0

Aż tak źle jak Busi to ostatnio nie gra nikt

0

Haha widać, że to dziewczyna komentuje;-)

0

Bo biją się w pierś bo meczu z RSSS;-)

5

Smutne jest to, że teraz "kibice" Barcy mieszają piłkarzy i trenera z błotem i ich gnoją, nawet bardziej niż kibice Realu. Rozumiem sensowną, konstruktywną krytykę, ale to, co niektórzy wypisują o LE i zawodnikach, woła o pomstę do nieba.

4

To idąc twoim tokiem myślenia, to nigdy trener nic nie robi, to drużyna wygrywa trofea. Jak są sukcesy, to zasługa drużyny. Jak są porażki, to wina trenera. Sprytny chłopak z ciebie:-) a tekstem, że to trzech gości z przodu załatwiło sprawę, to udowodniłeś, że g... się znasz na piłce i tylko bramki zauważasz.

0

Brawo, Tak trzeba podchodzić- wierzyć w masz zespół i ich wspierać, a niektórzy po paru porażkach to już by pół składu zmienili

14

Ja się zastanawiam, dlaczego niektórzy siedzą na La Rambli i piszą komentarze zamiast mecz oglądać i poczekać na przerwę

0

No widzisz, teraz wszyscy komentujący to instruktorzy jazdy z 20-letnim doświadczeniem, więc na pewno mają rację;-)

0

Klub odnosi sukcesy, a kibice narzekają. Za bardzo rozpieściła Cię Barca przez kilka ostatnich lat. Wy byście chcieli zero reklam, samych wychowanków, trofea i jeszcze żeby Barca z samych biletów się utrzymała. A wokół Pepa i jego drużyny już trochę legenda urosła, choć też nie było tak idealnie, o ile pamiętasz.

0

No to zmień ulubiony klub na lokalny klubik, gdzie stawia się na wychowanków. O kształcie Barcelony nie ty decydujesz tylko zarząd jak i socio, którzy ich wybierają i popierają, a oni mają gdzieś wasze żale i chcą klubu pełnego sukcesów. Jak w ogóle kibic Barcelony może mówić o krętactwach, gdy prokuratura nic nie udowodniła? A rynek teraz już taki jest, że piłkarze są coraz drożsi. Dorośnij chłopaki, piłka nożna to biznes i rozbija się o grube miliony

2

Nakupował "gwiazdeczek" i są efekty i trofea. Zawsze musicie marudzić? Nie ma talentów na tyle dobrych, by mogły grać w pierwszej drużynie i kropka. Nie podoba się, to kibicuj innemu klubowi, zamiast ciągle narzekać

6

Wiedziałem, że zaraz będzie pełno narzekania o tym, iż LE za rzadko stawia na wychowanków. Dzieciom się wydaje, że każdy debiutant będzie na miarę Iniesty lub Messiego

0

Ja polecam PESa. Tyle samo jest fanów FIFY, co PESa, więc raczej tu odpowiedzi nie znajdziesz:-)

0

A sory, masz rację, mój błąd:-)

0

A coś napisalem, że próbuję Ci wmówić? Czy sobie coś już uroiłeś? A może masz takie przeczucie? Skoro oglądasz Barcelone dłużej niż od kilku sezonów, to nie wiem, skąd wniosek, że Barca ma słabą wiosnę. Sezon 14/15-mówi Ci to coś?

9

Bardzo fajnie, że są tacy kibice. Mamy ledwie trzy punkty straty do lidera, jest dopiero listopad, a niektórzy już piszą o przegranej lidze i przeklinają piłkarzy. Niektórym się wydaje, że w lidze hiszpańskiej gra Barca i dziętewiętnaście ogórków, a katalończycy co rok powinni kompletnie dominować. Inne zespoły tez grają i walczą!

0

haha uwielbiam te komentarze przed półmetkeim, że przegraliśmy ligę:-)

4

Przestań panikować. Po sezonie będzie czas na takie podsumowanie, nie teraz

0

Dokładnie, po sezonie się okaże, czy warto było go kupić:-)

0

No właśnie ja też znam różnych żołnierzy, dlatego zażartowałem. Sam dbam o kondycję, a w rurkach nie chodzę, spinasz się jakbyś miał jakiś kompleks na tym punkcie, Stary żołnierzu z rocznika 93

0

Od kiedy trzeba mieć kondycję w MONie??;-)

0

Pakiet na miesiąc kosztuje 16zl i masz tam eleven. Przed miesiąc możesz oglądać mecze Barcy. Myślę, że warto, ja tak robię i jestem zadowolony

1

Ulala jakby strzelił hattricka przeciwko realowi to byś go wciąż nie doceniał??? Ja uważam, że to świetny napastnik i jeszcze to udowodni. Dziwne Masz podejście

0

Czekam na komentarze skamielin, które będą płakać, że wolą Barce z czysta koszulą, bez sponsora. Że lepiej mieć w składzie samych wychowanków, zachować zasady, wartości i niezależność klubu. Że lepiej być na 10 miejscu w lidze i się nie liczyć w światowym futbolu niż się sprzedać. Gdzieś takie komentarze już się pojawiały

15

Co tu jest trudnego do zrozumienia? Jak nie kumasz, to przeczytaj jeszcze ze dwa razy

1

nie spinam się. Po prostu niezbyt mądrze pisać takie rzeczy w internecie, że go wywieziesz itp. Ktoś go kiedyś wywiezie, to już będziesz podejrzanym;-) Wiem, że to jaja (choć niektórych by się przydało wywieźć i obić, może by się czegoś nauczyli). Koledzy Quve i G9 mają rację-każde takie zachowanie sprawia, że takie typki czują się bezkarnie i tak naprawdę ciebie naraża na konsekwencje prawne. Jeśli gość jest naprawdę irytujący, wydzwania, a jeśli już są jakieś smsy od niego, to założyć mu sprawę i to na pewno bardziej go zniechęci i wystraszy. Bo nawet jak ma jakieś znajomości w policji, to uwierz mi, nikt nie będzie nadstawiał za niego karku i ratował go swoim kosztem, gdy on takie głupoty robi.

3

Kolego uważaj co piszesz, bo zaczynasz proponować niezbyt mądre rzeczy. Jak tak fajnie byłoby go wywieźć do lasu to zrób to, ale nie pisz o tym, bo jak dobrze wiesz, nie jesteś anonimowy w Internecie. prostu podaj tutaj ten nr telefonu, to każdy z nas coś tam wymyśli i się pobawi

0

Dobrze Dziecko, dobrze... FIFA jest lepsza. Już ci lepiej?

2

Kwestia gustu, ale dla mnie wyłącznie PES-najlepszy symulator. FIFA się nie umywa

2

Puknij ty się w łeb. Zwykła plotka a niektórzy już w każdą bzdurę uwierzą.
A wiesz, że Luis Enrique ponoć pokłócił się z zarządem, bo nie chcieli mu dać więcej kasy i po sezonie odejdzie? Potwierdzone info

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?