0

Jak można traktować poważnie wypowiedź anonimowego gościa, który najlepszego piłkarza drużyny nazywa "dziwnym typkiem"?
Aż zacznę śledzić twoje komentarze, bo niezła beka z ciebie jest. wygląda to tak, jakby haladziecko założyło konto na fcbarca.com i próbowało w każdym komentarzu obrażać piłkarzy Barcy

1

Czytając Twoje komentarze zastanawiam się, czy Ty kibicujesz Barcy? Zawsze wszechobecna krytyka. Od Trzech lat takie plakanie i niezadowolenie, niektórzy to wiecznie narzekają na Barce Lucho, a na koniec sezonu, gdy wpadają trofea, tacy kibice pierwsi wypisują poematy a wielkiej Barcelonie

1

Krytyka Neymara też chyba nie do końca słuszna... miał kilka śmiesznych momentów, ale ogólnie był aktywny, ściągal na siebie uwagę obrońców, czym robił miejsce dla Messiego i Suareza, cały czas walczył, kilka kluczowych podań, asysta... to mało? Większość ludzi patrzy tylko, czy piłkarz strzela bramki i po tym go ocenia. Ale strzelanie goli to nie jedyne zajęcie na boisku.

2

Też Mnie to wkurza. Lucho tak wiele sukcesów nam przyniósł, a niektórzy podważają jego wartość dla klubu, bo nie chciał w klubie przecietniakow. Sandro strzela w Maladze, bo Malaga nie jest na tym poziomie co Barca

0

Będzie to, co jest teraz.

0

Nie Ma co się dziwić, po zakończeniu kariery nie musi już biegać i się wysilać, pracuje jako model.
A nie, przecież on wciąż gra w piłkę...

0

Bardzo Dobry mecz! Oba Zespoły zagramy siebie i tylko indywidualne błędy kosztowały Barce stratę punktów. Ja Jestem spokojny, bo nasi poszło dużo umiejętności, mimo że Busi i Sergi dziś rozegrali słabe zawody. Czekam Jeszcze na dwie-trzy porażki Barcy, to może ta strona się oczyści z sezonowych kibiców, którzy chętnie już by zwolnili Lucho, wyrzucili Busquetsa, Suareza, Mascherano i innych

0

Tu Się muszę zgodzić z Tobą

0

Trener, który poprowadził Barce do tylu sukcesów w niesamowitym stylu, jest w twojej oni przeciętny. Ech Te chorągiewki

0

Bez Przesady, cały czas kibicują, a naturalne jest, że po golu cały Manchester City się obudził.

12

Super Majerr, szybko jak w piekarni;-) chyba spać nie możesz:-)

1

Alcacer był kapitanem Valencii i jednym z ich najlepszych graczy. Nie chodzi tu o to, żeby stawiać na jednym poziomie Paco z Suarezem, a żeby zobaczyć, iż adaptacja w Barcy wymaga czasu

7

Pewnie, że tak. Ale i tak za chwilę pełno fachowców będzie tu wypisywało, że Alcacer jest drewnem i chcą spowrotem Munira

2

Początek sezonu, dopiero wszystko się rozkręca. Luis Enrique poukładal grę Barcy, udoskonalił taktykę Pepa, wycisnął max z najlepszych graczy. Nie widzisz tego na boisku, to popatrz na statystyki-ile trofeów, rekordów i zwycięstw ma Barcelona dzięki Lucho. Piłkarze sami nie grają-udowodnił to Martino,a kiedyś Radomir Antic. Ale wystarczy kilka gorszych występów Barcelony i kibice już zaczynają podważać kompetencje jednego z najlepszych trenerów Barcy. Fajnie. No to powiedz mi, co trener musi zrobić i osiągnąć, by zyskać u Ciebie miano wielkiego?

0

Nie zrozumiałeś jego szydery?

0

Czyli dla Ciebie Lucho jest słabym trenerem?

14

To jest Valencia, a nie byle klubik z drugiej ligi. Trzeba ich potraktować poważnie i Rakitic z Iniesta muszą zagrać

0

Nie no, bez przesady. Jest wielu lepszych obecnie niż Paco, choć też go bardzo cenię

9

To pewnie taka chorągiewka, co po kilku gorszych meczach zwalnia LE, sprzedaje Inieste czy Messiego. Niektórzy by chcieli, żeby piłkarz od początku walił po 5 bramek co mecz. Ech Tridente rozpuściło tych "kibiców"

0

Właśnie zastanawiam się nad jej kupnem. Powiedz o niej coś więcej:-)

3

Mimo wszystko Paco dobrze się ustawiał, dobrze czyta grę. Bramki sa kwestią czasu. Nikt mnie nie przekona, że Munir byłby lepszy. Na minus dla Ter Stegena-kolejne podanie pod nogi rywala, tym razem na szczęście bez konsekwencji

3

O co ty się pultasz chłopie? Czepiasz się słówek i jeszcze kogoś wyzywasz od 10-latków. Brawo

0

Jaką sytuację? W jaki sposób chce zablysnac? Jak nie zrozumialeś, o co chodzi w felietonie, to twój problem

2

Jak dla mnie film rewelacyjny, świetni aktorzy, fantastycznie się ogląda:-) polecam

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

2

Nie wytłumaczysz, on i jemu podobni kibicują Niemcowi, a nie Barcelonie

0

Komentarz usunięty

3

A kto pluje jadem albo rzuca hejtem? Po prostu już mnie śmieszy to dziecięce plakanie i bronienie go za wszelką cenę. Co wy dziewczynki jesteście? To sport dla facetów. Zasłużył na opieprz i tyle, a my gramy dalej

0

A kto powiedział, że widzę tylko jego błędy? Nigdy nie byłem jego fanem, ale jest teraz pierwszym bramkarzem i liczę, że zacznie grać wreszcie tak, jak się od niego wymaga. Po prostu śmieszy mnie to spuszczanie się nad Ter Stegenem i bronienie za wszelką cenę. Robi błędy? Robi. Zasługuje na burę i tyle. Nie musicie jak panienki płakać i go ciałem zasłaniać, bo jest idealny

0

Haha a ja wolę wierzyć w to co widzę, niż w to, co mówią inni. I tak go wszyscy będą bronić, spodziewasz się, że któryś piłkarz obrzuci Ter Stegena błotem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?