0

@ZwyklyKibicBarcy04 Wrócimy na Camp Nou to pogadamy.

9

Real wychodzi Tchouaménim, Camavingą i Brahimem w środku. Przecież to nie może się udać. Jak dziś Atletico nie pokaże jaj, to już nigdy tego nie uczyni.

2

@Varkond Bez kitu. Te jakieś "skróty" konferencji są mega żenujące.

0

@MesQueUnClub_87 Tak, po przemyśleniu masz rację. Źle zrozumiałem troszeczkę aluzję do R10 i w sumie nie do końca się z nią zgadzam(chociaż zależy też jak na to patrzeć). Pardon!

1

@mekston Przepraszam, chodziło oczywiście o 2011 i finały z Mavs.

1

@arasz1819 Araszu w końcu w punkt i bez toksyczności. Brawo! XD

2

@Encore @MesQueUnClub_87 Chyba was bóg opuścił. Co za brednie


LeBron był w 10 finałach i… 6 przegrał. A w 2012 odwalił choke jakiego nigdy Jordan nie zrobił i by nie zrobił.

5

Czyli w tym sezonie można sobie odpuścić wyjazd.

0

@D10SLEO No ale jego obecność powinna być właśnie najważniejsza w RTWM, to jego ostatnia i ma wystąpić w ME i zgarnąć pas.

0

@Criss18Barca Ter Stegen na finał. Czyli jak oddać trofeum walkowerem

0

@D10SLEO Jak na koniec roku jak WM w kwietniu

0

@PatrychoO No ja miałem już dość tych postaci które pojawiają się kiedy chcą, mistrzowie pary timerzy i w ogóle. Myślałem, że za Tryplaka będzie lepiej z tym.

1

@bartekvisca Messi tak, Neymar nie.

0

Po co Cena zapowiadał swój ostatni rok w WWE jako ten w którym weźmie występowanie na serio jak on się w ogóle nie pojawia? Historyczny turn na PPV, a na następnej tygodniówce najbliżej nocy ma go nie być. I jeszcze na następnej też ma go nie być. Czyli dopiero po dwóch tygodniach od wydarzenia pojawi się i coś powie. Totalny nonsens? Po co to wszystko? Po co ta huczna zapowiedź, że to ostatni rok jak on się bawi w part timera. Mehhh

@zadafcb @PatrychoO @Encore@Transu96

0

@Criss18Barca Wrzucasz jakieś gówno i nawet tego nie weryfikujesz człowieku

0

@blakkudium Ten gość to drewno.

1

@Encore Wąż zmienia te kluby jak rękawiczki

2

@Danny Gaucho Myślę, że ocena z FS najbardziej trafiona.

0

Komentarz usunięty

2

@Destroyer_of_Worlds Isak to już uznane nazwisko. Gość robi furorę na Wyspach. Każdy go docenia.

1

@Emial22 Tak samo jakby nie uznali gola Milito ze spalonego ponad 1 metr ;)

0

@MOLESTA No i co? Chciałbyś żeby każdy skończył jak zła Liga? Te Tebasowe zasady to jest gruba przesada.

0

@Rifek Ale chodzi mi o to, że w takiej sytuacji moim zdaniem to idiotyczne, że kwalifikujemy to jako faul.

0

@Eklerek Totalny nonsens

9

Pedro Pedrito wiecznie żywy

1

To nie może być karny. Przecież ten zawodnik Lazio nie miałby i tak szans dojść do tej piłki po tym jak ją wypuścił.

Nie rozumiem tej decyzji. Kontakt był, ale nic nie zmienił w tym że ta akcja była już stracona

0

@Coutinho007 Tylko Liverpool gra w Premier League gdzie jest kasy jak lodu i wzięli za trenera kogoś kto całkowicie zmienił nurt i mental tego klubu. Klopp to dla nich jedna z najważniejszych osób w historii klubu. Obecnie nie widzę trenera który mógłby przyjść i zrobić to samo z United, a Milan i Seria A to nie te pieniądze.

0

0

@szela1899 Cos za cos niestety. Ale znacznie więcej zyskujesz w ofensywie.

4

@Messi1992 Nie kontuzjogennego tylko podatnego na urazy jak już.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?