paoramirez1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dordrecht
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Nie pasuje do ustawienia? Statystyki mówią co innego. W tym sezonie gra świetnie. To ważny element układanki. Czemu tutaj niektórzy chcą go sprzedać? Macie jakieś udziały w jego ewentualnym transferze? PO co sprzedawać dobrego piłkarza, który potrafi dać bardzo dużo swojej drużynie?
0
A no faktycznie, wkradł się chochlik w moją wypowiedź;-) dzięki za sprostowanie:-)
1
Za czasie Gasparta Barcelona grała o wiele gorzej i do tego przegrywała wszystko. To był fatalny okres. Oczywiste jest, że po tak bogatych latach przyjdą lata chude. Cieszmy się, że mimo słabszej postawy wciąż Barca walczy o wszystkie trofea. Starsi kibice pamiętają początek dwudziestego wieku w wykonaniu dumy Katalonii, więc nie straszny im sezon 16/17
0
Dzięki mistrzu;-)
0
Stracił kilka zębów?? aż mnie to zaciekawiło;-) Jak wiąże się z tym ciekawa historyjka, to podziel się, chętnie poczytam:-)
0
A ty masz jakieś kontrargumenty? Bo też nic nie wniosłeś za pierwszym razem, wyskoczyłeś z tekstem, że jestem koneserem i muszę siedzieć cicho. Skąd wiesz, gdzie i na czym ja byłem? Taka to rozmowa z dzieckiem, które mówi "ja wiem lepiej". Skoro wiesz lepiej, to koniec dyskusji.
5
Brawa dla Barcy za kolejny awans do finału, za ciężka pracę i zaangażowanie. Brawa tez dla kibiców na La Rambla, którzy zamiast cieszyć się z awansu, wylewają kolejne żale! Brawo!
0
"Spektakle to tylko na Camp Nou są rzeczą naturalną". Co za bzdura. Chyba Ci się coś pomyliło fachowcu.
"Jakoś kibice Atletico nie muszą oglądać wyrachowanych i ekwilibrystycznych zagrań, aby łaskawie przychodzić na mecz". Kolejna bzdura. Co ma do tego, o czym mówimy, przychodzenie na mecz kibiców Atletico? Z jednym się zgodzę z tobą- nie masz pojęcia, o czym mówisz, to siedź cicho. Trochę się doucz, a potem wymądrzaj sierotko marysiu
5
W Hiszpanii jest inna kultura, inny sposób kibicowania. Tam mecz to spektakl. Uwierz mi, taki widok trybun pomoże piłkarzom
0
Ja kupuje pakiet sport na player.tv, wszystko ładnie hula. Polecam
25
Nic nie zrobił poza asystą? Jak ty oglądasz te mecze? Już kibice Realu bardziej doceniają pracę Neymara niż niektórzy tutaj. W opisie oceny redaktorzy podali twarde argumenty, czemu taka a nie inna ocena. Ale zawsze znajdą się tacy "fachowcy", którzy wypisują bzdury
0
Kolega pracował że mną w jednej firmie, on przez E&A. Szału nie było. Ale tyle opinii ile ludzi. Musisz się zatrudnić i sam się przekonać
0
Pozostało mi jedynie życzyć Ci zdrowia, Masz całą niedzielę na kurację;-) mogę Ci pozazdrościć, bo ja w pracy;-)
0
Piwo. Nawet jak nie możesz na nie patrzeć, to jedna butelka/puszka i będziesz jak młody Bóg
0
Fajnie, że są ludzie, którzy mają jaja i umieją przyznać się do błędu:-)
2
Obejrzyj powtórkę meczu, bo się świetnie oglądało:-) naprawdę dobry mecz każdego zawodnika, choć ciotowate marudy na la rambla i tak jęczą, że Athletic mogło strzelić, że błędy w obronie i ogólnie, że ich dupa boli
3
Jak dla mnie absolutnie zasłużyli. Cały mecz walczyli, strarali się, do ostatniej minuty klepali Athletic jak chcieli. No i było bardzo skuteczni. Ale marudy i tak muszę narzekać, że Barca nie zasłużyła, że mogło być 3:2 dla Basków itp. Czasem się zastanawiam, komu wy kibicujecie
0
Mecz naprawdę dobry, Barca zagrała świetnie, pomimo kilku indywidualnych błędów. Nie rozumiem, jak niektórzy mogą narzekać po takim meczu
0
Cóż, my możemy najwyżej gdybać, nie mamy wpływu na to, co się stanie. Wciąż wierzę, tak jak i ty, że Lucho znajdzie jakiś zloty środek na obecne problemy. Po prostu ja się wstrzymuje od skrajnych opinii go końca sezonu. Symptomy są wyraźne, tak jak mówisz, ale wciąż jest czas. A w piłce nie takie cuda się zdarzały.
1
Problem polega na tym, że ty i tobie podobni użytkownicy już wydaliście werdykt-niezależnie od sukcesów tego sezonu, Lucho w twojej opinii już się wypalił i po sezonie powinien odejść. Więc wyniki lub jakość gry nie ma znaczenia.
Kto powiedział, że będę zaskoczony, jeśli Barca nic nie wygra? Wręcz przeciwnie-myślę, że problemy Barcy wynikają z pokoleniowej zmiany, nowi zawodnicy, którzy muszą zastąpić starszych, potrzebują czasu na adaptację i ten sezon należy raczej poświęcić na ich dostosowanie. Nie mam nic przeciwko, by Barca przegrała na wszystkich frontach, bo to da trochę oddechu, niektórych uwolni od presji i wzbudzi na nowo głód zwycięstw. A przy okazji oczyści te stronę z sezonowców;-) w życiu nie da się ciągle wygrywać, a w Europie jest mnóstwo silnych zespołów, nie tylko Barca. Należy się z tym pogodzić, a nie ciągle idealizować czasu Pepa.
0
A ty o co się spierasz? Wygrali? Tak, wygrali. Atletico miało okazji na 4:2. A Barca okazję ze strzałów Neymara czy rzuty wolnego Messiego. I teraz tak będziesz gdybał? Zamiast się cieszyć że zwycięstwa, to znów biadolenie
0
I ci sami użytkownicy, co zawsze, jak zwykle narzekają, jaką ta obecna Barcelona jest zła, a jak cudnie było za Laporty i Guardioli. Ech płaczom nie będzie nigdy końca
0
Trudno, nie zgadzam się z Tobą. Mimo, że też uważam, że ostatnio ma gorszą formę, to i tak odwala kawał dobrej roboty. Jeszcze odniosę się do kwestii, że przez takich magików reszta zespołu musi wypluwać płuca. Nie wiem, czy zauważyłeś, ale Neymar dojrzał piłkarsko i bardzo często wraca i walczy w obronie, praktycznie cały mecz lata od skrzydła do skrzydła
2
Bez przesady, Atletico to nie jakiś ogór, żeby poddać się bez walki. Bzdurne gadanie, że zjedli Barcę i wypluli, to takie pitolenie nastolatka, który nasycony sukcesami zespołu przez lata, teraz każde zwycięstwo musi podważyć i ponarzekać. Wygrali? Wygrali. Zostawili serce na boisku i trzeba docenić ich pracę, a nie ciągle mędrkować. 3/4 użytkowników tej strony, z panem redaktorem na czele, czuje się lepszym strategiem niż utytułowany LE
1
Skąd ten hejt na Neymara? Kompletnie tego nie rozumiem. Gość robi niezły dym na lewej stronie, ściąga uwagę kilku rywali, robi miejsce dla kolegów, ciągnie akcję zespołu, ma mnóstwo rajdów, wrzutek, dryblingów, po jego akcjach pada mnóstwo bramek czyto z karnych czy z wolnych, bo rywale ratują się faulem. Fakt, ma też sporo strat i niedokładności, ale przy takiej aktywności to nieodzowne. Neymar na boisku robi świetną robotę i tylko ktoś, kto nigdy w piłkę nie grał, nie docenia jego pracy. Na szczęście to LE wybiera skład, a nie specjaliści z barca.com
2
Sport podał kolejną plotkę, a przeciwnicy zarządu już mają pożywkę. Nikt tego nie potwierdził, nikt tego oficjalne nie słyszał, jest tylko "rzekomo Pique miał powiedzieć", a niektórzy pod artykułem przeżywają, jakby to się stało na konferencji prasowej
0
No to sam sobie zaprzeczasz, zadajesz pytanie, czy kupić konsolę w takiej cenie, od kogoś, a teraz się zastanawiasz, czy warto ją kupić, bo nie wiesz, czy Ci to potrzebne. Powiem tak-ja mam żonę i małe dziecko, ale czasami znajdę czas, żeby się zrelaksować przy jakiejś gierce. Tylko z umiarem, bo konsola to straszny pochłaniacz czasu. A tak jak ktoś już napisał-gry są tanie, zwłaszcza używane, więc to nie problem. No ale jeśli wolisz tę kasę i czas poświęcić rodzinie-to chwała Ci za to:-)
0
No to gdzie to pytanie?;-) a tak na serio ciężko powiedzieć. Cena dobra, tylko nie wiem, w jakim stanie jest konsola, która to jej wersja. Ceneo się opłaca, na Twoim miejscu bym chyba brał
0
Na siłownię-majstersztyk:
Hungry by Rob Bailey and the Hustle Standard
2
Poważnie?? I "Lost" i "Prison Break" zaczynały się fajne, ale dość szybko stały się przewidywalne, nudne i naciągane. Znam masę lepszych seriali