0

@tbas Pytanie z jakim podziałem i jak w tej władzy będą postępować. Równie dobrze może być tak, że zrobią koalicję i nie będą się na tyle dogadywać że ona się rozpadnie.

2

Jeśli ktoś zamiast nudnej procesji w Monaco woli obejrzeć prawdziwy wyścig to zapraszam dziś na 14 na MotoGP. Wyścig w Silverstone, będzie się działo ;).

23

Mnie w tym piwie najbardziej śmieszy to na tle jakiego obrazu oni tam wszyscy siedzą XD

24

Ciekawe czy Kwaśniewski by poszedł na piwo z Mentzenem czy wolałbym od razu spirytus?

0

@BorzyKrzys On się nigdy nie poddał i nie podda! XD

0

@AlexDark00 No za cenę prądu to możesz najbardziej winić PiS. To oni przepalili pieniądze które były przeznaczone do energetyki aby modernizować linie itd i były to ogromne pieniądze.

4

@AlexDark00 A czy PiS też nie niszczył systematycznie państwa?

0

@RoberDzik Precz z eurokołchozem, precz z komuną! XD

0

@Encore Oby od przyszłego sezonu jakimś cudem w moim Knicks ;)

6

@michal26 No i głosy że teraz tylko Braun XD

5

Mentzena pod jego wpisem cisną od zdrajców i każą mu spierdala* XD

0

@Ryoumen Nawrocki na snusa zaprosi

19

Sikorski zrobił Trzaskowi właśnie lepszy PR niż on sam przez całą kampanię.

12

W ogóle sądziłem, że po tych 8 latach pisu oni już nigdy nie wrócą do władzy, że Jarek to politycznie już zaraz będzie skończony i odsunięty bo on już nie wie co nawet gada czasami przez swój wiek. Tymczasem 1.5 roku później i oni wystawiają gangusa na prezydenta, który może te wybory wygrać i dla mnie to jest w zarówno niezrozumiałe jak i zrozumiałe. Zrozumiałe, bo ich beton jeszcze żyje i jest nie do skruszenia argumentami, a niezrozumiałe bo nie rozumiem jak ktoś przeciwny pis/neutralny po tych 8 latach ich tyrani i akcji typu "trzeba anulować bo przegramy" może pójść i na nich zagłosować.

0

To kto wypadł lepiej? Nawrot czy Bonżur?

5

Brawooo Lech!!!

0

Ale ta Legia Mioduskiego to jest równia pochyła XD. Niedługo to środek tabeli czeka jak tak dalej pójdzie.

0

Nie no ewidentna ręka

3

Czuję w kościach, że Lech to sfrajerzy XD. Przecież ten klub jest do tego stworzony, ale obym się mylił.

1

Haha na multilige nawet Edka Durdę odkurzyli XD

0

@Pedri16Future Ale go kopnął o jezu…
Nie trawię Rakowa, ale bez przesady żeby tam karnego dawać

0

@Pedri16Future Za co? Nie trafił w piłkę, ona już obok niego przeleciała. Nic by z tej akcji nie wynikło, a i ten kontakt nie jakiś przesadny.

0

@FcPortoFan1999 No trochę tych bramek nastukal

0

Jaki piłkarz czysto piłkarsko jest teraz w ekstraklasie najlepszy? Pululu? @FcPortoFan1999

1

Multiliga ma ten swój klimacik

0

Ten mecz między Realami wygląda jak jakiś sparing.

8

Ansu ma wciąż niezły PR skoro chce go bądź co bądź jedną z lepszych drużyn w lidze francuskiej i uczestnik ligi mistrzów, który wcale nie jest tak ogórkiem do lania.

0

Patrząc na to jak się wzmacniają inne zespoły, że u nas dalej finansowo bieda i nie wiadomo w jakiej formie będzie nasz już wiekowy główny strzelec, to uważam że wygranie LM będzie jeszcze trudniejsze niż w tym sezonie.

0

@tbas Ehhh to była idealna droga żeby po takich powrotach końcowi sięgnąć po LM a i tak się nie udało, cholernie to boli. Szczególnie patrząc na okoliczności i na to co nawywijał Araujo, że Martin tej piłki po prostu nie wybił, że Marciniak to pajac, że nie cofnęliśmy linii obrony. No boli to cholernue gdy tylko o tym pomyślę…

2

@Wojciech123 Trzaskowski będzie politycznie skończony jak to przegra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?