partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore HAHA, ale scam
0
@Encore NO na ekranie pokazywali xd
1
Nie płacz tam @Encore
3
Romero pizduś zaczyna, a potem się zwija z bólu XD. Kolejny przygłup.
1
@regatta52 Diaz bije na głowę Garnacho umiejętnościami
0
Ten Porro wygląda jak Dawid Janczyk XD
0
@Debfc Nieprawda
5
@jacobFCB Wciąż lepsze niż Bambi
0
@Kamiloza91 Piłkę oglądasz od wczoraj, że pytasz? XD
5
Bramka po stracie Bruno ;)
0
@Stinger_ Ja pamiętam jak Dawid Janczyk się zapowiadał na talenciaka. Nieźle co?
0
A gdzie "nowy Ronaldo", wielki argentyński "talent" Alejandro Garnacho? Chcecie mi powiedzieć, że stracił pierwszy skład na rzecz kogoś takiego jak Mason Mount? XD
1
@BORO_12 Chyba, że tak.
0
@FcPortoFan1999 Niemcy działają na innej zasadzie niż Polska. Tam nie ma aż takiej nienawiści, przynajmniej nie było zanim jeszcze AfD nic nie znaczyło. A Węgry? Przecież Orban to mała wersja Łukaszenki. Robi w tym kraju ten gość co tylko chce.
3
@FcPortoFan1999 Ale gadasz głupoty. Oczywiście, że urząd prezydenta jest ważny, szczególnie dla partii rządzącej i na pewno w Polsce patrząc jakich mamy "prezydentów".
0
@clyde Też mi kiedyś polecał ktoś ze znajomych. Na pewno ich cena bardziej przystępna aniżeli jakieś Acics z ceną z kosmosu
2
@blakkudium Laporta teraz codziennie znajduje jakąś okazję żeby coś zjeść XD
0
@jacobFCB Paweł Czajor?
7
@Comentateiro Dziadek, płyta ci się zacięła przy bingo
0
@Jojek Wiadomo, że to co teraz robi Kanye to inna kwestia i jest to przykre, szczególnie dla mnie bo jest jego fanem od dawna. Ale, tak to jest jak ktoś jest chory i nie ma kto nad nim zapanować. Nie mniej jednak, Eminem to żaden GOAT.
1
@BORO_12 Myślę, że jest duża szansa że po trenerce i tak zostanie tutaj na funkcji jakiegoś dyrektora. Może coś związanego z La Masią? On tam ze swoimi zasadami by pasował idealnie.
0
@Hadim Przeczytaj sobie komentarze @fenix1983 na temat stadionu. On wszystko tam dokładnie wyjaśnia jakie były napotkane problemy itd.
0
@Jojek Od pierwszego albumu do LotP masz 12 lat twórczości. I się nie zgodzę, był jeszcze album Ye czy Donda która też była całkiem spoko.
1
Dawać go i niech znowu Wirtza sprowadza ;)
2
@Encore Litości. Nas, Kanye, Jay-Z czy nawet już Kendrick są kilka poziomów nad Eminemem. Przecież Eminem to była równia pochyła, świetny start, dobre płyty, a potem co raz gorzej. No i nie oszukujmy się, że jego muzyka była głównie robiona pod mainstream tak aby dobrze brzmiała i dobrze jej się słuchało.
Rzadko dawał coś z przekazem.
0
@fart Chyba potężnym floperem i to ulubieńcem arbitrów.
0
Ale SGA to jest obrzydliwy koszykarz. Gość flopuje więcej niż Harden w prime, a to już ewenement.
1
@norbi77 @pt9 To taki malkontent. Wiecznie tylko narzeka :)
2
@GTBTP A najlepsze, że nie ma większych mistrzów od nowych podatków od pisu
1
@Toretto Przecież oni za te kasę odpalają szampana i potem biorą Wirtza.