partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@heniusss Ofensywni*
13
10-12 mln brutto i może przychodzić. Za więcej to nara.
3
@Katalonik97 GOAT poprowadzi
1
@escarabajo Typowi Polacy ;)
1
@Borneo Morawiecki nie ma immunitetu, sam się go zrzekł. Ja wyjdzie z tego suchą stopa to tylko będzie potwierdzenie, że te całe „komisje” i „rozliczenia” to tylko na pokaz.
1
@Kapitan hawk Nawet w to sam nie wierzysz w głębi. Real już jest w finale.
1
Arsenal szybko wycofał się z teoretycznej pogoni za Liverpoolem XD
0
@Barca_Big_Moment Ale przecież on ostatnio zawala w obronie, nie w ataku.
0
@Benz No ty oddychaj, bo się ewidentnie twoja madrycka dusza spłakała.
1
@Messibestplayerintheworld Mały wylew? Zawalił po całości gola na 4:4. Do tego każdy gol z jego strony pada. Ma problemy z przyjęciem piłki, dokładnym podanie. Jules jest obecnie w beznadziejnej formie.
1
@tbas De Jong nigdy się nie zbliżył poziomem do takiego występu jaki zaprezentował Casado z Bayernem albo z Realem w SPH.
11
Ale na notatniku obsrani GOATEM. Już 3 artykuły naprodukowali o odwołaniu karteczki.
1
De Jong niczym sobie nie zasłużył żeby grać teraz kosztem Casado. To prawda, że Marc obniżył loty i stracił formę, ale forma De Jonga wciąż nie jest dalej lepsza od formy Hiszpana. I przypominam, że najlepsze mecze sezonu zagraliśmy właśnie z Casado na boisku, nie z Frenkiem. Co też mnie wcale nie dziwi.
1
@Luciano99 W końcu nie codziennie można oglądać GOATA w akcji
2
@gumaz Może mu chodzi o 1.5 litra wódki którą pewnie wypije stary alkus?
0
@mrboom Czemu miałem tak pisać skoro wygrali 5:4? I w ogóle co za porównanie z dupy. Totalnie inny mecz, tam cały czas praktycznie goniliśmy wynik. Tutaj już mieliśmy 4-2…
0
Wstałem i dalej w to nie mogę uwierzyć. Frajerstwo wieczne żywe.
0
@Lionel_Messi10 No ty masz klapki na każdego kto z Argentyny. Alvarez zagrał dobry mecz, ale niecelowany od Pedriego.
0
@Lionel_Messi10 Haha Alvarez. Za co? Przeciez Pedri dziś każdego przykrył czapką.
1
@barcafan1789 Dziś doping przecież nie był najgorszy. Nie gadajcie głupot.
20
Kur** i weź teraz uśnij na takim wku***. Nie wierzę, że my to tak sfrajerzylismy. Hit po prostu…
0
@Aureczek Może i zagrał ogólnie dobrze, ale swoje zawalił jak zawsze. I te detale robią różnicę.
2
@SinMistico Biega z 21 ten demon
0
@Kinginiesta Próbował doskoczyć początkowo kryjąc innego zawodnika? Co mu się prawie i tak udało?
1
De Jong następny geniusz. Co on zrobił przy tej bramce na 4:3? Po co zdublował tam pozycję zamiast kryć swój sektor? Chciałem go już pochwalić za ten mecz, ale jak zawsze on musi coś odwalić, a detale robią różnicę. Przy golu na 0:2 też on zawalił. Przeklęty piłkarz.
0
@Sysia11 Z różnego. Z gry Raphinha był beznadziejny, znowu.
0
@norbi77 Gavi zabrał płynność którą dawał Olmo.
1
Gra siadła od wejścia Gaviego.
4
3 brami strona Kounde. Niebywale jeszcze sie gość ślizga
0
My totalnie nie potrafimy się bronić. Jak można to robić aż tak beznadziejnie?