partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Świetne pytanie, zaraz idę po sętkę na stacje ;)
0
Dla mnie ktokolwiek, kto powstrzymałby te lichwę w Polsce zwaną bankami, miałby mój głos z buta. Ale dobrze wiemy, że to niestety niemożliwe.
1
@FcPortoFan1999 Nonsens. Oczywiście, że ma.
0
"Proszę Państwa"
0
@Lukasz999 Witam pisowca
4
Ja pierd*** Nawrocki weź barana w ścianę walnij XD
0
@aspr1me Dobra beka jest
1
Nawet tutaj potężnie polityka dzieli. Dla jednych ta flaga LGBT "mocarna", dla drugich "żałosna" XD
0
@MesQueUnClub96 Nie lubisz takich kolorków?
1
@Hosh Stara szkoła! Przepijał każdego i wymuszał podpisy. Klasa
0
"Bezpartyjnym" XDDD jak można się tak pogrążać?
6
Krzesło ma więcej charyzmy niż Nawrocki XD
1
Co on pierd*** XDD
1
@PatrychoO Tak zwany "low blow"
0
@BorzyKrzys Do usług
0
Ojojoj Szympek, podniósł głos! UWAGA
6
Ten typ w okularach wygląda jak brat Andrzeja Piasecznego
0
Nie no Pani Joasia miażdży!
3
To mamy największą armię w Europie? Czy jednak nie? Bo wymienił jeszcze dwa kraje co mają więcej XD
3
Brzmi jak moja prababka, ma mój głos!
1
Widok tego tam Stanowskiego mnie rozwala XD
3
Mam rzut beretem do tych Końskich. Mogę jechać.
0
@cules100pro A o co chodzi? Bo dziś cały dzień poza tematem.
0
Śmieciowy klub. Życzę wszystkiego co najgorsze.
0
@jamesbond6 No i Tebas powie, że był prywatnie szantażowany i może nawet to nagra. Włącz myślenie XD
1
@jamesbond6 Ty przeczytałeś co napisałeś? Zagrozić prywatnie? Czyli z pozycji ofiary przejść do pozycji napastującego? Przecież grożąc mu to my byśmy złamali prawo i on by to wykorzystał.
1
Boże błagam Laporta musisz, musisz! Składaj tę skargę! Czas uwalić tego wieprza i uzdrowić La Lige na nowo, bo obecnie jej poziom sportowy jest żałosny.
1
Widzieliście jak Matić zezłomował Onane na konferencji przed meczem? XD Piękne KO
2
Messi proszę cię o ten LAST DANCE...
0
Ale Kvara to jest genialny piłkarz. Zawsze mnie bawiło jak ktoś nazywał go przereklamowanym. Tak samo kibice PSG go cisnęli na początku gdy początek miał słaby. A teraz? ;)
Ogólnie uważam też, że to byłby najlepszy kandydat na lewe skrzydło dla Barcelony ze wszystkich piłkarzy. Świetny drybling, świetna technika, słabsza noga na odpowiednim poziomie, szybkość też wystarczająca i co najważniejsze to idealnie odnajduje się w grze kombinacyjnej, co według mnie w Barcelonie jest kluczowe patrząc na to ile zespołów przeciwko nam gra defensywnie.