0

Witam, polecicie jakieś fajne strony z darmowymi ebookami?

1

Lubić i oceniać to jedno, a fanatczne uwielbienie i słowa "rzuciłabym się dla niego z mostu" to już co innego. Ja rozumiem, że to Twój idol, ale nigdy nie zrozumiem, jak ludzie telewizji potrafią tak zaczarować zwykłego człowieka

3

Co za miłość i uwielbienie. Znasz gościa osobiście, że wszystkie jego cechy Ci pasują? Kobietom to jednak niewiele trzeba, wystarczy wyobraźnia

1

Nie wierzę, ile żalu i pomyj się tu wylewa pod adresem Luisa Enrique. Gość już tyle wygrał dla Barcy, a wciąż zbiera taką krytykę, zwłaszcza jeśli chodzi o Aleixa. Fajny piłkarz, ale ja w pełni ufam trenerowi. Co z niektórych za kibice, to trudno uwierzyć

0

A czy kibice Barcelony nie narzekają, że LE wygrał w zeszłym sezonie "tylko" dwa trofea? Apetyt wzrasta w miarę jedzenia

0

Ale jemu nie wystarczało być rezerwowym, a na pierwszy skład był za słaby. Dlatego odszedł

1

Żeby ocenić, czy zagrał słabo, to musiałbyś cały mecz obejrzeć, a nie skróty. Ale rzeczywiście grał słabo i popełniał masę błędów

0

Na tyle dobrze, że nawet Andre Gomes mógł się podobać

0

Ale łebki i tak powiedzą, że LE jest słaby

0

Podłączam się do pytania;-)

2

Od Iniesty wara

0

Wg nich Barca już odpadła z rozgrywek? Ciekawe

4

Szczęściarz miał przerwę świąteczną tak długo i już narzeka;-) moja przerwa trwała półtorej dnia;-)

0

Pewnie, że istnieją. MarioVeB ma masę problemów, bo wiecznie z kimś się kłóci na tym forum;-)

0

Brawo, chcesz medal? Błysnąłeś niczym Doda za najlepszych lat

0

W pełni się z Tobą zgadzam i podpisuję pod tą opinią

9

Aha bo myślisz, że POwcy robili to, co mówili i obiecywali, było uczciwie i nie było afer? To rzeczywiście ich propaganda jest skuteczna;-) zawsze się zastanawiałem, jak ludzie mogą być tak łatwi do manipulacji. Nie mówię, że PIS jest lepszy, ale PO działało nawet gorzej, tylko wtedy opozycja tak tego nie rozdmuchiwała. A czy będą robić, co im się żywnie podoba? Oczywiście. Tak jak każda władza, a szary obywatel nie ma na to wpływu, nieważne, jakie pionki stoją na czele

6

PR? I to się dla ciebie liczy w polityce?? PO było lepsze, bo robili lepsze wrażenie?

0

Haha ok, przednia władza brała odpowiedzialność za przyszłość kraju. Super:-) skoro nie widziałeś recesji przez te 8 lat to trudno. Miłego dnia

1

Dobra, bujna "wyobrażana" mnie ponosi. Śmiechowo? ile ty masz, że takie teksty piszesz? Nieważne, nudno masz w życiu to się poczepiaj

6

A ty enty raz piszesz pod takimi komentarzami "lenistwo niektórych nie zna granic". Nie masz co robić, że się czepiasz? Gość wkleił, kilka osób przeczyta i tyle. Jak zwykle szukasz gównoburzy

7

8 lat rządów PO Polska przetrwała w dobrej kondycji??? Wybacz, Nie lubię gadać o polityce, bo to bezcelowe, ale takiej bajki dawno nie czytałem. Jeszcze mi napisz, że się Polska rozwijała za PO

0

Gdzie mieszkasz?? Jestem ciekaw, gdzie pada śnieg, bo u mnie mokro i ciepło niestety

30

I dlatego, że czysto materialnie podchodzicie do świąt, to nie mają one dla was już wartości. Święta to przede wszystkim religijne i duchowe wydarzenie. Czas pojednania, nadziei, radości. Bez tego to tylko zwykły dzień. Niestety coraz częściej ludzie myślą tylko o prezentach i żarciu

0

Wartość wartością... jeśli ta jedenastka gra stosunkowo rzadko, to jak ma pokonywać połowę ligi?? A pierwsza jedenastka, gdyby grała tyko w najważniejszch meczach, to byłaby kompletnie poza rytmem. Należy docenić klasę zespołów z primera division i wyłączyć FIFĘ, bo życie to nie gra

1

Dokładnie tak:-) nie mamy żadnego wpływu na decyzję polityków, którzy też są marionetkami

0

Zapamiętam Cię przyjacielu, jak kiedyś znajdę czas i odpalę tę legendarną grę, to się odezwę:-) fajnie, że ktoś w to czasami jeszcze gra oprócz mnie:-) a z ciekawości, kim grasz?

0

pomyśl o tym, że może takiej gry wymaga od niego Luis Enrique? Skoro zawsze gta w ten sposób i LE go wystawia, to widocznie jest tego powód

0

Ale odleciałeś w marzeniach

2

On z pewnością się cieszy i czerpie pełną garścią;-) trudno ocenić piłkarza, który gra raz na pół roku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?