partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Żałośni rzeźnicy. To ma być ten wielki charakter cholismo? Zwykłe pajace i przegrywy
1
Wlurwia mnie już Raphinha
0
Atletico się trochę wyszumi i tyle.
0
Raphinha gra dziś bardzo słabo
1
@Lewangoooolsky No Lewy mu ostatnio jedną zabrał ;)
0
Ja pierdziele. Pedri strzelaj!
1
@Rupert_Haubica @Lewangoooolsky
Ahhh ten samolubny Yamal, kolejna piękna asysta ;)
0
Byłem pewny, że to siedzi
7
Prawda jest taka, że trytytki Laporty właśnie puściły i to po całości. Wszystko się posypało właśnie na nowo. Żaden Nico do las latem nie trafi, nikt nie trafi.
0
@Rupert_Haubica Czemu masz taki wieczny ból dupy?
3
Ależ show dali dziś Giertych i Jaro. Dwójka przygłupów.
1
@JordiAlbion To lepiej się potem zamartwiać czy wychowywać dziecko bandyty i myśleć czy będzie mogła je legalnie usunąć?
2
@musli1989 Nie wiem. Może się nie znam, ale czy w przypadku gwałtu każda kobieta nie powinna prowizorycznie dostać tabletkę dzień po? Nie można to nazwać aborcja więc i nie było by o niej dyskusji, bo nie zachodzi jeszcze do zapłodnieni komórki jajowej. I wtedy takie tabletki jeszcze finansowane przez państwo.
1
@Comentateiro Jak to jest, że dalej ciągniesz ten bezbekowy koncept ze zwolnieniem Flicka po 1 porażce?
0
@Pin0chet Przecież to zwykły przeciętniak
0
Real Madryt cierpi jak zawsze by wygrać jak zawsze. Wielki klub!
0
@Lewangoooolsky Lecz się na łeb XDD
2
@Pawlak1992 Jedno pytanie. Czemu nie ruchasz w gumie? Szczególnie na początku związku XD?
0
@wojopancer A wiosny?
0
@Barca_Big_Moment W lidze u siebie przegraliśmy żeby wygrać na wyjeździe. Akurat twój argument tutaj to inwalida.
0
@Korsain Akurat Tebas w kwestii pucharu nie ma nic do gadania ;)
0
@RymsonPL A jak do tego dorzucimy jeszcze LM, to dziadzia chyba zejdzie na zawał.
3
Na krajowym podwórku zabiorą nam to jedno trofeum na 99%. Nie chce mi się nawet wierzyć, że nie. Z dwojga złego niech lepiej będzie to ten puchar jak coś.
2
W ogóle widziałem, że ostatnio podjarka o Mbappe była, że już wyrównał sezon strzelecki z pierwszego sezonu Ronaldo. Tylko, że on potrzebował 35 spotkań do zdobycia 33 goli. A Mbappe bodajże 44 do zdobycia 33. Ot mała różnica ;)
3
A jak wiadomo Araujo to specjalista od mentalu ;)
0
@Eklerek Gadasz głupoty. Jego ostatnie 4 mecze to 9G/A. Gość ma wszystko żeby być kozakiem.
1
Ale Isco to jest kocur
0
@mekston Ja wiem, ze Marquez nie jeździ w hondzie XD. Ale jeszcze niedawno jeździł i była równie beznadziejna
0
@mekston Słabszą yamahe, ale nie najsłabsza w stawce. Obecnie honda to taczka w motogp. Mają najgorsze motocykle.
0
@Ilovefcb_95 Poniosła go fantazja i to na jego ulubionym torze.