partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mental jak u Jordana. Keep going Yamal ;)
22
Nie no Robert po co się okłamywać? Komu on chce wciskać taki kit? Litości...
W ogóle Lewy to chyba ma problem z jakąkolwiek krytyką jego osoby, w sensie jego ego nie pozwala mu przyjąć i przyznać, że coś robi gorzej niż kiedyś itd.
1
@zadafcb W końcu pojawi się Cena. Brawo :)
0
@michal26 A widziałeś ser casu marzu? Powiedz mi jak to można jeść bez odruchów wymiotnych? XD
0
@D10SLEO A co mieli odrzucić i pokazywać koło fortuny? Nie po to też Canal+ buliło tyle hajsu żeby sobie zabierać oglądalność oddając mecze TVP, szczególnie mecze Barcy. Imo jest to zrozumiały deal i dobry biznesowo.
3
Komentarz usunięty
2
Ty pieprzony hipokryto
2
Czyli Alvarez jak trzeba było to się obsrał? Ehhh dobrze, że poszedłem spać.
1
@macio_944 szczególnie na sobotę, bo gramy z Atletico.
1
Chyba sobie odpuszczę te dogrywkę i do spania. Wolę się potem ewentualnie miło zaskoczyć XD
2
Ale ten Griezmann jest mierny
23
Simeone skacze z radości, po czym sekunde później pokazuje "calma, calma" XDD
0
@michal26 A mi śmiga elegancko ;)
9
Typowe Atletico z Realem. Zamiast pójść za ciosem to wycofka i czekanie na wyrok. Zbyt wiele razy widziałem ten scenariusz.
0
@Criss18Barca Super ciekawostka
1
@norbi77 A ten słupek nie był przy 2:0?
1
@cracker No a powinni pierwsi zapieprzac
6
Tak już lecę umierać za rudego i jego decyzje jak i poprzedników. Niech sobie bierze ze sobą sam Jarusia i niech razem ruszają na front jak tacy chętni.
4
Co ta gruba cysterna pieprzy? Ja pierdziele, ręce normalnie opadają…
1
Niech spada stary Żyd
7
@takisobiektos Tylko Courtouis to klasa wyżej jak nie dwie od Marsa. I mylisz się, bo w prasie dużo o tym gadali akurat.
0
@tbas Machają ci co są naznaczeni blamażami. De Jong, Ter Stegen i Araujo? Przypadek?
0
@mekston Ty tak serio?
0
@Kidd Bo oni są marni
3
@blakkudium Prawdziwego
2
@MOLESTA Wcale XDD
4
@blakkudium Rodrygo na 2 XD
0
@tadzik447 Ty i tak siedzisz w kanale
12
18-19 baniek dla takiego nijakiego gościa? I jak w tym klubie ma być normalnie? Modric albo Kross w Realu zbliżyli się chociaż raz do takiej pensji? Śmiem wątpić.
0
@Bykunn Ale nie zagra. Real nie jest w stanie zdominować tak kogoś jak PSG wczoraj.