3

Świetne pytanie, zaraz idę po sętkę na stacje ;)

0

Dla mnie ktokolwiek, kto powstrzymałby te lichwę w Polsce zwaną bankami, miałby mój głos z buta. Ale dobrze wiemy, że to niestety niemożliwe.

1

@FcPortoFan1999 Nonsens. Oczywiście, że ma.

0

"Proszę Państwa"

0

@Lukasz999 Witam pisowca

4

Ja pierd*** Nawrocki weź barana w ścianę walnij XD

0

@aspr1me Dobra beka jest

1

Nawet tutaj potężnie polityka dzieli. Dla jednych ta flaga LGBT "mocarna", dla drugich "żałosna" XD

0

@MesQueUnClub96 Nie lubisz takich kolorków?

1

@Hosh Stara szkoła! Przepijał każdego i wymuszał podpisy. Klasa

0

"Bezpartyjnym" XDDD jak można się tak pogrążać?

6

Krzesło ma więcej charyzmy niż Nawrocki XD

1

Co on pierd*** XDD

1

@PatrychoO Tak zwany "low blow"

0

@BorzyKrzys Do usług

0

Ojojoj Szympek, podniósł głos! UWAGA

6

Ten typ w okularach wygląda jak brat Andrzeja Piasecznego

0

Nie no Pani Joasia miażdży!

3

To mamy największą armię w Europie? Czy jednak nie? Bo wymienił jeszcze dwa kraje co mają więcej XD

3

Brzmi jak moja prababka, ma mój głos!

1

Widok tego tam Stanowskiego mnie rozwala XD

3

Mam rzut beretem do tych Końskich. Mogę jechać.

0

@cules100pro A o co chodzi? Bo dziś cały dzień poza tematem.

0

Śmieciowy klub. Życzę wszystkiego co najgorsze.

0

@jamesbond6 No i Tebas powie, że był prywatnie szantażowany i może nawet to nagra. Włącz myślenie XD

1

@jamesbond6 Ty przeczytałeś co napisałeś? Zagrozić prywatnie? Czyli z pozycji ofiary przejść do pozycji napastującego? Przecież grożąc mu to my byśmy złamali prawo i on by to wykorzystał.

1

Boże błagam Laporta musisz, musisz! Składaj tę skargę! Czas uwalić tego wieprza i uzdrowić La Lige na nowo, bo obecnie jej poziom sportowy jest żałosny.

1

Widzieliście jak Matić zezłomował Onane na konferencji przed meczem? XD Piękne KO

2

Messi proszę cię o ten LAST DANCE...

0

Ale Kvara to jest genialny piłkarz. Zawsze mnie bawiło jak ktoś nazywał go przereklamowanym. Tak samo kibice PSG go cisnęli na początku gdy początek miał słaby. A teraz? ;)
Ogólnie uważam też, że to byłby najlepszy kandydat na lewe skrzydło dla Barcelony ze wszystkich piłkarzy. Świetny drybling, świetna technika, słabsza noga na odpowiednim poziomie, szybkość też wystarczająca i co najważniejsze to idealnie odnajduje się w grze kombinacyjnej, co według mnie w Barcelonie jest kluczowe patrząc na to ile zespołów przeciwko nam gra defensywnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?