partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
OKC w PO chłopcy którzy są zbyt miękcy. Poza Shaiem mało kto dojeżdża.
3
@marcin62 To że nie trafił tego to jedno, ale tam też był karny xd
0
@ali3gator Ale kogo ci brakuje wśród wykonawców? Przecież mamy bardzo dobrych środkowych obrońców. I co jest złego w tym aby czasami się cofnąć i mieć bardziej elastyczny styl? To żaden wstyd. Gdybyśmy się z Interem cofnęli to bylibyśmy w finale LM i to jest fakt. Mi też się podoba, że tak gramy ale czasami na te 5 minut można coś zmienić.
1
@szymon6847 Nie no litości. Ten typ to drewno.
1
@jedrek7000 Według mnie mógłby wrócić. Od razu by siadł za Olmo do składu, ale nie wróci na 99%.
0
@AxelF Dla mnie to proste. Ręka przy ciele i ręka podparta przy wślizgu to nie karny. Każda inna to wapno.
0
@FCB24 OKC niewiele lepsi XD. Festiwal cegieł musiał tam pójść
0
@szymon6847 Daj propozycje tej 9 na ten moment która jest do wyciągnięcia. Nie mówiąc o tym, że Ferran dalej mógłby być zmiennikiem dla nowej 9, bo Lewy i tak zostanie na przyszły sezon.
3
@norbi77 Nie wiem gdzie oglądałeś mecz czy na Eleven czy na Canal+. Ja na Canal+ i to co pieprzył Ćwiąkała szczególnie przy tej ręce TooMuchMoneya to jedno wielkie XD
1
@szymon6847 Czyli mamy osłabiać kadrę?
1
Miło się słucha jak Szczęsny przyznaje, że dziś mu "się oczy troszeczkę spociły" mimo, że zawsze próbuje ukrywać emocje zarówno te negatywne jak i pozytywne. Powrót z emerytury niemalże perfekcyjny(cholerny dwumecz z Interem).
0
@AxelF Niedługo to karny za rękę dopiero będzie jak ktoś złapie piłkę w ręce jak bramkarz...
1
@norbi77 PSV jeszcze wróciło z 0:2 i na 3:2 gol w 99 XD
2
Haha, ciekawe czy gość sobie strzelał fote z oboma Panami czy tylko z Mascherano, bo Messiego nie rozpoznał XD
1
@Rupert_Haubica No to masz jednego rosłego byka. Ostatnio jak wszedł to z LM odpadliśmy przez niego głównie.
0
@AxelF Ale co to znaczy "intencja do schowania ręki"? Albo ją schowasz albo nie i tyle, koniec kropka. TooMuchMoney nie schował więc karny i tyle.
5
Nie można zapomnieć gumożuju, że ten pajac w żółtym starał się dla was jak tylko mógł, ale to i tak nie wystarczyło.
14
Skorumpowana liga. Nigdy nie widziałem tak jednostronnego sędziowania. Obrzydliwy typ i obrzydliwy madryt z tą ich pisowską telewizja.
0
@Sulimo Ciekawe po ile te rzeczy z Travisem będą potem chodzić jak ktoś będzie chciał odsprzedać. Pewnie chore kwoty. Szkoda tylko, że Nike to jest taka porażka sama w sobie i nie potrafi dostarczyć takiej liczby koszulek żeby spełnić zapotrzebowanie na nie chociażby minimum.
2
Ale Pereira dziś uratował tam raz Lecha tą piętka. Interwencja absolutny top.
0
Lech wie że gra o mistrzostwo?
0
@kanver_ Nie no Raphinha coś tam pokazał mimo wszystko, plus harował z pressingu. A Vini? Primadonna
0
Vinicius niby dwie asysty dzisiaj, ale co chłop zagrał tragedie to jego haha. Dzięki Rodri, że uratowałeś futbol pół roku temu XD
1
@Jakchcesz Fajnie jakby jeszcze 4 gole ustrzelił żeby mieć sezon 20+/20+ ale mała szansa.
21
Ale co dziś Guler „nakrył czapa” Yamala to jego. Był tak samo efektywny w obu połowach ;)
0
@ali3gator A co mają transfery do tego aby cofnąć drużynę i zagrać mniej ryzykownie?
0
Ciekawe czy Real Madryt czuje się skrzywdzony dzisiejszym sędziowaniem?
8
@Redakcja Dajcie po tym meczu proszę możliwość ocenienia arbitra przez użytkowników. Ten jeden jedyny raz.
1
@mekston Tak masz rację to był marzec, bo to się zaczęło od meczu z Arsenalem a rewanż był w marcu, nie w lutym jak myślałem. Co do tego rewanżu z Arsenalem gdzie już wtedy zagraliśmy dość przeciętnie mimo wygranej, a potem z meczu na mecz coraz słabiej albo przeciętnie było. A po porażce z Valencia odpaliliśmy na nowo, głównie Suarez który prowadził.
1
@Bykunn No tak, ale zobacz kto tam gra. Połowy z nich w przyszłym sezonie nie będzie. Do tego ile mają urazów w obronie. U nas nie zagrał Kounde i Balde. Ale Kounde zastępuje Eric który sobie świetnie radzi i defensywnie wyglądamy ostatnio tragicznie. Flick albo tego nie widzi albo widzi i jest zbyt uparty by czasami się cofnąć.