0

@Stanio87 No no wiadomo. Asysta przy golu na 0:1? Dumfries. Kto podawał przy nieuznanym golu o milimetry bo spalony? No też Dumfries. Ale ok, krytykowanie dla krytykowania :)

0

@Bogan No szkoda ogromna. Ale to też ma drugą stronę medalu bo myślę, że jego styl życia odzwierciedlał na pewien sposób to jak on grał na boisku.

0

@skubi99 Myślę, że sam Balde również pragnie zagrać choćby nie wiem co

0

@Who_you_mam Ronaldinho miał taki dynamit w nogach, że jak już ruszył z piłką i się rozpędził to nie miałeś szans go zatrzymać.

3

@Striker Nie musieli aż tak, ale wybrali kogoś kto wygląda jak najdelikatniejsza kobieta :f

@marcin62

0

Balde powinien zagrać na jakiejś blokadzie. Wiem, że ryzyko i w ogóle ale kiedy zaryzykować jak nie teraz? No sory, ale to najważniejszy mecz sezonu i trzeba wycisnąć z niego maksa.

1

Ta serialowa Abby z TLOU wygląda jak jakaś licealistka a nie główna antagonistka. Kompletne przeciwieństwo tej Abby z gry.

0

@Who_you_mam Neymar nie był tak silny i dynamiczny jak R10

5

@Dieselzor A ja wolę to i to. Jeju skąd tyle tutaj minimalistów?

1

Od kilku dni na tik toku wyświetlają mi się sklejki z akcjami Ronaldinho, jeszcze do piosenki Live Is Life w tle i aż się łezka w oku zakręca. Co to był za piłkarz i magik to było coś absolutnie wspaniałego. Mój pierwszy idol piłkarski i drugiego takiego grajka już nie będzie…

0

@Bernard777 Eee co ty chcesz od Kielc? Jak na warunki eklapy to mamy fajny stadion itd.

10

Ja jebix… Dumries znowu będzie miał tam korytarz jak zagra ten placuch Martin

1

Lamine ratuj XD

1

@Sulimo No a co? Nie przegrają wtedy? Już nie przesadzajmy w drugą stronę.

0

@FanBarcy22 Nigdy nie jest jego wina :)

0

Ja jebe, ale z was beksy. Nigdy się niektórym nie dogodzi. Zawsze narzekanie i płacz.

0

Ten to ma "ambicje" XD

3

Za co niby Martin dostał 3? Najgorszy indywidualny występ piłkarza Barcelony jaki w tym sezonie widziałem...

0

@barczyk Co z tego jak te koszulki są cały czas niedostępne? Nike to żenada.

3

Valverde jak zawsze „pokazał” klasę w pucharach europejskich XD

0

@FcPortoFan1999 Chyba jeden chodził. Piotrek to był tylko statysta i nic więcej.

0

@Hasszz W tamtym sezonie rezerwy miały trenera który robił wyniki ponad stan. W tym sezonie jest z tym dużo gorzej.

1

Valverde standardowo w pucharach frajerstwo? Ziobro zdziwienia

0

Oho, już nas chcą przekręcić. Łysol który zawsze wie „najlepiej” a VAR podburza jego ego. No chyba, że on na nim siedzi to ktoś musi podejść i zobaczyć co on tam wymalował :)

3

Najlepszy program o piłce. Niesamowity luz, atmosfera, humor. No Kate i chłopaki robią mega robotę i oby jak najdłużej!

0

@Lewangoooolsky Jednak już lubisz Yamala i go nie wyzywasz? Oj :)

2

Dziwi mnie w ocenach tak "wysoka" nota dla Martina. 3,5? Za co? To był występ na 1...

0

A gdzie system chowania murawy pod koncerty które się i tak nie odbędą i tylko po to żeby ona wyglądała jak w okręgówce?

0

@F3DO A ja znam ten klub, widzę jak to wygląda i myślę. Zawsze jest tak samo. Rywal? 2 celne strzały i dwa gole. My? Do zdobycia jednego gola trzeba popsuć innych sytuacji. Same old shit.

0

@Keson Jedynie na czym mogą się opierać teraz to na FA. Nie mają żadnych assetow żeby wzmocnić drużynę bez jej osłabiania przy tym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?