partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Nowy York zaprasza ;)
0
Właśnie widziałem reakcje roncero na gole Ferrana i Kounde. Poezja dla oczu.
6
No i Kounde technicznie nie jest jakiś wybitny. Ale wszystko nadrabia fizycznie i zaangażowaniem.
3
Przecież oni wydają krocie na specjalistów na varze i na boisku z gwizdkiem.
0
@adamek20151 Luka jak Kobe. Izolacja na całą akcję żeby na koniec dać cegłę. Ale no w statystykach najwięcej puntów, to musiał zagrać „dobrze” XD
2
Lecimy po wszystko. Vamos!
0
@ShawnC No serio
0
@ShawnC ??? Olmo to wczoraj zagrał gorzej zarówno od Fermina jak i Gaviego.
1
Kibice Realu powinni dziękować, że istnieje klub z którego można pośmiać się jeszcze bardziej. Lech XD Poznań
0
Robimy ten Inter na miękko
3
@barcelonaLM To już 7 lat? Chore…
0
Ja pierd*** drugi raz oglądam MotoGP i drugi raz Marquez leży poza torem...
11
Rudiger tobie to pozostał jeszcze tylko psychiatryk.
0
Zaraz ściganie zaczyna GOAT Marc Marquez
1
@Marusek Jakie czerwo jak tam było jeszcze dwóch naszych obok?
1
Oj Inigo, zmienisz zdanie jak zobaczysz skróty ze wszystkimi sytuacjami na styku :)
1
@Messibestplayerintheworld Nie, Madryt.
1
@FCB_dimiC Słuchaj, my mamy inne standardy XD. U nas nie oczekuje się, że ktoś się rozwinie by być w przyszłości jednym z najlepszych na świecie, a po to żeby chociaż rozwinął się na zawodnika na miarę reprezentacji.
0
@Messibestplayerintheworld Balde wróci dopiero na rewanż, może na Real w lidze jeszcze.
0
Formalczyk! Ależ to jest grajek. Żal go będzie stracić, ale niech idzie i się rozwija. Najlepszy skrzydłowy w lidze na ten moment.
1
@macio_944 I można szykować się do najważniejszego trofeum czyli KMŚ, chyba że go nie wygrają to wtedy jednak nie najważniejsze.
0
@FCB24 Wczoraj dwa takie gole. I Pedri i Kounde.
0
@Janas11224 Drugi Puyol, ale ze znacznie lepszymi umiejętnościami i chodzi o charakter.
Natomiast stylem gry mu bliżej zdecydowanie do Pique.
1
@Jakchcesz Właśnie to niesamowite, że i tak na niego narzekali XD. Kluczowy zawodnik wczoraj.
0
@Beztroskii Bellingham ma takie długie te szkity, że zawsze udaje mu się gdzieś jakoś wcisnąć żeby odebrać piłkę. Też nie lubię tego wieśniaka, ale wczoraj był najlepszy w realu.
0
@Encore Butler na ile wypada? Wiadomo coś więcej?
0
@BorzyKrzys I znów dostanie do trenowania mentalnych dzieciaków. Aż mu współczuję.
1
@kejdzi I to powinna być lampka dla Hansiego przed meczem z Interem. Nie można wyjść z Martinem, bo ten piłkarz to chodząca katastrofa.
0
Hansi Zastal Barcelonę drewnianą, a uczynił już murowaną i to nie koniec ;)
32
W sumie rzeczywiście niemal identyczna bramka jaką Yaya kiedyś strzelił bodajże z Bilbao w sezonie 08/09