partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ACMaldini3 „GP2 engine” XD
On to zawsze miał „wyczucie” czasu. Dla mnie najbardziej utalentowany kierowca w historii i zarazem najbardziej pechowy.
2
@Rastafarnianin Czyli jeden rok kryzysu i już ucieczka? XD
3
@Eklerek Gość jeszcze ciśnie na średnich oponach. Czekam na końcówkę wyścigu i oby go mijali jak tyczki XD
2
@mekston Stwierdzam, że on ma coś z głową. Ciao dalej 0 pkt XD
3
Wstałem, włączyłem F1 i znowu prawie usnąłem…
0
Bo Hiszpanie lubią oglądać swoich zawodników akcji, a w Realu tego nie uświadczą. Do tego styl gry też przemawia za nami, bo madryciaki są wolne jak flaki z olejem.
1
@NeroTFP1 Pucowanie berła Kaczora pod biurkiem.
4
@draxidox Jechałem 61 km/h na odcinku z ograniczeniem do 50 km/h. Gdzie mam się zgłosić? Czy czeka mnie okrutna kara?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
A to akurat sukces. Bo nawet jak był zdrowy, to często się nie rzucał.
0
@FcPortoFan1999 Westbrook nie pomógł w tamtej serii w clutchu
0
@FcPortoFan1999 Złote lata KD to 2013-2018.
0
Dopiero teraz. Dlatego właśnie ta budowa się teoretycznie aż tak przeciągała.
1
Probierz do wywalenia na wczoraj.
0
Tylko niech nas czasem nie zapraszają. Pieniądze pieniędzmi, ale nikogo ten pucharek nie obchodzi. Plus lepiej żeby zawodnicy wypoczęli.
0
@heniusss Co ma piernik do wiatraka? 6 lat różnicy aż.
1
@Batys Nunez za jaja powinien zostać powieszony za to, że go wypuścił
18
Merino na Bernabeu wali winnera w 92
5
@Coutinho007 Jak można nie znać tego klasyka XD
1
Frimpong świetny grajek
0
Dziwny beton ten De La Fuente. Dalej chłop gra Morata, Fabianem Ruizem, do tego lepszy bramkarz na ławce. I jeszcze coś by się znalazło.
0
@bartekvisca Tylko ten Atreus wygląda jak jakiś cipek XD
0
@Criss18Barca No bo brakuje. Ostatnia gwiazda to Kobayashi.
0
@Criss18Barca Porównujesz triumfatorów drużynowych z indywidualnymi XD
0
@Alo_Vi Trzeba pamiętać, że przez miasto klub też nie zagwarantował firmie budującej możliwości budowy całodobowej? Dopiero od jakiegoś czasu jest takie pozwolenie.
0
@Criss18Barca Tak brakuje, skoki to sport niszowy.
10
Jedyne o co można mieć pretensje, to o kłamstwa jakie to zarząd stosował co do tego kiedy będzie powrót.
Jeśli chodzi o sam powrót, dla mnie to nie jest jakaś katastrofa, problem czy kompromitacja, że budowa trwa dalej. Nasze Camp Nou nie przechodzi małego remontu, jest praktycznie całe przebudowywane, takie coś nie trwa chwili. Lepiej żeby zrobili to porządnie, a nie na odwal się. I tak już zrobiono naprawdę dużo.
1
@mrboom No ma znaczenie na lato, a na zimę. Z reguły perfumy na zimę są bardziej intensywne jeśli chodzi o walory zapachowe i np. w lato gdy się jeszcze spocisz to z ładnego zapachu może się wytworzyć zbyt intensywny zapach dla innych który pachnie dziwnie i czasami nie przyjemnie. Ogólnie wiem, że to się wydaje śmieszne, ale takie niuanse mają znaczenie i nie ma w tym nic dziwnego, że ktoś przykłada do tego wagę. Oczywiście koniec końców każdy robi co chce.
2
@sergio5 Na lewą stronę z Balde jak znalazł.
0
@Criss18Barca W piłce nie brakuje sportowców na poziomie.