5

Żałośni rzeźnicy. To ma być ten wielki charakter cholismo? Zwykłe pajace i przegrywy

1

Wlurwia mnie już Raphinha

0

Atletico się trochę wyszumi i tyle.

0

Raphinha gra dziś bardzo słabo

1

@Lewangoooolsky No Lewy mu ostatnio jedną zabrał ;)

0

Ja pierdziele. Pedri strzelaj!

1

@Rupert_Haubica @Lewangoooolsky
Ahhh ten samolubny Yamal, kolejna piękna asysta ;)

0

Byłem pewny, że to siedzi

7

Prawda jest taka, że trytytki Laporty właśnie puściły i to po całości. Wszystko się posypało właśnie na nowo. Żaden Nico do las latem nie trafi, nikt nie trafi.

0

@Rupert_Haubica Czemu masz taki wieczny ból dupy?

3

Ależ show dali dziś Giertych i Jaro. Dwójka przygłupów.

1

@JordiAlbion To lepiej się potem zamartwiać czy wychowywać dziecko bandyty i myśleć czy będzie mogła je legalnie usunąć?

2

@musli1989 Nie wiem. Może się nie znam, ale czy w przypadku gwałtu każda kobieta nie powinna prowizorycznie dostać tabletkę dzień po? Nie można to nazwać aborcja więc i nie było by o niej dyskusji, bo nie zachodzi jeszcze do zapłodnieni komórki jajowej. I wtedy takie tabletki jeszcze finansowane przez państwo.

1

@Comentateiro Jak to jest, że dalej ciągniesz ten bezbekowy koncept ze zwolnieniem Flicka po 1 porażce?

0

@Pin0chet Przecież to zwykły przeciętniak

0

Real Madryt cierpi jak zawsze by wygrać jak zawsze. Wielki klub!

0

@Lewangoooolsky Lecz się na łeb XDD

2

@Pawlak1992 Jedno pytanie. Czemu nie ruchasz w gumie? Szczególnie na początku związku XD?

0

@wojopancer A wiosny?

0

@Barca_Big_Moment W lidze u siebie przegraliśmy żeby wygrać na wyjeździe. Akurat twój argument tutaj to inwalida.

0

@Korsain Akurat Tebas w kwestii pucharu nie ma nic do gadania ;)

0

@RymsonPL A jak do tego dorzucimy jeszcze LM, to dziadzia chyba zejdzie na zawał.

3

Na krajowym podwórku zabiorą nam to jedno trofeum na 99%. Nie chce mi się nawet wierzyć, że nie. Z dwojga złego niech lepiej będzie to ten puchar jak coś.

2

W ogóle widziałem, że ostatnio podjarka o Mbappe była, że już wyrównał sezon strzelecki z pierwszego sezonu Ronaldo. Tylko, że on potrzebował 35 spotkań do zdobycia 33 goli. A Mbappe bodajże 44 do zdobycia 33. Ot mała różnica ;)

3

A jak wiadomo Araujo to specjalista od mentalu ;)

0

@Eklerek Gadasz głupoty. Jego ostatnie 4 mecze to 9G/A. Gość ma wszystko żeby być kozakiem.

1

Ale Isco to jest kocur

0

@mekston Ja wiem, ze Marquez nie jeździ w hondzie XD. Ale jeszcze niedawno jeździł i była równie beznadziejna

0

@mekston Słabszą yamahe, ale nie najsłabsza w stawce. Obecnie honda to taczka w motogp. Mają najgorsze motocykle.

0

@Ilovefcb_95 Poniosła go fantazja i to na jego ulubionym torze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?