paoramirez1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dordrecht
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aż tak źle jak Busi to ostatnio nie gra nikt
0
Haha widać, że to dziewczyna komentuje;-)
0
Bo biją się w pierś bo meczu z RSSS;-)
5
Smutne jest to, że teraz "kibice" Barcy mieszają piłkarzy i trenera z błotem i ich gnoją, nawet bardziej niż kibice Realu. Rozumiem sensowną, konstruktywną krytykę, ale to, co niektórzy wypisują o LE i zawodnikach, woła o pomstę do nieba.
4
To idąc twoim tokiem myślenia, to nigdy trener nic nie robi, to drużyna wygrywa trofea. Jak są sukcesy, to zasługa drużyny. Jak są porażki, to wina trenera. Sprytny chłopak z ciebie:-) a tekstem, że to trzech gości z przodu załatwiło sprawę, to udowodniłeś, że g... się znasz na piłce i tylko bramki zauważasz.
0
Brawo, Tak trzeba podchodzić- wierzyć w masz zespół i ich wspierać, a niektórzy po paru porażkach to już by pół składu zmienili
14
Ja się zastanawiam, dlaczego niektórzy siedzą na La Rambli i piszą komentarze zamiast mecz oglądać i poczekać na przerwę
0
No widzisz, teraz wszyscy komentujący to instruktorzy jazdy z 20-letnim doświadczeniem, więc na pewno mają rację;-)
0
Klub odnosi sukcesy, a kibice narzekają. Za bardzo rozpieściła Cię Barca przez kilka ostatnich lat. Wy byście chcieli zero reklam, samych wychowanków, trofea i jeszcze żeby Barca z samych biletów się utrzymała. A wokół Pepa i jego drużyny już trochę legenda urosła, choć też nie było tak idealnie, o ile pamiętasz.
0
No to zmień ulubiony klub na lokalny klubik, gdzie stawia się na wychowanków. O kształcie Barcelony nie ty decydujesz tylko zarząd jak i socio, którzy ich wybierają i popierają, a oni mają gdzieś wasze żale i chcą klubu pełnego sukcesów. Jak w ogóle kibic Barcelony może mówić o krętactwach, gdy prokuratura nic nie udowodniła? A rynek teraz już taki jest, że piłkarze są coraz drożsi. Dorośnij chłopaki, piłka nożna to biznes i rozbija się o grube miliony
2
Nakupował "gwiazdeczek" i są efekty i trofea. Zawsze musicie marudzić? Nie ma talentów na tyle dobrych, by mogły grać w pierwszej drużynie i kropka. Nie podoba się, to kibicuj innemu klubowi, zamiast ciągle narzekać
6
Wiedziałem, że zaraz będzie pełno narzekania o tym, iż LE za rzadko stawia na wychowanków. Dzieciom się wydaje, że każdy debiutant będzie na miarę Iniesty lub Messiego
0
Ja polecam PESa. Tyle samo jest fanów FIFY, co PESa, więc raczej tu odpowiedzi nie znajdziesz:-)
0
A sory, masz rację, mój błąd:-)
0
A coś napisalem, że próbuję Ci wmówić? Czy sobie coś już uroiłeś? A może masz takie przeczucie? Skoro oglądasz Barcelone dłużej niż od kilku sezonów, to nie wiem, skąd wniosek, że Barca ma słabą wiosnę. Sezon 14/15-mówi Ci to coś?
9
Bardzo fajnie, że są tacy kibice. Mamy ledwie trzy punkty straty do lidera, jest dopiero listopad, a niektórzy już piszą o przegranej lidze i przeklinają piłkarzy. Niektórym się wydaje, że w lidze hiszpańskiej gra Barca i dziętewiętnaście ogórków, a katalończycy co rok powinni kompletnie dominować. Inne zespoły tez grają i walczą!
0
haha uwielbiam te komentarze przed półmetkeim, że przegraliśmy ligę:-)
4
Przestań panikować. Po sezonie będzie czas na takie podsumowanie, nie teraz
0
Dokładnie, po sezonie się okaże, czy warto było go kupić:-)
0
No właśnie ja też znam różnych żołnierzy, dlatego zażartowałem. Sam dbam o kondycję, a w rurkach nie chodzę, spinasz się jakbyś miał jakiś kompleks na tym punkcie, Stary żołnierzu z rocznika 93
0
Od kiedy trzeba mieć kondycję w MONie??;-)
0
Pakiet na miesiąc kosztuje 16zl i masz tam eleven. Przed miesiąc możesz oglądać mecze Barcy. Myślę, że warto, ja tak robię i jestem zadowolony
1
Ulala jakby strzelił hattricka przeciwko realowi to byś go wciąż nie doceniał??? Ja uważam, że to świetny napastnik i jeszcze to udowodni. Dziwne Masz podejście
0
Czekam na komentarze skamielin, które będą płakać, że wolą Barce z czysta koszulą, bez sponsora. Że lepiej mieć w składzie samych wychowanków, zachować zasady, wartości i niezależność klubu. Że lepiej być na 10 miejscu w lidze i się nie liczyć w światowym futbolu niż się sprzedać. Gdzieś takie komentarze już się pojawiały
15
Co tu jest trudnego do zrozumienia? Jak nie kumasz, to przeczytaj jeszcze ze dwa razy
1
nie spinam się. Po prostu niezbyt mądrze pisać takie rzeczy w internecie, że go wywieziesz itp. Ktoś go kiedyś wywiezie, to już będziesz podejrzanym;-) Wiem, że to jaja (choć niektórych by się przydało wywieźć i obić, może by się czegoś nauczyli). Koledzy Quve i G9 mają rację-każde takie zachowanie sprawia, że takie typki czują się bezkarnie i tak naprawdę ciebie naraża na konsekwencje prawne. Jeśli gość jest naprawdę irytujący, wydzwania, a jeśli już są jakieś smsy od niego, to założyć mu sprawę i to na pewno bardziej go zniechęci i wystraszy. Bo nawet jak ma jakieś znajomości w policji, to uwierz mi, nikt nie będzie nadstawiał za niego karku i ratował go swoim kosztem, gdy on takie głupoty robi.
3
Kolego uważaj co piszesz, bo zaczynasz proponować niezbyt mądre rzeczy. Jak tak fajnie byłoby go wywieźć do lasu to zrób to, ale nie pisz o tym, bo jak dobrze wiesz, nie jesteś anonimowy w Internecie. prostu podaj tutaj ten nr telefonu, to każdy z nas coś tam wymyśli i się pobawi
0
Dobrze Dziecko, dobrze... FIFA jest lepsza. Już ci lepiej?
2
Kwestia gustu, ale dla mnie wyłącznie PES-najlepszy symulator. FIFA się nie umywa
2
Puknij ty się w łeb. Zwykła plotka a niektórzy już w każdą bzdurę uwierzą.
A wiesz, że Luis Enrique ponoć pokłócił się z zarządem, bo nie chcieli mu dać więcej kasy i po sezonie odejdzie? Potwierdzone info