partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas Pytanie z jakim podziałem i jak w tej władzy będą postępować. Równie dobrze może być tak, że zrobią koalicję i nie będą się na tyle dogadywać że ona się rozpadnie.
2
Jeśli ktoś zamiast nudnej procesji w Monaco woli obejrzeć prawdziwy wyścig to zapraszam dziś na 14 na MotoGP. Wyścig w Silverstone, będzie się działo ;).
23
Mnie w tym piwie najbardziej śmieszy to na tle jakiego obrazu oni tam wszyscy siedzą XD
24
Ciekawe czy Kwaśniewski by poszedł na piwo z Mentzenem czy wolałbym od razu spirytus?
0
@BorzyKrzys On się nigdy nie poddał i nie podda! XD
0
@AlexDark00 No za cenę prądu to możesz najbardziej winić PiS. To oni przepalili pieniądze które były przeznaczone do energetyki aby modernizować linie itd i były to ogromne pieniądze.
4
@AlexDark00 A czy PiS też nie niszczył systematycznie państwa?
0
@RoberDzik Precz z eurokołchozem, precz z komuną! XD
0
@Encore Oby od przyszłego sezonu jakimś cudem w moim Knicks ;)
6
@michal26 No i głosy że teraz tylko Braun XD
5
Mentzena pod jego wpisem cisną od zdrajców i każą mu spierdala* XD
0
@Ryoumen Nawrocki na snusa zaprosi
19
Sikorski zrobił Trzaskowi właśnie lepszy PR niż on sam przez całą kampanię.
12
W ogóle sądziłem, że po tych 8 latach pisu oni już nigdy nie wrócą do władzy, że Jarek to politycznie już zaraz będzie skończony i odsunięty bo on już nie wie co nawet gada czasami przez swój wiek. Tymczasem 1.5 roku później i oni wystawiają gangusa na prezydenta, który może te wybory wygrać i dla mnie to jest w zarówno niezrozumiałe jak i zrozumiałe. Zrozumiałe, bo ich beton jeszcze żyje i jest nie do skruszenia argumentami, a niezrozumiałe bo nie rozumiem jak ktoś przeciwny pis/neutralny po tych 8 latach ich tyrani i akcji typu "trzeba anulować bo przegramy" może pójść i na nich zagłosować.
0
To kto wypadł lepiej? Nawrot czy Bonżur?
5
Brawooo Lech!!!
0
Ale ta Legia Mioduskiego to jest równia pochyła XD. Niedługo to środek tabeli czeka jak tak dalej pójdzie.
0
Nie no ewidentna ręka
3
Czuję w kościach, że Lech to sfrajerzy XD. Przecież ten klub jest do tego stworzony, ale obym się mylił.
1
Haha na multilige nawet Edka Durdę odkurzyli XD
0
@Pedri16Future Ale go kopnął o jezu…
Nie trawię Rakowa, ale bez przesady żeby tam karnego dawać
0
@Pedri16Future Za co? Nie trafił w piłkę, ona już obok niego przeleciała. Nic by z tej akcji nie wynikło, a i ten kontakt nie jakiś przesadny.
0
@FcPortoFan1999 No trochę tych bramek nastukal
0
Jaki piłkarz czysto piłkarsko jest teraz w ekstraklasie najlepszy? Pululu? @FcPortoFan1999
1
Multiliga ma ten swój klimacik
0
Ten mecz między Realami wygląda jak jakiś sparing.
8
Ansu ma wciąż niezły PR skoro chce go bądź co bądź jedną z lepszych drużyn w lidze francuskiej i uczestnik ligi mistrzów, który wcale nie jest tak ogórkiem do lania.
0
Patrząc na to jak się wzmacniają inne zespoły, że u nas dalej finansowo bieda i nie wiadomo w jakiej formie będzie nasz już wiekowy główny strzelec, to uważam że wygranie LM będzie jeszcze trudniejsze niż w tym sezonie.
0
@tbas Ehhh to była idealna droga żeby po takich powrotach końcowi sięgnąć po LM a i tak się nie udało, cholernie to boli. Szczególnie patrząc na okoliczności i na to co nawywijał Araujo, że Martin tej piłki po prostu nie wybił, że Marciniak to pajac, że nie cofnęliśmy linii obrony. No boli to cholernue gdy tylko o tym pomyślę…
2
@Wojciech123 Trzaskowski będzie politycznie skończony jak to przegra.