z rozgrywek? Ciekawe
4
Szczęściarz miał przerwę świąteczną tak długo i już narzeka;-) moja przerwa trwała półtorej dnia;-)
0
Pewnie, że istnieją. MarioVeB ma masę problemów, bo wiecznie z kimś się kłóci na tym forum;-)
0
Brawo, chcesz medal? Błysnąłeś niczym Doda za najlepszych lat
0
W pełni się z Tobą zgadzam i podpisuję pod tą opinią
9
Aha bo myślisz, że POwcy robili to, co mówili i obiecywali, było uczciwie i nie było afer? To rzeczywiście ich propaganda jest skuteczna;-) zawsze się zastanawiałem, jak ludzie mogą być tak łatwi do manipulacji. Nie mówię, że PIS jest lepszy, ale PO działało nawet gorzej, tylko wtedy opozycja tak tego nie rozdmuchiwała. A czy będą robić, co im się żywnie podoba? Oczywiście. Tak jak każda władza, a szary obywatel nie ma na to wpływu, nieważne, jakie pionki stoją na czele
6
PR? I to się dla ciebie liczy w polityce?? PO było lepsze, bo robili lepsze wrażenie?
0
Haha ok, przednia władza brała odpowiedzialność za przyszłość kraju. Super:-) skoro nie widziałeś recesji przez te 8 lat to trudno. Miłego dnia
1
Dobra, bujna "wyobrażana" mnie ponosi. Śmiechowo? ile ty masz, że takie teksty piszesz? Nieważne, nudno masz w życiu to się poczepiaj
6
A ty enty raz piszesz pod takimi komentarzami "lenistwo niektórych nie zna granic". Nie masz co robić, że się czepiasz? Gość wkleił, kilka osób przeczyta i tyle. Jak zwykle szukasz gównoburzy
7
8 lat rządów PO Polska przetrwała w dobrej kondycji??? Wybacz, Nie lubię gadać o polityce, bo to bezcelowe, ale takiej bajki dawno nie czytałem. Jeszcze mi napisz, że się Polska rozwijała za PO
0
Gdzie mieszkasz?? Jestem ciekaw, gdzie pada śnieg, bo u mnie mokro i ciepło niestety
30
I dlatego, że czysto materialnie podchodzicie do świąt, to nie mają one dla was już wartości. Święta to przede wszystkim religijne i duchowe wydarzenie. Czas pojednania, nadziei, radości. Bez tego to tylko zwykły dzień. Niestety coraz częściej ludzie myślą tylko o prezentach i żarciu
0
Wartość wartością... jeśli ta jedenastka gra stosunkowo rzadko, to jak ma pokonywać połowę ligi?? A pierwsza jedenastka, gdyby grała tyko w najważniejszch meczach, to byłaby kompletnie poza rytmem. Należy docenić klasę zespołów z primera division i wyłączyć FIFĘ, bo życie to nie gra
1
Dokładnie tak:-) nie mamy żadnego wpływu na decyzję polityków, którzy też są marionetkami
0
Zapamiętam Cię przyjacielu, jak kiedyś znajdę czas i odpalę tę legendarną grę, to się odezwę:-) fajnie, że ktoś w to czasami jeszcze gra oprócz mnie:-) a z ciekawości, kim grasz?
0
pomyśl o tym, że może takiej gry wymaga od niego Luis Enrique? Skoro zawsze gta w ten sposób i LE go wystawia, to widocznie jest tego powód
0
Ale odleciałeś w marzeniach
2
On z pewnością się cieszy i czerpie pełną garścią;-) trudno ocenić piłkarza, który gra raz na pół roku