0

@heniusss Slownik mi poprawił słowo. Chodziło o efektowne od samego początku.

0

@heniusss No i z tego co ma robić na parkiecie wywiązuje się świetnie. On nie jest od efektownego kozłowania. Kontrakt może i troszkę zbyt wysoki, ale nie tragiczny.

0

Teraz pewnie De Laurentis rozwali skład w lato i Conte wkurzony odejdzie.

2

Naprawdę ktoś z pisu zarzuca coś komuś w kwestii podatków? Przeciez żadna inna partia nie wprowadziła i nie podniosła tyle podatków co PiS

3

Tak, potrzebujemy prezydenta która potrafi się napierda***

0

@xVENUMx No Caicedo to oni też dawali ze 100 baniek. Ale odpuścili licytację i słusznie. Do tego sam Caicedo wybrał też Chelsea.

6

Nigdy bym się nie spodziewał, że Wirtz skończy w Liverpoolu. Wręcz byłem pewny, że jak odchodzi KDB to właśnie Niemiec go tam zastąpi w City. Ale dobrze się dzieje, że jednak nie szejkowie. Liverpool też już ma nowego lidera projektu sportowego gdy Salah odejdzie.

0

@ViscaelBarca2007 Sesko to jest takie drewno

1

@tbas Jak na to wpadłeś? Pedri gra dużo niżej od Wirtza.

1

@blakkudium A widziałeś jak zachwalał mortadelke z patelni?

5

Szkoda, że Nawrocki nie kandydatowi na prezydenta z 10 lat temu. On tak wszystko ochoczo podpisuje od razu, to by mi i zwolnienie z lekcji podpisywał.

0

@Uven Nie wiem ile byś by Wirtz kosztował. Powiedzmy, że 120 mln, po negocjacjach i może jakiś Pablo Torre dla Levercusen. 65 baniek za Olmo z tamtego roku to i by znaleźli drugie 60 z tego roku. Myślę, że tutaj nie byłoby problemów.

0

@Uven Nie zrozumiałeś. Teraz można Raphinha na 10 przesunąć bo może tam zagrać lepiej niż Olmo i będzie dostępny niemal cały sezon. Gdybyśmy odpuścili rok temu Olmo, dziś można by myśleć o Wirtzie, ale dalej z Raphinha jako skrzydłowym.

1

Raphinha na 10 może zniszczyć system. Chciałbym go tam zobaczyć. Swoją drogą to tylko pokazuje jak nie potrzebnym transferem był Olmo. Trzeba było sobie go odpuścić i dziś się bić o Wirtza który jest piłkarzem fenomenalnym.

0

@takisobiektos Tylko Knicks panowie! Nowy Jork po ewentualnym mistrzostwie zamieni się w Gotham City.

0

@RafiVeB Tak, racja. Tak było tam.

1

@Sulimo Jeśli dobrze pamiętam to pytajniki się odkrywają po odkryciu drogowskazów.

1

@Sulimo Ogarnij pytajniki a nie będziesz musiał kupować żadnych map.

0

@Faro A skąd ty wiesz ile by sezonów zagrał Diaz i Nico jakby tu przyszli? Typowe wróżenie z fusów.

1

W ogóle Modrić jak przychodził do Realu to miał 27 lat i zapisał się jako jeden z najlepszych pomocników w historii klubu, o ile nie najlepszy. A do nas jak ma przyjść 28 letni Diaz to niektórzy piszą, że to stary dziadek XD

14

2 czerwca, Wielki Dzień
https://zapodaj.net/plik-obYTE2iQpT

0

@SeWo77 Wiem, w końcu jego braciszek miał zacny stolik ;)

0

@Walker Chyba w klozecie

9

@NeroTFP1 Gortat - Wałęsa polskiego sportu. On podobno uczył Jordana jak skakać i rzucać.

0

Nawrocki publicznie ośmielił się w ogóle skrytykować Jarka. Ciekawe czy już odpokutował na dywaniku.

2

@Cochise Dla jego sztabu i jego samego to zbyt trudne do ogarnięcia odpowiedzi.

27

Mazurek w skali 1-6 naprawdę za ten „występ” Nawrockiemu wystawił 5? XD
Rozumiem, sprzyjać z jakąś partią itd, ale no są pewne granice, które szczególnie on jako dziennikarz tak rozpoznawany powinien zachować XD.

1

@tbas A co ma do tego Mentzen? Masz jakąś paranoję na jego punkcie

6

Hahaha ten Batyr to ma z 2 iq. Trybunał 27 maja, on zrobi jak wygra wybory 1 czerwca hahaha

0

@takisobiektos Gość wchodzi w pomalowane, drze ryja, nikt go nie dotyka i dostaje osobiste XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?