paoramirez1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dordrecht
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
"Świetnych grajków"... no proszę Cię. Munir to o wiele za niski poziom na Barce
2
Munir, Sandro Cuenca, Tello, Dos Santos... było dużo talentów, nie każdy musi się rozwinąć jak Messi. Cieszę sie, że odchodzi, zwłaszcza w obliczu przyjścia Paco
0
Podpisuję się pod twoją opinią. Munir w zeszłym sezonie pokazał, na co "go stać". A teraz forumowicze rozpaczają, jakby to był Dybala
2
Zwykły przeciętniak, pokazał to w zeszłym sezonie. Ile byś chciał za niego, 50mln?
0
Nie wiem, skąd ten zachwyt nad Wilshere'em... gość kiedyś był nadzieją Anglików, coś tam grał, a od wielu lat więcej się leczy niż gra. Piłkarz, który nic jeszcze nie osiągnął i nic nie udowodnił
0
Na szczęście Ty sobie możesz tylko chcieć:-)
0
Witaj płaczku:-)
41
Bardzo fajne okno transferowe, dobra robota zarządu. Gdzie te płaczki, co chciały Bartomeu i resztę zwalniać?
4
To ty pomyśl logicznie, czemu to Bravo grał jako pierwszy bramkarz, skoro Ter Stegen jest lepszy. To, że wielu by chciało, aby Niemiec był bramkarzem na lata, nie czyni z niego nowego Neuera
2
No przecież płakał
0
Nie musisz mieć golda żeby demo pobrac. Nie raz pobieralem dema i nie mam golda
0
Jest dostępny, ja gram na swoim Xboxie
0
Wejdź w wyszukiwanie gier, wpisz pro evolution soccer, wyskocza wyniki i wśród nich znajdź wersje demo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
"Szlochy za tym Bravo, jakby nie wiadomo kim był. Nic specjalnego nie pokazał"
Puknij się w łeb i zacznij mecze oglądać, a Nie tylko fifa
63
Turan może rzeczywiście być zmiennikiem Ardy
2
na razie to media spekulują, że raz wraca, a raz nie. Messi dotychczas raz powiedział, że odchodzi i tego się trzymajmy. Media potrafią z łatwością manipulować ludźmi i ich osądami. Zaraz któraś gazeta napisze, że Messi "pier...li" reprezentację-też to łykniesz?
6
Kolejne ploty MD i Sportu, a w komentarzach już lament i płacz...
0
No to fajnie;-)
0
Wpisz: jamnik nowe porządki
6
To ja wolę, żeby Messi rządził, skoro prowadzi to Barcelonę do tylu trofeów. Wszędzie teorie spiskowe
0
A skąd wiesz, że nie przysiadł?
0
Messi to najważniejszy filar i najlepszy piłkarz od wielu lat. Na bazie takich piłkarzy buduje się całe zespoły i duszę drużyny. Gość od 10 lat wymiata, jest naszą legendą. Nie wyobrażałem sobie, że jakiś kibic Barcy może twierdzić, że Messiego należy sprzedać, żeby coś jeszcze dostać za niego. Na szczęście tacy Janusze biznesu-pazerne świnie nie rządzą FC Barceloną
2
Nie do wiary... Mundo wciąż ciągnie ten głupi temat, a chorągiewki już sprzedają Neymara.
0
A chorągiewki już sprzedają Neymara i nazywają go sprzedawczykiem...
5
Co ty pier....lisz. Gość na dopiero 29 lat i wymiata. Spokojnie ze 3-4 lata pogra na fajnym poziomie. Niektórym to się poprzewracało w dupach i by chcieli samych 18-latków z doświadczeniem i umiejętnościami
0
Pamiętam czasy, gdy Barca za Ronaldinho dawała 30mln. Teraz taki Pogba to 120mln. Ceny ładnie poszły w górę
0
A skąd Ci przyszło do głowy, że Neymar chce odejść? Takie podejście Barcy daje zawodnikowi świadomość, że klubowi na nim zależy. To tyle
0
Życie nie jest takie proste
4
A nie pomyślałeś, że to nie tylko Barca ustala szczegóły kontraktu? Agenci Neymara też nie dadzą sobie wcisnąć maksymalnej klauzuli, bo to im zamyka drogę do negocjowania lepszych warunków płacowych w przyszłości, a nikt nie wyłoży 500mnl za piłkarza