2

Bo jest ślepy i nie widzi, ile Masche daje drużynie

0

Realista? Realnie rzecz biorąc, Barca jest w gazie,a Arsenal ma wzloty i upadki. Realista by stawiał raczej na Barcę, kibic Barcy z pewnością na Barcę, kibic głupek albo kibic troll obstawia wyniki 3:0 dla Arsenalu

1

Kibic Arsenalu-optymista?

0

Nigdy nie przepadałem za Pique, denerwował mnie swoją grą i głupimi błędami, a poza boiskiem-cwaniactwem, prowokacjami i głupimi tweetami.Ale teraz moja opinia o nim trochę się poprawiła. To raczej nie jest głupi byczek z niewyparzonym jęzorem. Widać, że gość jest całkiem bystry i inteligentny, zajmuje się firmą, ma czas na rodzinę, ogląda Super Bowl i żyje jak normalny człowiek. Cenię to, jak pokornie i z wdzięcznością wypowiada się o rodzinę i spokoju, jaki mu dala. Bywa arogancki, jak np ta kłótnia z policjantami, ale widać, że ma poukładane w głowie i jest bardzo szczęśliwy. Tylko pozazdrościć, jak docenia życie.

0

Może nie było na nich chętnych

12

Panowie, ten gościu to zwykły troll, posiadacz multikonta, w większości komentarzy wypisuje bzdury i prowokuje.Nie reagujcie na jego komentarze.

0

Dlaczego? Co by to dało?

8

Zaraz zacznie się polemika czy Barca przypadkiem nie okazała braku szacunku do Las Palmas, bo wygrali tylko 2:1;-)

0

Jedyny minus-duży minus-drewniany;-)

0

Dobre porównanie;-)

0

Też tak myślę. Z całym szacunkiem dla Neymara i jego wspaniałych umiejętności, ale Messi to już teraz legenda, piłkarz kompletny, niesamowity, fenomenalny, długo nikt mu nie dorówna.

0

No to fajnie, dzięki wielkie przyjacielu;-)

0

Właśnie teraz patrzyłem, że mają dobre ceny. A jakoś dobra? I nic nie tnie?

0

Dzięki, obczaję:-)

0

Witam, mam pytanko, ktoś może polecić dobrą stronę do obejrzenia ligi mistrzów we wtorek? Chciałbym wykupić jakieś premium na mecz z Arsenalem, ale nie wiem, która strona jest solidna i mi nie zatnie w połowie meczu. Z góry dzięki:-)

0

Iniesta jest w wielkiej formie, ostatnich meczów nie oglądałeś? Jakie znaczenie ma wiek? Od kilku lat jest kluczowym zawodnikiem Barcy

0

Piąty sezon? Jak dla mnie to on rozgrywa szósty sezon dla Barcy.czy coś źle liczę?

2

Tak to mogą marnować karne;-)

0

Technicznie rzecz biorąc to tak, nietrafiony. Ale kogo to obchodzi, jest asysta, a bramka i tak padła;-)

1

Nie no, były podobne gole.choć ten był wyjątkowej urody,a to przez całokształt pracy i popisów naszych zawodników:-) taka wisienka na torcie:-)

2

Przecież to troll ludzie, popatrzcie na jego komentarze, zwykły prowokator. Żaden głupek mi dziś nie popsuje tego wieczoru:-)

0

Kuuuur.... żaluj, co za spektakl to był!!! Mecz niesamowity, zwłaszcza, że Celta walczyła i grają bardzo dobrze

5

Na początku sezonu wielu kibicowało Vermaelenowi. "Verma do boju!", "Verminator z Pique będzie murem nie do przejścia!":-)
A teraz połowa użytkowników strony już chce go opchnąć lub wymienić

4

A łosie i tak powiedzą, że piłkarz w wieku 30 lat jest już Stary i trzeba sprzedać

2

Ledwie 24 mecze w ciągu trzech sezonów????

3

Widać, że gówno wiesz o piłce. Jeśli gwiazdka od sztuczek-Pogba-jest dla Ciebie lepszy, to nawet nie ma sensu dyskutować. Busi jest na najważniejszej pozycji na boisku najlepszym piłkarzem. Łącznik między atakiem i obroną, doskonale rozpoczyna akcję kolegów i przerywa ataki rywali, kontroluje tempo meczu. Bez niego nie byłoby takiej Barcy. Aż dziwne, że kibic Barcelony może napisać taka bzdurę jak ty.

2

Moim zdaniem najlepszy na świecie na swojej pozycji, z całym szacunkiem i uznaniem dla Iniesty, ale nawet on nie jest tak ważny i fenomenalny jak Busquets.

2

Nie wiadomo, CR też odszedł z ManU i strajk się jednym z największych. Może Neymar sprawdzilby się jeszcze lepiej w innym zespole? Kto wie? Na razie o tym nie myślę, bo mam nadzieje, że zostanie. Ciekawi mnie, co napisałeś o Brazylijczykach. Rzeczywiście tacy chytrzy na kasę? Ogólnie jacy są? Pytam z ciekawości:-)
Jeszcze jedno pytanie-co robiłeś w Brazylii? Dość daleko od naszego kraju, nietypowy kierunek dla Polaków;-)

0

No tak, literówka, słuszną uwagą;-)

0

Nasi Invisibles;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?