10

@Lewangoooolsky A komu powoduje te kontuzje Araujo, że jest taki „kontuzjogenny”?

0

@szela1899 Inni by pudrowali jego brak pressingu. Pedri zapieprza za trzech, tak samo Casado. Jest też Gavi czy Raphinha.

0

@MysticCat No chciałbym

0

Komentarz usunięty

0

@Marcelinho99 I poniekąd przez takich trenerów zmarnowaliśmy potencjał kogoś takiego jak Messi. To my mając Leo powinniśmy zdobywać ligi mistrzów seryjnie, a zrobił to zamiast nas Madryt…

0

Kiedy bilety na El Clasico trafiają do sprzedaży? Około 2 tygodnie przed meczem?

2

@Marian_Pazdzioch Aktualnie Messi przy naszej formacji i graniu miałby spokojnie pierwszy skład jako „10” za plecami Lewego.

0

@FCB_dimiC A mimo wszystko wygrana w LM ceniona bardziej.

0

@esem91 o 15 kosztował jeszcze 85k XD

0

@beneck @Peciak Liczymy na ciebie XD

3

Gdyby nie te żałosne wpadki u siebie z Las Palmas i Leganes to już byłoby po lidze i mielibyśmy praktycznie pewne mistrzostwo.

2

Yamal rozczarowany ewidentnie. Siedzi mu na głowie ten brak bramki.

3

Odbiła się od kąta

2

Yamal jak chce tego goła, powinien zacząć grać bliżej środka. Czasami stoi zbyt szeroko.

0

Piękne dziś bramki ładujemy XDD

0

Fajnie jakby się Yamal w końcu przełamał

8

Olmo nie musi się natrudzić żeby mieć asystę, a taki Pedri? Haha

0

Martin XDD uszczypnijcie mnie haha

0

Wyjazd z tego boiska, a nie przedłużasz

0

Spalony spalonym, ale to kolejny mecz w którym Kounde coś zawala.

0

Na jakich stronach szukacie najczęściej lotów?

0

@yoli Jak ten Martin w 1 vs 1 wygląda jak jakiś paralityk co mu się nogi plączą co każdy krok.

0

Nie no o co chodzi z tym Gerardem Martinem? Przecież to jest jakaś anomalia, że on dostaje szanse do gry.

0

Błagam, tylko nie Gerard Martin...

0

@mekston Niech przywrócą tankowanie, od razu będzie ciekawiej.

0

@norbi77 Miko wszystko był tam na topie z 6-7 lat, wygrał wszystko. Zniszczyły go urazy.

0

@Criss18Barca Valdes prawdopodobnie nie, ale Zubi? Bez cienia wątpliwości tak.

0

@norbi77 Wszystko zgoda, ale Varane?

0

@MOLESTA Przecież Kroos odszedł z własnej woli, głównie przez zarząd. Więc o czym ty piszesz?

2

@Criss18Barca Daleko mu do najlepszego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?