partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas Mówisz o pewnym Dominiku?
2
@PatrykBarca Jak nie ma kontraktu? Ma do 30 czerwca :)
0
Nic dziwnego, że go baba zostawiła. Ciężko typ z niego się wydaje.
4
@krol211 Wstawiłeś wpis z notką, że Pique nigdy tak nie powiedział XD. Gratuluję
0
Iga przed meczem chyba za dużo „treningu” ze swoją psycholożką
0
@Kgorecki2500 Kiedy kolejny update?
2
@UriBoyka Będzie 80
21
Jeszcze powietrze nabrane żeby klata wygladała na większą, groźne spojrzenie na jakiegoś zawodnika i mamy cały obraz Marciniaka
14
@Arden Niesamowity mental. Naprawdę robi wrażenie, że on się po takim czymś podniósł i potrafi jeszcze czerpać radość i myśleć tylko o tych najpiękniejszych chwilach związanych z Xana
1
@Safrani Kit po całości
0
@FcPortoFan1999 Lech i tak nie wejdzie. Oni już teraz potrzebują wzmocnień i do 1 składu i na ławkę. A jak jeszcze ma odejść Sousa to już w ogóle tego nie widzę. Rutki nie wydadzą więcej niż powinni, a szkoda.
4
@Comentateiro Mecz meczowi nierówny.
7
Jak Flick zakończy już karierę chciałbym tutaj znów zobaczyć Lucho. Podjąłby się wyzwania na pewno.
0
@Kozinho. Chyba Neymarowi samemu najbardziej
0
@Culer9002 Wiem, my bad. Ale coś podobnego było wcześniej.
0
@MOLESTA Albo co robił Alisson w pierwszym meczu z PSG. To był najlepszy występ bramkarza jaki kiedykolwiek widziałem.
0
@KamQiX Sommer zawalił dziś dwie bramki plus jeden rykoszet.
0
@Barca_Big_Moment Weź się prześpij i nie komentuj bo się ośmieszasz. Toksyczność aż z ciebie kipi. Mózg to jak widać tylko tobie odkleiło.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Jakchcesz Lapcio dowiezie
6
Da się sędziować obiektywnie i bez robienia z siebie gwiazdy wieczoru? Da się. Szkoda, że pewien lysol tego nie potrafi.
2
Dobra walić to. Trzeba już myśli przełożyć na następny sezon. Misja LM VAMOS
0
Jakiś nołnejm XD
1
@Aragorn33 Daaaj Christensenaaaaaaaaa
0
@Barca_Big_Moment Oho, ekspert i wieszcz przemówił XD
0
@Wojciech123 Tu gra na Nuno Mendesa, a z nami na Gerarda Martina XD. Wiele to mówi ;)
0
@Patriskos Chodzi mi o LM
0
@norbi77 A City nie zasłużyło?
4
Czy istniał bardziej jednostronny finał? Chyba nie. Na myśl mi przychodzi jedynie my z United w 2011, ale PSG nas jednak teraz przebiło i to zdecydowanie.
0
@Toretto A jakby trafił to byłby noszony na rękach. Bezsensu się go czepiać o coś takiego, gdzie znalazłbym z 5 innych powodów dlaczego tam straciliśmy gola.