partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Lewangoooolsky A komu powoduje te kontuzje Araujo, że jest taki „kontuzjogenny”?
0
@szela1899 Inni by pudrowali jego brak pressingu. Pedri zapieprza za trzech, tak samo Casado. Jest też Gavi czy Raphinha.
0
@MysticCat No chciałbym
0
Komentarz usunięty
0
@Marcelinho99 I poniekąd przez takich trenerów zmarnowaliśmy potencjał kogoś takiego jak Messi. To my mając Leo powinniśmy zdobywać ligi mistrzów seryjnie, a zrobił to zamiast nas Madryt…
0
Kiedy bilety na El Clasico trafiają do sprzedaży? Około 2 tygodnie przed meczem?
2
@Marian_Pazdzioch Aktualnie Messi przy naszej formacji i graniu miałby spokojnie pierwszy skład jako „10” za plecami Lewego.
0
@FCB_dimiC A mimo wszystko wygrana w LM ceniona bardziej.
0
@esem91 o 15 kosztował jeszcze 85k XD
0
@beneck @Peciak Liczymy na ciebie XD
3
Gdyby nie te żałosne wpadki u siebie z Las Palmas i Leganes to już byłoby po lidze i mielibyśmy praktycznie pewne mistrzostwo.
2
Yamal rozczarowany ewidentnie. Siedzi mu na głowie ten brak bramki.
3
Odbiła się od kąta
2
Yamal jak chce tego goła, powinien zacząć grać bliżej środka. Czasami stoi zbyt szeroko.
0
Piękne dziś bramki ładujemy XDD
0
Fajnie jakby się Yamal w końcu przełamał
8
Olmo nie musi się natrudzić żeby mieć asystę, a taki Pedri? Haha
0
Martin XDD uszczypnijcie mnie haha
0
Wyjazd z tego boiska, a nie przedłużasz
0
Spalony spalonym, ale to kolejny mecz w którym Kounde coś zawala.
0
Na jakich stronach szukacie najczęściej lotów?
0
@yoli Jak ten Martin w 1 vs 1 wygląda jak jakiś paralityk co mu się nogi plączą co każdy krok.
0
Nie no o co chodzi z tym Gerardem Martinem? Przecież to jest jakaś anomalia, że on dostaje szanse do gry.
0
Błagam, tylko nie Gerard Martin...
0
@mekston Niech przywrócą tankowanie, od razu będzie ciekawiej.
0
@norbi77 Miko wszystko był tam na topie z 6-7 lat, wygrał wszystko. Zniszczyły go urazy.
0
@Criss18Barca Valdes prawdopodobnie nie, ale Zubi? Bez cienia wątpliwości tak.
0
@norbi77 Wszystko zgoda, ale Varane?
0
@MOLESTA Przecież Kroos odszedł z własnej woli, głównie przez zarząd. Więc o czym ty piszesz?
2
@Criss18Barca Daleko mu do najlepszego.