partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Wrócimy na Camp Nou to pogadamy.
9
Real wychodzi Tchouaménim, Camavingą i Brahimem w środku. Przecież to nie może się udać. Jak dziś Atletico nie pokaże jaj, to już nigdy tego nie uczyni.
2
@Varkond Bez kitu. Te jakieś "skróty" konferencji są mega żenujące.
0
@MesQueUnClub_87 Tak, po przemyśleniu masz rację. Źle zrozumiałem troszeczkę aluzję do R10 i w sumie nie do końca się z nią zgadzam(chociaż zależy też jak na to patrzeć). Pardon!
1
@mekston Przepraszam, chodziło oczywiście o 2011 i finały z Mavs.
1
@arasz1819 Araszu w końcu w punkt i bez toksyczności. Brawo! XD
2
@Encore @MesQueUnClub_87 Chyba was bóg opuścił. Co za brednie
LeBron był w 10 finałach i… 6 przegrał. A w 2012 odwalił choke jakiego nigdy Jordan nie zrobił i by nie zrobił.
5
Czyli w tym sezonie można sobie odpuścić wyjazd.
0
@D10SLEO No ale jego obecność powinna być właśnie najważniejsza w RTWM, to jego ostatnia i ma wystąpić w ME i zgarnąć pas.
0
@Criss18Barca Ter Stegen na finał. Czyli jak oddać trofeum walkowerem
0
@D10SLEO Jak na koniec roku jak WM w kwietniu
0
@PatrychoO No ja miałem już dość tych postaci które pojawiają się kiedy chcą, mistrzowie pary timerzy i w ogóle. Myślałem, że za Tryplaka będzie lepiej z tym.
1
@bartekvisca Messi tak, Neymar nie.
0
Po co Cena zapowiadał swój ostatni rok w WWE jako ten w którym weźmie występowanie na serio jak on się w ogóle nie pojawia? Historyczny turn na PPV, a na następnej tygodniówce najbliżej nocy ma go nie być. I jeszcze na następnej też ma go nie być. Czyli dopiero po dwóch tygodniach od wydarzenia pojawi się i coś powie. Totalny nonsens? Po co to wszystko? Po co ta huczna zapowiedź, że to ostatni rok jak on się bawi w part timera. Mehhh
@zadafcb @PatrychoO @Encore@Transu96
0
@Criss18Barca Wrzucasz jakieś gówno i nawet tego nie weryfikujesz człowieku
0
@blakkudium Ten gość to drewno.
1
@Encore Wąż zmienia te kluby jak rękawiczki
2
@Danny Gaucho Myślę, że ocena z FS najbardziej trafiona.
0
Komentarz usunięty
2
@Destroyer_of_Worlds Isak to już uznane nazwisko. Gość robi furorę na Wyspach. Każdy go docenia.
1
@Emial22 Tak samo jakby nie uznali gola Milito ze spalonego ponad 1 metr ;)
0
@MOLESTA No i co? Chciałbyś żeby każdy skończył jak zła Liga? Te Tebasowe zasady to jest gruba przesada.
0
@Rifek Ale chodzi mi o to, że w takiej sytuacji moim zdaniem to idiotyczne, że kwalifikujemy to jako faul.
0
@Eklerek Totalny nonsens
9
Pedro Pedrito wiecznie żywy
1
To nie może być karny. Przecież ten zawodnik Lazio nie miałby i tak szans dojść do tej piłki po tym jak ją wypuścił.
Nie rozumiem tej decyzji. Kontakt był, ale nic nie zmienił w tym że ta akcja była już stracona
0
@Coutinho007 Tylko Liverpool gra w Premier League gdzie jest kasy jak lodu i wzięli za trenera kogoś kto całkowicie zmienił nurt i mental tego klubu. Klopp to dla nich jedna z najważniejszych osób w historii klubu. Obecnie nie widzę trenera który mógłby przyjść i zrobić to samo z United, a Milan i Seria A to nie te pieniądze.
0
@gracianho7 Właśnie @ViscaBarca123
0
@szela1899 Cos za cos niestety. Ale znacznie więcej zyskujesz w ofensywie.
4
@Messi1992 Nie kontuzjogennego tylko podatnego na urazy jak już.