0

Czyli jednak konfa i pisland nie mają paktu o nieagresji skoro nawet już Mentzen grilluje nawrota? Hmmm dziwne

3

@Tasde Barcelona to nie jest klub który zadowala się minimalizmem.

6

@Zoker Pamiętam jak się z Realu śmiano, że 10 lat na Decime czekali, a tu my dzielimy póki co ten sam los czekając już 10 lat na kolejny triumf.

1

@kewin Czyli idziemy na zmianę. Więc dziś przyszedł czas na happy end.

0

@FcPortoFan1999 Będzie 4-0 dla Nowego Jorku

0

@Borry Nowy Embiid i Harden

0

@blakkudium Przeciętny zawodnik. Swój peak formy miał w City. Potem równia pochyła.

0

@ShawnC Nie pójść to nam może, bo wychodzimy jutro bez typowo bocznych obrońców.

0

@Barty Z tego co czytałem, to po półfinałach jest uruchamiany system losujący itd
Zresztą jaki byłby sens do 11 kwietnia skoro nie wiesz czy zagra w nim twoja drużyna?

Dobra niestety masz rację…
Jedyna nadzieja to jeszcze jako kibic danego klubu z puli 18 tysięcy biletów

2

@wakawaka Mamy świetny skład, cały sezon gramy super, doszliśmy już do półfinału. Chyba można myśleć i liczyć na zwycięstwo? Uważam, że nawet trzeba, bo jesteśmy Barcelona czyli klubem który zawsze aspiruje o najwyższe cele.

5

@ShawnC Super porównanie. Mecz z BVB z zaliczką 4:0, gdzie wyszli rozluźnieni vs mecz o wszystko gdzie po pierwszym meczu jest remisowo. Bardziej bym się martwił tym, że ostatni półfinał przez nas wygrany na wyjeździe to 2011…
To musi siedzieć w głowach, oby przełamać w końcu tą passę.

1

Marzę o tym żeby jutro nasi awansowali, następnie chce wziąć udział w loterii o bilety na finał, być wśród szczęśliwych wylosowanych, jechać na finał, obejrzeć zwycięstwo i świętować na mieście do białego rana. Czy to aż tak wiele? Chyba nie.

4

A tak ochoczo się kiedyś Trent deklarował, że drugi ulubiony jego klub po Liverpoolu to Barca ;)

0

@MesQueUnClub_87 Po prostu ryzyko. Czasem opłacalne, czasem nie.

2

@MesQueUnClub_87 Widocznie on sam się na to zgadza. Awans najważniejszy dla nich. Gdyby z Balde była podobna szansa pewnie zrobiono by u nas to samo.

3

W Interze nagle wszyscy magicznie wyzdrowieją, a u nas ci co mieli być out 2-3 tygodnie będą out 4-5 tygodni XD

0

@Uukasz_93 Zagrają o to miedzy sobą. Ostatnia kolejka Jaga-Pogoń

3

@Eklerek Biedne dzieci…

3

Dla mnie Chevalier to jest totalny kozak.

9

Napięcia przed najbliższymi dwoma meczami jest ogromne. Obyśmy nie pogrzebali tego świetnego sezonu na samym finiszu. To byłoby iście „barcelońskie”…
Liczę na happy end i możliwość ubiegania się o bilety do Monachium. Vamos!

5

Guler już lepszy od Yamala w rzeczywistości madryckiej?

1

@mekston No Benzema to był zawodnik nie tylko od goli. W grze kombinacyjnej to on zjada Mbappe na śniadanie.

1

Ter Stegen po takim rykoszecie by stał i się patrzył XD. Kurtuła to broni, leci kontra i gol na 2:0. Detale

5

Laboga jaki już podniecony XD

0

Można wyłączyć. Celta całkowicie bezpłciowa w ataku więc musiało się to tak skończyć.

3

@QQL5 Ty Orłowskiego nie znasz? On zjadł zęby na lidze hiszpańskiej.

0

W ogóle wczoraj Puszcza oddała więcej strzałów na bramkę od Lecha XD

0

0

@LeoMessiiBarcaPepa Jak ty to policzyłeś? Dziś remis to mamy 6 pkt przewagi. Z nami remis to dalej 6. I po Realu zostają 3 kolejki, czyli 9 pkt. To jaki szpaler?

3

Przecież ten skład Realu nie wygląda aż tak źle. Pewnie to wygrają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?