0

@Lionel_Messi10 Ten wasz Echeverri to niech pierw chociaż zadebiutuje

0

W ogóle jaka jest historia tego CSU i CDU? CSU działa tylko w Bawarii i to jest jakby osobna partia ale razem są w koalicji z CDU?

0

@jacobFCB No tak

1

Nie rozumiem dlaczego programy takie jak Va Banque, Krzyżówka czy Jeden z dziesięciu gdzie trzeba mieć na prawdę ogromną wiedzę żeby wygrać, są nagradzane stosunkowo małymi pieniędzmi za to jaką wiedzę posiadają uczestnicy. A na przykład takie koło fortuny które może teoretycznie wygrać nawet jakaś Karyna z bloków, posiada w swojej „grze” dość duże pieniądze jeśli ci się poszczęści. Totalna niesprawiedliwość.

0

@Mitch_Atleta Ten remake będzie najwyżej nieporozumieniem roku.

1

@jacobFCB W jaki sposób unikał? To Packman nie chciał być badany igłami, bo twierdził że źle na niego wpływają.

4

@PatrychoO Przecież ta gra ma z ponad 20 lat. Jakiej ty mechaniki oczekiwałeś na tamte czasy?

9

@Kgorecki2500 To niech Sasina im wyślą. Zrobi im kopertowe.
Obrzydliwe babsko.

5

Tylko 6.5 od użytkowników dla Cubarsiego to jakiś żart

3

Ale depresyjna pogoda dziś. Nie rozumiem jak ktoś może to lubić XD

1

Lipa jak bez Yamala jutro

2

@michal26 Ale frekwencja. U nas nie do pomyślenia.

2

@draxidox Dokładnie. Tak to wstyd postawić przy kimś X

0

De Jong już tyle razy zawiódł, że nie powinien dostać żadnego kredytu zaufania.

0

@mrboom Nie rozumiem tego, że ludzie dalej mu dają atencję

0

Oglądam to PSG no i nic specjalnego.

1

"Nie ma gola Mbappe, ale jest cudowna asysta" XDDD

0

@maroon Oni i tak słaby wynik jak na zapowiedzi i jak ich "pompowano".

0

@Kapitan9 W Gironie grał jako prawy stoper przy ustawieniu z 3 ŚO. Jest to różnica.

1

@escarabajo A jednak

0

@michal26 No i średni ten ich wynik ;)

0

Ja rozumiem, że większość tych piłkarzy w City może być już stara i wypalona, ale tam wciąż są klasowi piłkarze i nie rozumiem jak można grać aż takie kupsko. Ci piłkarze nie wiedzą co się dzieje i nie wiedzą co mają robić. Guardiola tu ponosi największą winę.

4

@betonito Ty jakimś trollem jesteś nie?

4

Zieloni i Lewica w Niemczech łącznie mają 22% poparcia. Stracony kraj XD

0

@MesQueUnClub96 A kiedy Lukebakio przekroczy barierę chociaż jednego zdobytego trofeum?

0

Girona jak zawsze przed Realem rozłożone nogi i liczenie na manto.

0

Salah jest zbyt OP

2

@Joe_Barbaro Byle nie rządowi z Częstochowy

3

Ale Liverpool dziś się przejedzie po City. 4 to tam minimum im wcisną.

35

Ale Isak ma czutkę do gry. Świetnie podaje, świetnie się ustawia, świetnie współpracuje. Napastnik marzenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?