partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@heniusss Slownik mi poprawił słowo. Chodziło o efektowne od samego początku.
0
@heniusss No i z tego co ma robić na parkiecie wywiązuje się świetnie. On nie jest od efektownego kozłowania. Kontrakt może i troszkę zbyt wysoki, ale nie tragiczny.
0
Teraz pewnie De Laurentis rozwali skład w lato i Conte wkurzony odejdzie.
2
Naprawdę ktoś z pisu zarzuca coś komuś w kwestii podatków? Przeciez żadna inna partia nie wprowadziła i nie podniosła tyle podatków co PiS
3
Tak, potrzebujemy prezydenta która potrafi się napierda***
0
@xVENUMx No Caicedo to oni też dawali ze 100 baniek. Ale odpuścili licytację i słusznie. Do tego sam Caicedo wybrał też Chelsea.
6
Nigdy bym się nie spodziewał, że Wirtz skończy w Liverpoolu. Wręcz byłem pewny, że jak odchodzi KDB to właśnie Niemiec go tam zastąpi w City. Ale dobrze się dzieje, że jednak nie szejkowie. Liverpool też już ma nowego lidera projektu sportowego gdy Salah odejdzie.
0
@ViscaelBarca2007 Sesko to jest takie drewno
1
@tbas Jak na to wpadłeś? Pedri gra dużo niżej od Wirtza.
1
@blakkudium A widziałeś jak zachwalał mortadelke z patelni?
5
Szkoda, że Nawrocki nie kandydatowi na prezydenta z 10 lat temu. On tak wszystko ochoczo podpisuje od razu, to by mi i zwolnienie z lekcji podpisywał.
0
@Uven Nie wiem ile byś by Wirtz kosztował. Powiedzmy, że 120 mln, po negocjacjach i może jakiś Pablo Torre dla Levercusen. 65 baniek za Olmo z tamtego roku to i by znaleźli drugie 60 z tego roku. Myślę, że tutaj nie byłoby problemów.
0
@Uven Nie zrozumiałeś. Teraz można Raphinha na 10 przesunąć bo może tam zagrać lepiej niż Olmo i będzie dostępny niemal cały sezon. Gdybyśmy odpuścili rok temu Olmo, dziś można by myśleć o Wirtzie, ale dalej z Raphinha jako skrzydłowym.
1
Raphinha na 10 może zniszczyć system. Chciałbym go tam zobaczyć. Swoją drogą to tylko pokazuje jak nie potrzebnym transferem był Olmo. Trzeba było sobie go odpuścić i dziś się bić o Wirtza który jest piłkarzem fenomenalnym.
0
@takisobiektos Tylko Knicks panowie! Nowy Jork po ewentualnym mistrzostwie zamieni się w Gotham City.
0
@RafiVeB Tak, racja. Tak było tam.
1
@Sulimo Jeśli dobrze pamiętam to pytajniki się odkrywają po odkryciu drogowskazów.
1
@Sulimo Ogarnij pytajniki a nie będziesz musiał kupować żadnych map.
0
@Faro A skąd ty wiesz ile by sezonów zagrał Diaz i Nico jakby tu przyszli? Typowe wróżenie z fusów.
1
W ogóle Modrić jak przychodził do Realu to miał 27 lat i zapisał się jako jeden z najlepszych pomocników w historii klubu, o ile nie najlepszy. A do nas jak ma przyjść 28 letni Diaz to niektórzy piszą, że to stary dziadek XD
14
2 czerwca, Wielki Dzień
https://zapodaj.net/plik-obYTE2iQpT
0
@SeWo77 Wiem, w końcu jego braciszek miał zacny stolik ;)
0
@Walker Chyba w klozecie
9
@NeroTFP1 Gortat - Wałęsa polskiego sportu. On podobno uczył Jordana jak skakać i rzucać.
0
Nawrocki publicznie ośmielił się w ogóle skrytykować Jarka. Ciekawe czy już odpokutował na dywaniku.
2
@Cochise Dla jego sztabu i jego samego to zbyt trudne do ogarnięcia odpowiedzi.
27
Mazurek w skali 1-6 naprawdę za ten „występ” Nawrockiemu wystawił 5? XD
Rozumiem, sprzyjać z jakąś partią itd, ale no są pewne granice, które szczególnie on jako dziennikarz tak rozpoznawany powinien zachować XD.
1
@tbas A co ma do tego Mentzen? Masz jakąś paranoję na jego punkcie
6
Hahaha ten Batyr to ma z 2 iq. Trybunał 27 maja, on zrobi jak wygra wybory 1 czerwca hahaha
0
@takisobiektos Gość wchodzi w pomalowane, drze ryja, nikt go nie dotyka i dostaje osobiste XD