0

@heniusss Ofensywni*

13

10-12 mln brutto i może przychodzić. Za więcej to nara.

3

@Katalonik97 GOAT poprowadzi

1

@escarabajo Typowi Polacy ;)

1

@Borneo Morawiecki nie ma immunitetu, sam się go zrzekł. Ja wyjdzie z tego suchą stopa to tylko będzie potwierdzenie, że te całe „komisje” i „rozliczenia” to tylko na pokaz.

1

@Kapitan hawk Nawet w to sam nie wierzysz w głębi. Real już jest w finale.

1

Arsenal szybko wycofał się z teoretycznej pogoni za Liverpoolem XD

0

@Barca_Big_Moment Ale przecież on ostatnio zawala w obronie, nie w ataku.

0

@Benz No ty oddychaj, bo się ewidentnie twoja madrycka dusza spłakała.

1

@Messibestplayerintheworld Mały wylew? Zawalił po całości gola na 4:4. Do tego każdy gol z jego strony pada. Ma problemy z przyjęciem piłki, dokładnym podanie. Jules jest obecnie w beznadziejnej formie.

1

@tbas De Jong nigdy się nie zbliżył poziomem do takiego występu jaki zaprezentował Casado z Bayernem albo z Realem w SPH.

11

Ale na notatniku obsrani GOATEM. Już 3 artykuły naprodukowali o odwołaniu karteczki.

1

De Jong niczym sobie nie zasłużył żeby grać teraz kosztem Casado. To prawda, że Marc obniżył loty i stracił formę, ale forma De Jonga wciąż nie jest dalej lepsza od formy Hiszpana. I przypominam, że najlepsze mecze sezonu zagraliśmy właśnie z Casado na boisku, nie z Frenkiem. Co też mnie wcale nie dziwi.

1

@Luciano99 W końcu nie codziennie można oglądać GOATA w akcji

2

@gumaz Może mu chodzi o 1.5 litra wódki którą pewnie wypije stary alkus?

0

@mrboom Czemu miałem tak pisać skoro wygrali 5:4? I w ogóle co za porównanie z dupy. Totalnie inny mecz, tam cały czas praktycznie goniliśmy wynik. Tutaj już mieliśmy 4-2…

0

Wstałem i dalej w to nie mogę uwierzyć. Frajerstwo wieczne żywe.

0

@Lionel_Messi10 No ty masz klapki na każdego kto z Argentyny. Alvarez zagrał dobry mecz, ale niecelowany od Pedriego.

0

@Lionel_Messi10 Haha Alvarez. Za co? Przeciez Pedri dziś każdego przykrył czapką.

1

@barcafan1789 Dziś doping przecież nie był najgorszy. Nie gadajcie głupot.

20

Kur** i weź teraz uśnij na takim wku***. Nie wierzę, że my to tak sfrajerzylismy. Hit po prostu…

0

@Aureczek Może i zagrał ogólnie dobrze, ale swoje zawalił jak zawsze. I te detale robią różnicę.

2

@SinMistico Biega z 21 ten demon

0

@Kinginiesta Próbował doskoczyć początkowo kryjąc innego zawodnika? Co mu się prawie i tak udało?

1

De Jong następny geniusz. Co on zrobił przy tej bramce na 4:3? Po co zdublował tam pozycję zamiast kryć swój sektor? Chciałem go już pochwalić za ten mecz, ale jak zawsze on musi coś odwalić, a detale robią różnicę. Przy golu na 0:2 też on zawalił. Przeklęty piłkarz.

0

@Sysia11 Z różnego. Z gry Raphinha był beznadziejny, znowu.

0

@norbi77 Gavi zabrał płynność którą dawał Olmo.

1

Gra siadła od wejścia Gaviego.

4

3 brami strona Kounde. Niebywale jeszcze sie gość ślizga

0

My totalnie nie potrafimy się bronić. Jak można to robić aż tak beznadziejnie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?