0

@Encore HAHA, ale scam

0

@Encore NO na ekranie pokazywali xd

1

Nie płacz tam @Encore

3

Romero pizduś zaczyna, a potem się zwija z bólu XD. Kolejny przygłup.

1

@regatta52 Diaz bije na głowę Garnacho umiejętnościami

0

Ten Porro wygląda jak Dawid Janczyk XD

0

@Debfc Nieprawda

5

@jacobFCB Wciąż lepsze niż Bambi

0

@Kamiloza91 Piłkę oglądasz od wczoraj, że pytasz? XD

5

Bramka po stracie Bruno ;)

0

@Stinger_ Ja pamiętam jak Dawid Janczyk się zapowiadał na talenciaka. Nieźle co?

0

A gdzie "nowy Ronaldo", wielki argentyński "talent" Alejandro Garnacho? Chcecie mi powiedzieć, że stracił pierwszy skład na rzecz kogoś takiego jak Mason Mount? XD

1

@BORO_12 Chyba, że tak.

0

@FcPortoFan1999 Niemcy działają na innej zasadzie niż Polska. Tam nie ma aż takiej nienawiści, przynajmniej nie było zanim jeszcze AfD nic nie znaczyło. A Węgry? Przecież Orban to mała wersja Łukaszenki. Robi w tym kraju ten gość co tylko chce.

3

@FcPortoFan1999 Ale gadasz głupoty. Oczywiście, że urząd prezydenta jest ważny, szczególnie dla partii rządzącej i na pewno w Polsce patrząc jakich mamy "prezydentów".

0

@clyde Też mi kiedyś polecał ktoś ze znajomych. Na pewno ich cena bardziej przystępna aniżeli jakieś Acics z ceną z kosmosu

2

@blakkudium Laporta teraz codziennie znajduje jakąś okazję żeby coś zjeść XD

0

@jacobFCB Paweł Czajor?

7

@Comentateiro Dziadek, płyta ci się zacięła przy bingo

0

@Jojek Wiadomo, że to co teraz robi Kanye to inna kwestia i jest to przykre, szczególnie dla mnie bo jest jego fanem od dawna. Ale, tak to jest jak ktoś jest chory i nie ma kto nad nim zapanować. Nie mniej jednak, Eminem to żaden GOAT.

1

@BORO_12 Myślę, że jest duża szansa że po trenerce i tak zostanie tutaj na funkcji jakiegoś dyrektora. Może coś związanego z La Masią? On tam ze swoimi zasadami by pasował idealnie.

0

@Hadim Przeczytaj sobie komentarze @fenix1983 na temat stadionu. On wszystko tam dokładnie wyjaśnia jakie były napotkane problemy itd.

0

@Jojek Od pierwszego albumu do LotP masz 12 lat twórczości. I się nie zgodzę, był jeszcze album Ye czy Donda która też była całkiem spoko.

1

Dawać go i niech znowu Wirtza sprowadza ;)

2

@Encore Litości. Nas, Kanye, Jay-Z czy nawet już Kendrick są kilka poziomów nad Eminemem. Przecież Eminem to była równia pochyła, świetny start, dobre płyty, a potem co raz gorzej. No i nie oszukujmy się, że jego muzyka była głównie robiona pod mainstream tak aby dobrze brzmiała i dobrze jej się słuchało.
Rzadko dawał coś z przekazem.

0

@fart Chyba potężnym floperem i to ulubieńcem arbitrów.

0

Ale SGA to jest obrzydliwy koszykarz. Gość flopuje więcej niż Harden w prime, a to już ewenement.

1

@norbi77 @pt9 To taki malkontent. Wiecznie tylko narzeka :)

2

@GTBTP A najlepsze, że nie ma większych mistrzów od nowych podatków od pisu

1

@Toretto Przecież oni za te kasę odpalają szampana i potem biorą Wirtza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?