0

Mental jak u Jordana. Keep going Yamal ;)

22

Nie no Robert po co się okłamywać? Komu on chce wciskać taki kit? Litości...
W ogóle Lewy to chyba ma problem z jakąkolwiek krytyką jego osoby, w sensie jego ego nie pozwala mu przyjąć i przyznać, że coś robi gorzej niż kiedyś itd.

1

@zadafcb W końcu pojawi się Cena. Brawo :)

0

@michal26 A widziałeś ser casu marzu? Powiedz mi jak to można jeść bez odruchów wymiotnych? XD

0

@D10SLEO A co mieli odrzucić i pokazywać koło fortuny? Nie po to też Canal+ buliło tyle hajsu żeby sobie zabierać oglądalność oddając mecze TVP, szczególnie mecze Barcy. Imo jest to zrozumiały deal i dobry biznesowo.

3

Komentarz usunięty

2

Ty pieprzony hipokryto

2

Czyli Alvarez jak trzeba było to się obsrał? Ehhh dobrze, że poszedłem spać.

1

@macio_944 szczególnie na sobotę, bo gramy z Atletico.

1

Chyba sobie odpuszczę te dogrywkę i do spania. Wolę się potem ewentualnie miło zaskoczyć XD

2

Ale ten Griezmann jest mierny

23

Simeone skacze z radości, po czym sekunde później pokazuje "calma, calma" XDD

0

@michal26 A mi śmiga elegancko ;)

9

Typowe Atletico z Realem. Zamiast pójść za ciosem to wycofka i czekanie na wyrok. Zbyt wiele razy widziałem ten scenariusz.

0

@Criss18Barca Super ciekawostka

1

@norbi77 A ten słupek nie był przy 2:0?

1

@cracker No a powinni pierwsi zapieprzac

6

Tak już lecę umierać za rudego i jego decyzje jak i poprzedników. Niech sobie bierze ze sobą sam Jarusia i niech razem ruszają na front jak tacy chętni.

4

Co ta gruba cysterna pieprzy? Ja pierdziele, ręce normalnie opadają…

1

Niech spada stary Żyd

7

@takisobiektos Tylko Courtouis to klasa wyżej jak nie dwie od Marsa. I mylisz się, bo w prasie dużo o tym gadali akurat.

0

@tbas Machają ci co są naznaczeni blamażami. De Jong, Ter Stegen i Araujo? Przypadek?

0

@mekston Ty tak serio?

0

@Kidd Bo oni są marni

3

@blakkudium Prawdziwego

2

@MOLESTA Wcale XDD

4

@blakkudium Rodrygo na 2 XD

0

@tadzik447 Ty i tak siedzisz w kanale

12

18-19 baniek dla takiego nijakiego gościa? I jak w tym klubie ma być normalnie? Modric albo Kross w Realu zbliżyli się chociaż raz do takiej pensji? Śmiem wątpić.

0

@Bykunn Ale nie zagra. Real nie jest w stanie zdominować tak kogoś jak PSG wczoraj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?