partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stanio87 No no wiadomo. Asysta przy golu na 0:1? Dumfries. Kto podawał przy nieuznanym golu o milimetry bo spalony? No też Dumfries. Ale ok, krytykowanie dla krytykowania :)
0
@Bogan No szkoda ogromna. Ale to też ma drugą stronę medalu bo myślę, że jego styl życia odzwierciedlał na pewien sposób to jak on grał na boisku.
0
@skubi99 Myślę, że sam Balde również pragnie zagrać choćby nie wiem co
0
@Who_you_mam Ronaldinho miał taki dynamit w nogach, że jak już ruszył z piłką i się rozpędził to nie miałeś szans go zatrzymać.
3
@Striker Nie musieli aż tak, ale wybrali kogoś kto wygląda jak najdelikatniejsza kobieta :f
@marcin62
0
Balde powinien zagrać na jakiejś blokadzie. Wiem, że ryzyko i w ogóle ale kiedy zaryzykować jak nie teraz? No sory, ale to najważniejszy mecz sezonu i trzeba wycisnąć z niego maksa.
1
Ta serialowa Abby z TLOU wygląda jak jakaś licealistka a nie główna antagonistka. Kompletne przeciwieństwo tej Abby z gry.
0
@Who_you_mam Neymar nie był tak silny i dynamiczny jak R10
5
@Dieselzor A ja wolę to i to. Jeju skąd tyle tutaj minimalistów?
1
Od kilku dni na tik toku wyświetlają mi się sklejki z akcjami Ronaldinho, jeszcze do piosenki Live Is Life w tle i aż się łezka w oku zakręca. Co to był za piłkarz i magik to było coś absolutnie wspaniałego. Mój pierwszy idol piłkarski i drugiego takiego grajka już nie będzie…
0
@Bernard777 Eee co ty chcesz od Kielc? Jak na warunki eklapy to mamy fajny stadion itd.
10
Ja jebix… Dumries znowu będzie miał tam korytarz jak zagra ten placuch Martin
1
Lamine ratuj XD
1
@Sulimo No a co? Nie przegrają wtedy? Już nie przesadzajmy w drugą stronę.
0
@FanBarcy22 Nigdy nie jest jego wina :)
0
Ja jebe, ale z was beksy. Nigdy się niektórym nie dogodzi. Zawsze narzekanie i płacz.
0
Ten to ma "ambicje" XD
3
Za co niby Martin dostał 3? Najgorszy indywidualny występ piłkarza Barcelony jaki w tym sezonie widziałem...
0
@barczyk Co z tego jak te koszulki są cały czas niedostępne? Nike to żenada.
3
Valverde jak zawsze „pokazał” klasę w pucharach europejskich XD
0
@FcPortoFan1999 Chyba jeden chodził. Piotrek to był tylko statysta i nic więcej.
0
@Hasszz W tamtym sezonie rezerwy miały trenera który robił wyniki ponad stan. W tym sezonie jest z tym dużo gorzej.
1
Valverde standardowo w pucharach frajerstwo? Ziobro zdziwienia
0
Oho, już nas chcą przekręcić. Łysol który zawsze wie „najlepiej” a VAR podburza jego ego. No chyba, że on na nim siedzi to ktoś musi podejść i zobaczyć co on tam wymalował :)
3
Najlepszy program o piłce. Niesamowity luz, atmosfera, humor. No Kate i chłopaki robią mega robotę i oby jak najdłużej!
0
@Lewangoooolsky Jednak już lubisz Yamala i go nie wyzywasz? Oj :)
2
Dziwi mnie w ocenach tak "wysoka" nota dla Martina. 3,5? Za co? To był występ na 1...
0
A gdzie system chowania murawy pod koncerty które się i tak nie odbędą i tylko po to żeby ona wyglądała jak w okręgówce?
0
@F3DO A ja znam ten klub, widzę jak to wygląda i myślę. Zawsze jest tak samo. Rywal? 2 celne strzały i dwa gole. My? Do zdobycia jednego gola trzeba popsuć innych sytuacji. Same old shit.
0
@Keson Jedynie na czym mogą się opierać teraz to na FA. Nie mają żadnych assetow żeby wzmocnić drużynę bez jej osłabiania przy tym.