8

Najlepiej dostać wszystkie artykuły na tacy i narzekać na innych, że "tylko "tłumaczą".

0

Dlaczego? Zespoły te są na miejscu 3 i 4. Uważam, że Żółte Łodzie nie są słabsze niż Real. Twierdzę, że obie drużyny są groźne, a lekceważenie rywala takiego jak Villareal jest nie na miejscu

0

Myśląc logicznie, jeśli by się wykartkowal z Getafe to by zagrał z Villareal?

0

I co, uważasz, że Villareal jest słaby i mogliśmy sobie pozwolić na grę bez Suareza?

17

Ja bym wolał real w 1/4. Królewscy nie zasłużyli w tym sezonie, by dość do finały

2

Co daje Munir? Nawet jakby mnie na szpicy postawili to bym coś czasem strzelił, mając takich graczy obok. Messi strzelił gola Munirem, w poprzednich meczach też musiał tylko nogę dostawić. A poza tym? Fatalnie się ustawia, źle czyta grę, zupełnie nie rozumie się z kolegami, marnuje świetne akcje... Tello jeśli był taki był, ale jest klasę lepszy, niż Munir.

3

Bardzo mądrze powiedziane

2

Nie "poją", nie "przeżuć", bo nic nie żuję. O co w ogóle masz taki ból dupy? Co ma do tego Real czy PSG? Na siłę Barca musi wychowywać swoich zawodników, bo jak kogoś dobrego kupi, to już jest sprzedajna? Chcesz się pokłócić to gdzie indziej, bo nawet nie rozumiem, z czym masz problem.

0

Może dostanie szansę zagrać wobec nieobecności Pique?

0

Tak, "kibice" martwią się karierą obiecujących graczy zamiast wzmocnieniem zespołu

0

A Ty pomyśl trochę, jakimi zawodnikami Barca ma rotować, bo jak patrzę na Munira, to mi słabo. Nie mówię, że konieczne Carrasco ma przyjść, ale w Barcy też mogą się uczyć fachu i z czasem walczyć o miejsce z najlepszymi. Co to w ogóle za bzdurne myślenie-Barca ma najlepszy atak i nikogo więcej nie potrzeba. Na tę chwilę MSN jest najlepsze, ale kiedyś trzeba będzie ich zastąpić, więc lepiej dać nowemu czas, niż potem na siłę szukać następcy.

27

Co to za moda twierdzić, że lepsi zawodnicy nie powinni do nas przychodzić, bo się zmarnują?? Może będą musieli siedzieć czasami nad ławce, ale gdzie indziej mogą trenować i ogrywać się z najlepszymi, jak nie w Barcy? Gdzie mają tak wielką szansę na rozwój i trofea? Dla Barcy chyba lepiej, by jak najlepsi do nich przychodzili

0

A co zrobił? Zarzuć jakimś linkiem proszę:)

0

Zapytaj po prostu w sklepie o oryginalną ładowarkę do Twojego telefonu, taka ładowarka ma odpowiednie napięcie dla Twojego smarfona (jak ktoś wcześniej słuszne zauważył) i ładuje szybciej

3

Polecam "Harry Angel"

4

Ciężki wybór, było wielu wspaniałych, trudno się zdecydować, szkoda się ograniczać do 3;-) Myślę, że Henry, Del Piero, Raul

2

Chyba tak, cos te karne im nie wychodza;-)

0

Ja też byłem na to przygotowany;-) passe powiedziawszy nawet się nie zdziwiłem;-)

1

Ja jestem kibicem klubu a nie zawodników i to stanowiska klubu będę bronił, bo nie zależy mi na pajacowaniu w portalach społecznościowych, skoro klub nie jest zadowolony, to widocznie ma do tego podstawy. Zwłaszcza jeśli chodzi o Pique

0

Widać, że stary filmik, bo Pique jeszcze nie zarośnięty;-)

0

Skoro może mieć awatar jaki chce, to co Ci do tego? Pique może mówić co chce, więc on też. Bądźmy konsekwentni

0

Jak zwykle pewnie pełno komentarzy obrońców wolności słowa Pikeja

0

w kilku meczach zagrał duch?

0

No tak, jeszcze rok i będzie stary nie? Ile ty masz lat, że uważasz, że zawodnik 25-letni to nie taki młody?

1

Ale Wy wszyscy pewni jesteście... sam Luis Enrique i zawodnicy powtarzają, że liga nie jest jeszcze wygrana. Mamy 8 oczek przewagi nad Atletico, wystarczy raz przegrać i raz zremisować,a już przewaga spadnie na niebezpieczny poziom.

0

I zakończyłeś dyskusje;-)

3

Ja nocowałem w Violeta hostel. Fajne mieszkanie, niedrogo. Obczaj na booking.com

3

Dla mnie mieszane. Messi i Busi rządzą, ale strasznie dużo chaosu i błędów było w grze. Neymar i Suarez irytowali złymi decyzjami i egoizmem, na dodatek Urugwajczyk zagrał jak Munir. Wynik cieszy, ale jednak potrzeba więcej koncentracji.

3

Taaaa, na spółkę z Żewłakowem;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?