0

@Encore Nowy York zaprasza ;)

0

Właśnie widziałem reakcje roncero na gole Ferrana i Kounde. Poezja dla oczu.

6

No i Kounde technicznie nie jest jakiś wybitny. Ale wszystko nadrabia fizycznie i zaangażowaniem.

3

Przecież oni wydają krocie na specjalistów na varze i na boisku z gwizdkiem.

0

@adamek20151 Luka jak Kobe. Izolacja na całą akcję żeby na koniec dać cegłę. Ale no w statystykach najwięcej puntów, to musiał zagrać „dobrze” XD

2

Lecimy po wszystko. Vamos!

0

@ShawnC No serio

0

@ShawnC ??? Olmo to wczoraj zagrał gorzej zarówno od Fermina jak i Gaviego.

1

Kibice Realu powinni dziękować, że istnieje klub z którego można pośmiać się jeszcze bardziej. Lech XD Poznań

0

Robimy ten Inter na miękko

3

@barcelonaLM To już 7 lat? Chore…

0

Ja pierd*** drugi raz oglądam MotoGP i drugi raz Marquez leży poza torem...

11

Rudiger tobie to pozostał jeszcze tylko psychiatryk.

0

Zaraz ściganie zaczyna GOAT Marc Marquez

1

@Marusek Jakie czerwo jak tam było jeszcze dwóch naszych obok?

1

Oj Inigo, zmienisz zdanie jak zobaczysz skróty ze wszystkimi sytuacjami na styku :)

1

1

@FCB_dimiC Słuchaj, my mamy inne standardy XD. U nas nie oczekuje się, że ktoś się rozwinie by być w przyszłości jednym z najlepszych na świecie, a po to żeby chociaż rozwinął się na zawodnika na miarę reprezentacji.

0

@Messibestplayerintheworld Balde wróci dopiero na rewanż, może na Real w lidze jeszcze.

0

Formalczyk! Ależ to jest grajek. Żal go będzie stracić, ale niech idzie i się rozwija. Najlepszy skrzydłowy w lidze na ten moment.

1

@macio_944 I można szykować się do najważniejszego trofeum czyli KMŚ, chyba że go nie wygrają to wtedy jednak nie najważniejsze.

0

@FCB24 Wczoraj dwa takie gole. I Pedri i Kounde.

0

@Janas11224 Drugi Puyol, ale ze znacznie lepszymi umiejętnościami i chodzi o charakter.

Natomiast stylem gry mu bliżej zdecydowanie do Pique.

1

@Jakchcesz Właśnie to niesamowite, że i tak na niego narzekali XD. Kluczowy zawodnik wczoraj.

0

@Beztroskii Bellingham ma takie długie te szkity, że zawsze udaje mu się gdzieś jakoś wcisnąć żeby odebrać piłkę. Też nie lubię tego wieśniaka, ale wczoraj był najlepszy w realu.

0

@Encore Butler na ile wypada? Wiadomo coś więcej?

0

@BorzyKrzys I znów dostanie do trenowania mentalnych dzieciaków. Aż mu współczuję.

1

@kejdzi I to powinna być lampka dla Hansiego przed meczem z Interem. Nie można wyjść z Martinem, bo ten piłkarz to chodząca katastrofa.

0

Hansi Zastal Barcelonę drewnianą, a uczynił już murowaną i to nie koniec ;)

32

W sumie rzeczywiście niemal identyczna bramka jaką Yaya kiedyś strzelił bodajże z Bilbao w sezonie 08/09

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?