2

@ShawnC Ceny rosną, a chętni dalej są. O czymś to mówi.

3

Po prostu po raz pierwszy od 10 lat gra zespół grał tak że każdy chciał to zobaczyć z wysokości trybun.

1

@Alex1995 Zdejmij czapkę aluminiową z głowy

0

@KamQiX Na jakiej stacji?

7

Jak można w ogole wymyślić coś takiego, że jak wygra Trzaskowski to czeka nas druga Białoruś? XD

0

Sutener o sutenerze w publicznej, państwowej telewizji XD, hit.

7

Ja jebe XD. Tusk stracił mapę? Czy on serio na wizji powołał się na Murańskiego? Strzał w kolano XD

0

@AlphaNumeric Przecież Diaz zjada tego Gakpo

2

@Szmulek Utrzymał ich w lidze

2

Komentarz usunięty

1

@DeXt3rVeB To najstarszy zawód świata.

0

@HypeR Jak Arsenal nie musi zmieniać bramkarza

1

Ten 2 sezon TLOU jest taki beznadziejny, że szok. W tych odcinkach kompletnie nic się nie dzieje, wszystkie są przegadane. Tylko jeden dojechał poziomem, może dwa.

1

@Kondziu_FCB Ty naprawdę wierzysz w to co napisałeś? Czy chcesz się wbić w gorące?

0

Nie no jak my skończymy z tym przeciętniakiem Martinezem, a reszta sobie pozabiera Garcie czy Chevaliera to mnie chyba poje***

1

Garcia jednak nie, Chevaliera zaraz ktoś do Anglii zawinie i jak zwykle zostaniemy z niczym, a za rok będzie sraczka bo kto tu ma bronić? Szczęsny odejdzie, Ter Stegen pewnie tragiczny sezon i wyczarują jakiegoś ananasa, masakra.

Tak narzekam sobie, wiem.

1

@Aragorn33 Bosak ma twarz polityka któremu ciężko zaufać

0

@martool2 Na pewno mu każdy podziękuję jak należy. Albo jesteśmy klubem który walczy o wszystko mając najlepszych możliwie zawodników, ale poklepujemy się po pleckach udając że problemu nie ma.

0

@T^L Arabia czeka.


0

@FcPortoFan1999 I dobrze, ze sie nie zdarzy ;)

0

@martool2 Naprawdę tylko tyle wywnioskowałeś z mojego komentarza? Gratuluje dedukcji.

0

@Borneo Muran wiele rzeczy gadał w Internecie. Ile z nich miało potwierdzenie w faktach? Może 1%.

2

@AlwaysBlaugrana Mi było przykro po wielu kompromitacjach, a on zawsze tylko pisał że wrócą silniejsi. Nie wracali, i on w tym nie pomagał, życie. Albo jesteśmy topowym klubem i walczymy o wszystko albo klubem sentymentów który woli klepać innych po pleckach.

4

Boże rozwala mnie jak w tym kubie podchodzi się do czegoś czasami z sentymentem. Real jak miał dalej bardzo dobrego Navasa który z nimi masę wygrał to i tak go poświęcił, bo na radarze pokazał się jeszcze lepszy Courtois i nie zastanawiali się nawet chwili. Jak na tym wyszli? Wszyscy doskonale wiedzą.

0

@Borneo Muran XD
Człowieku weź przestań

0

@kamiVeB No to powołujesz się na mocarne źródło XD

8

@arasz1819 No, a ja właśnie o tym mówię co znów zaprezentowałeś. Jeszcze mi przypisujesz łatkę bycia pisowcem XD. Jak ja na nich w życiu nie zagłosowałem i nie zagłosuje.

I gdzie tu widzisz atak, jeszcze zaznaczyłem że z szacunkiem, którego Ty akurat nie masz.

0

@FcPortoFan1999 Tylko Knicks.

0

@FcPortoFan1999 Chyba sobie śnisz.

22

@arasz1819 Z całym szacunkiem, ale ty komuś zarzucasz bycie przesiąkniętym jadem w kwestiach politycznych? Loduuu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?