partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Może na Real i Inter trzeba wystawić Erica na LO? Dziś zagrał super na boku. Wystarczy że będzie po prostu ogarniał defensywę i zapewniał utrzymanie piłki, witym jest dobry. Martin to jest tragedia, a Fort bez ogrania i zbyt zielony.
1
Dobry i zarazem irytujący mecz.
1
@beter2 Torre to powinien grać zamiast bezpłciowego Fermina.
13
Ja pierdolę gdzie się podziała drużyna? Wszyscy się chamią na tego gola. To nie powinno tak wyglądać i na początku sezonu nie wyglądało…
0
Fermin to musi mieć jakiegoś platfusa, bo to jest niemożliwe żeby aż tak nie umieć strzelać.
2
To już jest przesada, Yamal…
Zabierają tylko asysty Pedriemu
2
Wchodzi Wawrzyniak
1
Wszedł Fermin i dynamika siadła. Zero zdziwienia. Może kontrowersyjnie, ale jak dla mnie Torre to lepszy piłkarz.
2
Fati już nie miał sił na więcej. Było to widać.
0
A Torre? Ehh szkoda.
2
Araujo ma problemy z jakimś drewnem. Jego trzeba pogonić w pizdu przy pierwszej lepszej ofercie.
0
Eric dziś lepszy niż Kounde od miesiąca
0
Świetny piłkarz, miej go boże w opiece.
5
@Korsain Słupek to strzał niecelny
0
@F3DO Jak paczką gwoździ
0
@ptrx Ale nie ma już dryblingu z piłka przy nodze
0
@Sulimo W takim razie sytuacja Ferrana to też setka.
4
@Sulimo 100 to zmarnował człowieku Araujo, a nie Fati.
0
Jak tego nie wygramy to masakra. Powinno być z 4:0 już
0
Gramy strasznie samolubnie pod bramką
1
Pierwsza połowa i raczej skończy się 0:0, a powinno 3/4:0. Takie mecze irytują najbardziej.
2
Ferran już mnie w tym meczu wkur***
4
Tylko Fati może odczarować tę bramkę dziś
0
Nosz kur** nie wpadnie ta piłka
2
Nie szukałbym winy w Forcie, przecież jemu tam brakuje asekuracji. Ida akcje 2 na 1.
0
Ferran co sie chami
2
Ferran? Czemu on nie podał? Fati miałby sam na sam
1
@RoberDzik Hatrick Fatiego
0
@sergio5 Mój wujek powiedział kiedyś coś innego...
1
@blakkudium Haaland z wozu, City lżej.