0

Fanboje MATSa mają radochę:-)

0

A czego się spodziewałeś? Że obrzuci go błotem?

0

No tak! Neuer twierdzi, że Mats jest jednym z najlepszych! To musi tak być!

0

No i co mu z tej ambicji? Ma dom i rodzinę, a kariera potrwa może 15 lat łącznie. Teraz Ci łatwo gadać, że dla satysfakcji byś grał w np. drugiej lidze i zrezygnował z prawie dwóch baniek i możliwości pracy w jednym z największych klubów świata

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

18

Chłopie, pier.....lisz jak potłuczony. Piłkarz to zawód jak każdy inny, kariera do czterdziestki trwać nie będzie. Jak hoeniker zauważył, nikt o zdrowym zmysłach by nie zrezygnował z takich pieniędzy, żeby sobie coś udowadniać. Masip ma świetną kasę, dom i rodzinę w Barcelonie, trofea i sukcesy też są. Ideały to możesz sobie mieć, jak masz 15 lat. Łatwo się mówi, że dla ambicji wynioslbys się do Holandii i zrezygnowałbys z kasy. Zwłaszcza nie swojej.

1

Doskonały kierunek. Po pięciu latach od razu oficer. Oby Ci się udało je zdać:-)

0

Powiem Ci tak-na pewno warto robić studia, bo zawsze po nich masz więcej perspektyw niż bez nich. Tylko musisz wybrać jakie studia, co po nich możesz robić, gdzie będziesz pracowała. Życzę powodzenia i sukcesów:-)

7

Nie ma jednej, jasnej odpowiedzi. Jeśli ktoś jest sprytny, to świetnie poradzi sobie po podstawówce. Natomiast jak ktoś jest gamoniem, to i doktorat mu nie pomoże znaleźć dobrej pracy. Oczywiście najprościej jest robić studia, gdy ktoś nas może pchnać na jakieś stanowisko. Na pewno warto się uczyć i rozwijać dla samego siebie. Czy warto robić robić studia dla samego robienia, bez planu i pomysłu, co dalej? Chyba nie

1

Aha, jeśli chodzi o to, co Ci wiadomo na temat strzelania na oślep-broń gładkolufowa ma zasięg rażenia do max 100m, do tego jest mocno niecelna na większą odległość, charakteryzuje się dużym rozrzutem. Informacje o broni używanej przez policję są powszechnie dostępne, wraz z wszelkimi parametrami i opisami. Więc proszę, nie mów mi, że niewinna matka z dzieckiem stała około pół kilometra od zdarzenia i jej niewinny dzieciak oberwał

0

Jasne, gdzie to przeczytałeś? Na stronie wyborczej? Szkoda, że w tym kraju broni się bandytów i przestępców, jak zwykle niewinni ludzie sobie stali i oberwali, a przecież nic nie robili. Zawsze niewinne dzieciaki obrywają

1

Bydło jak zwykle poczuło moc w kupie i zaczęli ataki na policję. Potem poszły strzały z gładkiej lufy i towarzystwo się rozeszlo. Kolejny bezsensowny akt agresji ze strony głupiej gawiedzi, która czeka na okazję do wszczęcia burd i rozwałki

0

No właśnie masz rację-Busi zawalił i tyle-każdy to widzi i nie ma głupiego bronienia. To czemu ludzie na siłę bronią Ter Stegena i mówią, że jest młody, perspektywiczny, że Valdes też robił błędy i udają, że nic się nie stało. Jak oceniamy obiektywnie to obiektywnie

5

Nie no nie mogę....Kolejny... w TVN pracują specjaliści, wybitni dziennikarze, profesjonaliści... co ty chłopie tylko TVN oglądasz, że się dałeś tak zmanipulować? Jeszcze mi napisz, że w TVN pracują sami rzetelni i obiektywni dziennikarze

1

Haha tvn prezentuje liberalny punkt widzenia?? Już widzę, że ładna propaganda;-) tvn jest tak samo proPO, jak TVP proPIS

0

Nigdzie nie pisałem, że reszta piłkarzy gadka dobrze i że tylko Ter Stegen jest winny. Ale gadanie, że Busi wszystko zj..ał, to już gruba przesada. Hiszpan ma tak duże zasługi dla Barcy, a niektórzy będą bardziej bronić Niemca niż Busiego

14

Jeden błąd? Z całym szacunkiem, ale nawet fani Niemca powinni zauważać jego niepewność i skłonność do ryzyka, które często kończą się tragicznie. Jest teraz numerem jeden, więc liczę, że w końcu zacznie grać na miarę oczekiwać, ale nie udawajmy, że nic się nie dzieje i Ter Stegen nie popełnia dużych błędów

0

"Tylko" Celta właśnie pokonała Barcelonę

0

Jedyne z czym się zgodzę, to czekam na odpowiedź MarioVeb. Ten gość zawsze zajadle bronił Ter Stegena i ciekaw co teraz powie

0

Jakie to ma znaczenie? W Barcelonie nigdy tak ciężkich błędów nie popełniał

0

Jeszcze nie miałem okazji w pesa17 grać, cały czas gram w 16 gdy mam czas. Dobrze, że o tym piszesz, bo byłem ciekaw, jaki jest nowy pes. Mówisz, że jesteś rozczarowany? Powiedz coś więcej, czemu źle się gra, jakie są plusy i minusy?

0

O wreszcie fan PESa:-) jak dla mnie każdy pes jest o kilka klas lepszym symulatorem niż każda fifa. Rank miałem jakoś około 800 ale dawno nie grałem, bo dziecko mi więcej czasu zajmuje:-)

0

Nie gram w fife, wolę pesa. A tak na serio to co w tym nieprawdopodobnego? Być może kiedyś laporte przejdzie do Barcy

12

Digne-Umtiti-Laporte-ROBERTO:-)

0

Paco potrzebuje czasu, tak jak Arda, Sergi, Suarez... Za jakiś czas będzie cieszył swoją grą. Teraz wszyscy piszą, że byli przeciwni jego transferowi, że Munir lepszy itp. Za jakiś czas Paco odpali i wszyscy hejterzy będą go uwielbiać i zapewniać, że zawsze w niego wierzyli

0

Spokojnie, daj czas Alcacerowi. Dopiero zaczyna, a gra w Barcy jest bardzo trudna. Za szybko taka krytyka, zupełnie niesłuszna, bo Paco ma papiery na naprawdę dobrego napastnika. Wybacz, ale Munir w całym zeszłym sezonie pokazał ile potrafi, a niezły presezon niczego nie zmienia

0

No widzisz, nie rozumiesz. W ogóle do Ciebie nie było kierowane pytanie, to po co się odzywasz? Problemy to ty robisz, jeszcze rzucasz wykrzyknikami i na zawał zejdziesz. Nie kumasz o co chodzi to się nie wtrącaj w dyskusję na przyszłość i tyle

0

Właśnie o to pytałem-czemu sądzi, że Pique z Umtitim mogą tworzyć duet na lata. Moim zdaniem to przedwczesne przewidywania dlatego chciałem poznać opinię swieja. Nie zrozumiałeś pytania, to po co "piszesz komentarz, który nic nie wnosi do dyskusji?"-jak to ładnie ująłeś. Zastanów się, czy ten system szkolny dla Ciebie nie powinien być inny w takim razie

0

Tylko czekam na komentarz jakiegoś geniusza, który napisze, że już nie potrzebujemy Messiego i trzeba go sprzedać, póki coś wart;-)

3

Wiem, o co mu chodziło. Interesowało mnie, dlaczego w takim kontekście o tym mówi. Naprawdę nie można już na tym forum normalnie podyskutować, bo zaraz jakiś pseudofilozof się wypowie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?