1

Może na Real i Inter trzeba wystawić Erica na LO? Dziś zagrał super na boku. Wystarczy że będzie po prostu ogarniał defensywę i zapewniał utrzymanie piłki, witym jest dobry. Martin to jest tragedia, a Fort bez ogrania i zbyt zielony.

1

Dobry i zarazem irytujący mecz.

1

@beter2 Torre to powinien grać zamiast bezpłciowego Fermina.

13

Ja pierdolę gdzie się podziała drużyna? Wszyscy się chamią na tego gola. To nie powinno tak wyglądać i na początku sezonu nie wyglądało…

0

Fermin to musi mieć jakiegoś platfusa, bo to jest niemożliwe żeby aż tak nie umieć strzelać.

2

To już jest przesada, Yamal…
Zabierają tylko asysty Pedriemu

2

Wchodzi Wawrzyniak

1

Wszedł Fermin i dynamika siadła. Zero zdziwienia. Może kontrowersyjnie, ale jak dla mnie Torre to lepszy piłkarz.

2

Fati już nie miał sił na więcej. Było to widać.

0

A Torre? Ehh szkoda.

2

Araujo ma problemy z jakimś drewnem. Jego trzeba pogonić w pizdu przy pierwszej lepszej ofercie.

0

Eric dziś lepszy niż Kounde od miesiąca

0

Świetny piłkarz, miej go boże w opiece.

5

@Korsain Słupek to strzał niecelny

0

@F3DO Jak paczką gwoździ

0

@ptrx Ale nie ma już dryblingu z piłka przy nodze

0

@Sulimo W takim razie sytuacja Ferrana to też setka.

4

@Sulimo 100 to zmarnował człowieku Araujo, a nie Fati.

0

Jak tego nie wygramy to masakra. Powinno być z 4:0 już

0

Gramy strasznie samolubnie pod bramką

1

Pierwsza połowa i raczej skończy się 0:0, a powinno 3/4:0. Takie mecze irytują najbardziej.

2

Ferran już mnie w tym meczu wkur***

4

Tylko Fati może odczarować tę bramkę dziś

0

Nosz kur** nie wpadnie ta piłka

2

Nie szukałbym winy w Forcie, przecież jemu tam brakuje asekuracji. Ida akcje 2 na 1.

0

Ferran co sie chami

2

Ferran? Czemu on nie podał? Fati miałby sam na sam

1

@RoberDzik Hatrick Fatiego

0

@sergio5 Mój wujek powiedział kiedyś coś innego...

1

@blakkudium Haaland z wozu, City lżej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?