0

@norbi77 Wszystko zgoda, ale Varane?

0

@MOLESTA Przecież Kroos odszedł z własnej woli, głównie przez zarząd. Więc o czym ty piszesz?

2

@Criss18Barca Daleko mu do najlepszego.

2

Czy tylko ja nie jestem w stanie oglądać meczów Atletico? O ile na taki Real czasem rzucam okiem, chociaż dla samej nadzieji że może w wtopią, o tyle meczów Atletico no nie mogę oglądać, taka nuda że masakra.

0

@MOLESTA Liverpool ich zweryfikuje

0

Jak to nie pokonał? Hehe
https://zapodaj.net/plik-nAadHrvjJ7

0

Fan Fatiego w szoku

1

@ali3gator No i jest haha :D

0

VAMOOOOSSSS haha

1

Ej @Lionel_Messi10 bo ten Echeverri miał zadebiutować przecież tak głosiłeś wszem i wobec, a go nawet na ławce nie ma :/. O co chodzi?

0

Real im ma trudniejszy terminarz tym lepiej im idzie.

1

Ale ta Atalanta jest gowniana.

0

Komentarz usunięty

4

Najlepsze w tej całej akcji z Białego Domu wczoraj było jak jakiś przydupas Trumpa zadał pytanie Zeleńskiemu czemu nie ma na sobie garnituru XD, no tak bo garnitur to najważniejsza sprawa przecież w tej sytuacji.
No i wielka szkoda, że Muskowi nikt nie zadał tego pytania dzień wcześniej czy kiedy on tam był na spotkaniu kongresu gdzie sam latał ubrany jak na co dzień XD

8

@Criss18Barca Niezbyt. Zresztą co to na mecz obecnie Lazio-Milan? Tak jakby w La Lidze Girona grała z Villarrealem. Napoli-Inter zgoda, też topowy mecz.

0

@tbas Dużo będziesz jutro narzekał?

6

Zacna jest ta kolejka w La liga.
Betis - Real
Atletico - Bilbao
Barca - RSSS
3 topowe mecze

2

@jacobFCB Ukrainka

3

@Toretto Ja mam wrażenie, że on cały czas do czegoś zmierzał i brakowało tej kropki nad "i" w wypowiedzi. Po czym zaczynał mówić o czymś innym XD

To z czym na 100% ma rację to korupcja na Ukrainie i broń na czarnym rynku.

0

Ja jebe... on się powinien leczyć XD

6

To jego sytuacja nie motywuje go do cięższej pracy? Tylko jakieś filmiki mu potrzebne? Wszyscy skaczą wokół tego Fatiego, chcą dla niego jak najlepiej a on to ma chyba gdzieś. Wypełni kontrakt, zarobi swoje i tyle. Chyba się pogodził z tym, że jego kariera już się skończyła na poważnie.

0

@Deathwing112 Dobrze. Mnie po prostu NBA nauczyło, że sezon zasadniczy ma często znikome przełożenie na play offy, zwłaszcza na zachodzie i zwłaszcza u drużyn którą mogą budzić jakąś niepewność która z pewnością u Lakers jest.

0

No i doprosić się nie może i nie on jedyny, a stawia na niego…

11

@clyde Ludzie którzy głosują na tak przy ankiecie o Neymarze to tacy co jakby im ktoś napluł w twarz, to by przetarli i powiedzieli „spoko, nic się nie stało”.

0

@FCB24 Gadasz z psychofanem Lakers, nie przegadasz XD. Oni zawsze są najlepsi i mają największe ego i każdego ograją. Ja też niemiłosiernie czekam na weryfikację tej „żelaznej” defensywy Lakers w PO.

2

Ależ Curry dziś ugotował.

0

To MVP od redakcji dla Raphinhi to jakieś nieporozumienie XD

0

@heniusss A myślisz, że te kontuzje to wynikały z przetrenowania? Czy może z podejścia „profesjonalnego” do piłki?

0

@Firestone Ten skład Juventusu to jest skład węgla i papy. Nie zwalałbym wszystkiego na Motte. I co, że wydał 200 baniek jak w dzisiejszej piłce 200 baniek to czasami 4 średniaków. Patrz zresztą na City i ich transfery.

0

@Kidd Tak władzę ma matka Yamala, nie ten jelop. Zresztą oni i tak nie są razem chyba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?