partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ShawnC Ceny rosną, a chętni dalej są. O czymś to mówi.
3
Po prostu po raz pierwszy od 10 lat gra zespół grał tak że każdy chciał to zobaczyć z wysokości trybun.
1
@Alex1995 Zdejmij czapkę aluminiową z głowy
0
@KamQiX Na jakiej stacji?
7
Jak można w ogole wymyślić coś takiego, że jak wygra Trzaskowski to czeka nas druga Białoruś? XD
0
Sutener o sutenerze w publicznej, państwowej telewizji XD, hit.
7
Ja jebe XD. Tusk stracił mapę? Czy on serio na wizji powołał się na Murańskiego? Strzał w kolano XD
0
@AlphaNumeric Przecież Diaz zjada tego Gakpo
2
@Szmulek Utrzymał ich w lidze
2
Komentarz usunięty
1
@DeXt3rVeB To najstarszy zawód świata.
0
@HypeR Jak Arsenal nie musi zmieniać bramkarza
1
Ten 2 sezon TLOU jest taki beznadziejny, że szok. W tych odcinkach kompletnie nic się nie dzieje, wszystkie są przegadane. Tylko jeden dojechał poziomem, może dwa.
1
@Kondziu_FCB Ty naprawdę wierzysz w to co napisałeś? Czy chcesz się wbić w gorące?
0
Nie no jak my skończymy z tym przeciętniakiem Martinezem, a reszta sobie pozabiera Garcie czy Chevaliera to mnie chyba poje***
1
Garcia jednak nie, Chevaliera zaraz ktoś do Anglii zawinie i jak zwykle zostaniemy z niczym, a za rok będzie sraczka bo kto tu ma bronić? Szczęsny odejdzie, Ter Stegen pewnie tragiczny sezon i wyczarują jakiegoś ananasa, masakra.
Tak narzekam sobie, wiem.
1
@Aragorn33 Bosak ma twarz polityka któremu ciężko zaufać
0
@martool2 Na pewno mu każdy podziękuję jak należy. Albo jesteśmy klubem który walczy o wszystko mając najlepszych możliwie zawodników, ale poklepujemy się po pleckach udając że problemu nie ma.
0
@T^L Arabia czeka.
0
@FcPortoFan1999 I dobrze, ze sie nie zdarzy ;)
0
@martool2 Naprawdę tylko tyle wywnioskowałeś z mojego komentarza? Gratuluje dedukcji.
0
@Borneo Muran wiele rzeczy gadał w Internecie. Ile z nich miało potwierdzenie w faktach? Może 1%.
2
@AlwaysBlaugrana Mi było przykro po wielu kompromitacjach, a on zawsze tylko pisał że wrócą silniejsi. Nie wracali, i on w tym nie pomagał, życie. Albo jesteśmy topowym klubem i walczymy o wszystko albo klubem sentymentów który woli klepać innych po pleckach.
4
Boże rozwala mnie jak w tym kubie podchodzi się do czegoś czasami z sentymentem. Real jak miał dalej bardzo dobrego Navasa który z nimi masę wygrał to i tak go poświęcił, bo na radarze pokazał się jeszcze lepszy Courtois i nie zastanawiali się nawet chwili. Jak na tym wyszli? Wszyscy doskonale wiedzą.
0
@Borneo Muran XD
Człowieku weź przestań
0
@kamiVeB No to powołujesz się na mocarne źródło XD
8
@arasz1819 No, a ja właśnie o tym mówię co znów zaprezentowałeś. Jeszcze mi przypisujesz łatkę bycia pisowcem XD. Jak ja na nich w życiu nie zagłosowałem i nie zagłosuje.
I gdzie tu widzisz atak, jeszcze zaznaczyłem że z szacunkiem, którego Ty akurat nie masz.
0
@FcPortoFan1999 Tylko Knicks.
0
@FcPortoFan1999 Chyba sobie śnisz.
22
@arasz1819 Z całym szacunkiem, ale ty komuś zarzucasz bycie przesiąkniętym jadem w kwestiach politycznych? Loduuu