11

Huawei P9. Świetny telefon

1

Mądrze powiedziane:-)

25

18 kolejek do końca, 54 punkty do zdobycia. W przeciwieństwie do tych wszystkich płaczków ja jestem spokojny. Zobaczymy po sezonie, co będzie

2

No widzisz, w takim momencie widać, kto jest kibicem, a kto sezonowcem. Takich jak twój komentarzy jest naprawdę niewiele, bardzo dużo osób zwalnia trenera i wymienia pół składu, a przecież tracimy na razie tylko cztery punkty do lidera, który też nie gra porywająco. Podzielam twoją opinię, jeszcze wszystko może się zmienić, zostało bardzo dużo kolejek. Ci, którzy teraz najbardziej narzekają, na koniec sezonu będą najgłośniej deklarować lojalność, gdy Barca zdobędzie trofea.

0

Momenty rozpoczęcia meczu, każdy oczekuje, chce oglądać, to walą reklamę, bo każdy będzie ją oglądam. Marketing! Logika jest taka, że kasa się musi zgadzać

0

Dokładnie. Jak Barca biła wszystkich i wygrywala wszystkie trofea, to było miodzio. A teraz słabszy okres i niektóre parówy wyzywają LE czy niektórych piłkarzy "dno", "pajac" itp. Żałosne

0

"Czemu z Sociedad gralo tylo podstawowych zawodnikow?" Bo to RSSS a nie Wisła Kraków

3

A co mieli zrobić? Akcja toczyła się dalej, więc kontynuowali grę. Mają jak Real strzelać Focha i machać rękami? A ile razy widziałeś, że od kłótni i awantury sędzia zmienił decyzję co do uznania gola? Niektórzy to żyją w jakimś dziwnym świecie

0

Ciekawe, komu kibicujesz;-)

0

A co miał Ci odpowiedź na tak głupi komentarz, że Messi powinien siedzieć na ławce?

0

Ile to już razy kiwki, rajdy czy zagrania Neymara fakt Barcy gole? Ale niektórzy i tak powiedzą, że Neymar to "dno"

2

Dopóki kibice tacy jak ty nie zrozumieją, że w La Liga grają nie tylko Barca, Real i Atletico, ale jeszcze wiele innych silnych drużyn, dopóty będziecie się dziwić, że Barcelona czasem przegra lub zremisuje

0

Hehe a najlepsze komentarze zaczynają się teraz;-) wszyscy sezonowcy się aktywowali i będą jechać po Barcy, wymieniać pół składu, trenera, zarząd itd.
Przynajmniej strona się oczyści, jeśli Barca nie wygra mistrzostwa w tym sezonie.

0

Wszedł aktywny obrońca i pomocnik, to o co Ci chodzi?

0

Oglądam każdy mecz. Co w związku z tym?

0

Podoba mi się, że te rotację i różne testy składu i piłkarzy z pierwszej części sezonu teraz się zwracają. LE wiedział, co robi.

1

A Ter Stegen tak perfekcyjnie podaje? Utarła się opinie, że Niemiec świetnie gra nogami, ale w tym sezonie wcale taki wspaniały w tym aspekcie nie jest

6

Do każdego tematu musi być dodana polityka?

1

Miesiąc temu, gdy Barca miała "kryzys", niektórzy wymieniali pół składu wraz z trenerem;-)

0

O Paco się nie martwię, ma czas, bo zbyt wielu szans nie dostaje. Martwi mnie natomiast Gomes. Przy tylu minutach, jakie otrzymuje, można już mu śmiało ocenę wystawić. Mimo wszystko niektórzy potrzebują więcej czasu na aklimatyzację. Zobaczymy w drugim sezonie, co będzie.
Sprzedajesz Ardę?? Gość gra fenomenalnie. Pozbywać się go kosztem gwiazdeczek? To nie FIFA.
Rafinha nigdy mnie nie przekonał, dla niego może i transfery byłby dobrym wyjściem.

0

Nigdy nie byłem zwolennikiem takich kompilacji. W taki sposób można przedstawić każdego piłkarza, wycinając jego najlepsze momenty. Ktoś kiedyś zrobił taki filmik o Rasiaku-wydawał się zajebisty;-) żeby móc ocenić Minę, to trzeba by było kilka meczów obejrzeć z jego udziałem

1

No i rotuje:-) Roberto i Vidal zagrali po 45minut, wszyscy zadowoleni:-)

2

Znów zaczyna się beczenie, jak to szkoda Vidala...

0

Chłopie, ile meczy Barcelony oglądałeś, odkąd Roberto gra na PO? Jak wg Ciebie jeden mecz zagrał dobry, a w pozostałych ogrywają go jak harcerzyka i nie ma z niego "porzytku", to nie mamy o czym dyskutować

2

Dla niektórych Vidal stał się synonimem walki o marzenia i ślepo mu kibicują. Teksty, że Lucho musi odejść kosztem Aleixa są już męczące. niestety sporo gamoni tak uważa

0

Dlaczego niestety?? Roberto udowodnił, że jest lepszy od Vidala. Czemu niektórzy są tak ślepo zakochani w Vidalu?

0

Coś w tym jest. Poniżej na zdjęciu sa herby celty i realu i ja tam faktycznie na koronkę nie widzę krzyża;-)

1

Nie pokazali niczego w Valencii?? Byli ważnymi punktami tego zespołu. Powiadam Ci, poczekaj, a będziemy mieć z tych zawodników pociechę;-)

0

Z Vidala zrobiono męczennika i teraz każdy szlachetny kibic pragnie, by jego kariera potoczyła się niczym w bajce

2

Większość piłkarzy w Barcelonie potrzebuje przynajmniej sezonu, żeby się zaaklimatyzować i odpalić. Męczące jest już to narzekanie na Alcacera i Gomesa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?