partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Transu96 Mental pluje, body zlizuje.
0
@SelloutCrowd Nadzekalem tylko na holownika i Martina. I po drugie nie pisałem, że już nic nie wygramy.
No i jeszcze napisałem o wiecznie żywym DNA frajerów, gdzie miałem namyśli w sumie de jonga i Araujo. Czyli ostatnich rycerzow…
1
@Luciano99 Jeszcze jest misja do wykonania na kafejce szefie…
1
@ShawnC To Fati XD
8
@Luciano99 Czekamy na Ciebie żołnierzu…
0
@mekston To nie kwestia wiary nawet. Lubie czasem rzucać zaklęcia ;)
1
@Bocheno1 No Madrycioki
1
@ShawnC Ferran da radę.
1
Starcie Mingezy ze Szczęsnym to nie jest karny, bo Wojtek w niego ręką wpadł dawno po strzale. Więc ta interwencja nie miała wpływu na to, że Mingueza oddał strzał niecelny.
1
Olmo wpuszczać tylko na kluczowe mecze sezonu teraz żeby się nie połamał.
0
@mekston Cudownie że się myliłem
0
@clyde Daj spokój, dla niego LM już przegraliśmy jak coś XD
0
Pięknie, kamień z serca VAMOOOOS
0
Jaka szkoda, że ten Olmo jest tak szklany. Kluczowa zmiana dziś.
1
To jest kurwa rzut karny
3
Więcej klepania, na pewno wygramy…
0
Skończy się chyba na remisie
0
Czemu on to prawa kopał
0
Araujo łapie tutaj czerwo
0
Pewnie będzie spalony na złość
0
DNA Barcelony - bycie przegrywami.
1
Inigo i Cubarsi co oni zrobili
0
Za co Raphinha gra dalej? Za nazwisko?
1
Holenderski holownik pierw złamał linie spalonego a potem się obciął XD. Wszystko w ciągu dwóch sekund.
2
De Jong nasz kapitan ;)
23
Od Martina dzisiaj gorsze jest tylko pieprzenie tutaj co niektórych, że już tego nie wygramy, że na LM już nie ma co liczyć i że ogólnie już po sezonie.
1
Gdyby nie wylew Szczęsnego może i by się udało to wygrać w trybie eko. No ale niestety trzeba się teraz napocić. Yamal potrzebny od zaraz, Fermina też bym zdjął za Gaviego. No i ten Martin… TRAGEDIA
2
Typowy holenderski holownik
0
Ten Martin to jest taka tragedia, że ręce opadają
0
@kamiVeB Chyba najgorszy