1

@Transu96 Mental pluje, body zlizuje.

0

@SelloutCrowd Nadzekalem tylko na holownika i Martina. I po drugie nie pisałem, że już nic nie wygramy.

No i jeszcze napisałem o wiecznie żywym DNA frajerów, gdzie miałem namyśli w sumie de jonga i Araujo. Czyli ostatnich rycerzow…

1

@Luciano99 Jeszcze jest misja do wykonania na kafejce szefie…

1

@ShawnC To Fati XD

8

@Luciano99 Czekamy na Ciebie żołnierzu…

0

@mekston To nie kwestia wiary nawet. Lubie czasem rzucać zaklęcia ;)

1

@Bocheno1 No Madrycioki

1

@ShawnC Ferran da radę.

1

Starcie Mingezy ze Szczęsnym to nie jest karny, bo Wojtek w niego ręką wpadł dawno po strzale. Więc ta interwencja nie miała wpływu na to, że Mingueza oddał strzał niecelny.

1

Olmo wpuszczać tylko na kluczowe mecze sezonu teraz żeby się nie połamał.

0

@mekston Cudownie że się myliłem

0

@clyde Daj spokój, dla niego LM już przegraliśmy jak coś XD

0

Pięknie, kamień z serca VAMOOOOS

0

Jaka szkoda, że ten Olmo jest tak szklany. Kluczowa zmiana dziś.

1

To jest kurwa rzut karny

3

Więcej klepania, na pewno wygramy…

0

Skończy się chyba na remisie

0

Czemu on to prawa kopał

0

Araujo łapie tutaj czerwo

0

Pewnie będzie spalony na złość

0

DNA Barcelony - bycie przegrywami.

1

Inigo i Cubarsi co oni zrobili

0

Za co Raphinha gra dalej? Za nazwisko?

1

Holenderski holownik pierw złamał linie spalonego a potem się obciął XD. Wszystko w ciągu dwóch sekund.

2

De Jong nasz kapitan ;)

23

Od Martina dzisiaj gorsze jest tylko pieprzenie tutaj co niektórych, że już tego nie wygramy, że na LM już nie ma co liczyć i że ogólnie już po sezonie.

1

Gdyby nie wylew Szczęsnego może i by się udało to wygrać w trybie eko. No ale niestety trzeba się teraz napocić. Yamal potrzebny od zaraz, Fermina też bym zdjął za Gaviego. No i ten Martin… TRAGEDIA

2

Typowy holenderski holownik

0

Ten Martin to jest taka tragedia, że ręce opadają

0

@kamiVeB Chyba najgorszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?